Vydūnietėms ketvirtoji vieta šalyje

Gegužės 24 dieną PIKʼo merginų komanda AAA – Šilutės rajono ir Tauragės apskrities nugalėtoja – dalyvavo Vilniuje vykusiame finaliniame teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape. Jame varžėsi dešimt šalies geriausių moksleivių komandų.

Pasitelkusios teisines žinias, mobiliojo ryšio programėles ir informacijos paieškos sistemas, moksleivių komandos skersai ir išilgai išnaršė sostinės senamiestį, ieškodamos 20 Vilniaus vietų, susijusių su teisėsaugos ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio istorija, kiekvienoje tų vietų atliko įvairias, iš policijos pareigūnų praktikos parengtas teisines ir sportines užduotis.

Mokytojos Lilijos Zdanevičienės teigimu, orientacinės varžybos Vilniaus mieste buvo tikras iššūkis. Nužingsniuota 15 kilometrų, surasti visi objektai, kurie buvo nurodyti užduočių lape.

Vydūniečių komanda užėmė ketvirtąją vietą šalyje. Oficialioje policijos informacijoje rašoma, kad ketvirtąją vietą užėmę Tauragės apskrities moksleiviai, t. y. vydūniečių komanda, nežymiai atsiliko nuo nugalėtojų ir buvo apdovanoti paskatinamuoju Švietimo ir mokslo ministerijos prizu.

Apdovanojimas vyko LR Konstituciniame teisme. Konkurso dalyvius sveikino ir nugalėtojus iškilmingoje ceremonijoje apdovanojo policijos generalinio komisaro pavaduotojas Rimantas Bobinas ir šio teismo Administravimo ir protokolo skyriaus vedėja Rūta Svirnelienė.

P. S. Šiais metais teisinių žinių konkurso „Temidė“ formatą sudarė trys pagrindinės rungtys – „Protų mūšis“ (rajono etapas), „Pabėgimo kambarys“ (apskrities) ir orientacinės varžybos (finalinis etapas).

Palikti komentarą