Olimpiados, konkursai, sportinė veikla

2019-2020 m. m.

2019-09-14

NATO egzamino „Ką žinome apie NATO?“ finalas

Krašto apsaugos ministerijoje dėl pagrindinio prizo – kelionės į NATO būstinę Briuselyje – varžėsi ankstesnių etapų nugalėtojai, tarp kurių ir dvi vydūnietės Ineta Paulauskaitė (3v klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius)  ir Laura Balcerytė (4k klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius), buvusi abiturientė, o šį rudenį tapusi studente. Septyni finalo nugalėtojai apdovanoti kelione į NATO būstinę Briuselyje – tarp jų ir Laura Balcerytė.

2019-09-28

„Coca-Cola HBC Lietuva“ renginys „Youth Empowered“

Trys Vydūno gimnazijos abiturientai Vytenis Ropė (4t klasė, mokytoja Virginija Kisielienė), Matas Dobravolskis (4k klasė, mokytoja Virginija Kisielienė) ir Valentinas Ubartas (4k klasė, mokytoja Virginija Kisielienė) Klaipėdos kultūros fabrike klausėsi įvairiausių verslo sėkmės istorijų ir susibūrę į komandas kūrė jas patys (šimtas dalyvių, mokinių iš Klaipėdos rajono, buvo išskirstyti į dvidešimt komandų). Renginį vainikavo kiekvienos komandos idėjų pristatymai, išrinktas geriausių komandų ketvertukas. Vytenio ir Valentino komandos pateko tarp geriausių ir sulaukė apdovanojimų.

2019-11-08

Respublikinis  internetinis konkursas „Išmanioji diena 2019“

Iš viso konkurse, kuriame mokiniai turėjo įveikti užduotis iš 7 mokslų kategorijų: matematikos, informatikos, fizikos, chemijos, biologijos ir ekonomikos, bei bendrojo išsilavinimo, dalyvavo 2195 mokiniai iš įvairių rajono mokyklų mokyklų: 1405 9–10 klasių mokiniai ir 790 11–12 klasių mokinių. Mūsų gimnazijai atstovavo 54 dalyviai: 37 mokiniai iš 1–2 gimnazijos klasių  ir 17 mokinių iš 3–4 gimnazijos klasių. Konkurso rezultatai – 3 jaunesnių klasių mokiniai pateko į pirmąjį šimtuką – tai  Lina Misevičiūtė (2s klasė, 69 vieta šalyje), Ignas Želvys (2g klasė, 79 vieta šalyje) bei Rūta Lomsargytė (1e klasė, mokėsi Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje, 88 vieta šalyje), vyresniųjų klasių grupėje pirmajame šimtuke turime vieną atstovą – tai ketvirtokas Benas Taroza (4t klasė, 57 vieta šalyje). Konkursą organizavo mokytojos Tatjanos Balvočienė ir Asta Bendikienė .

2019-10-23 – 2019-10-25

Pažintinė kelionė į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje

 4t klasės gimnazistas Benas Taroza į kelionę vyko kartu su Jaunimo Europos komanda, Europos egzamino, „Eurodebatų“ ir kitų konkursų nugalėtojais. Benas šią kelionę laimėjo pavasarį vykusioje Nacionalinėje teisinių žinių olimpiadoje (gimnazisto mokytojas Saulius Zdanevičius).

2019-11
04-15

Tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo  konkursas „Bebras“ (I turas)

Jame dalyvavo 13 pirmokų, 67 antrokai, 4 trečiokai ir 12 ketvirtokų, kuriuos ruošė  mokytojai Tatjanos Balvočienė, Vidas Jaunius ir Neringa Pilipauskienė. Šiemet nepavyko patekti į Lietuvos geriausių mokinių 50-tuką, tačiau, tarp geriausiai Šilutės rajone pasirodžiusių moksleivių, rezultatų lentelėse užėmėme daugumą rajono geriausių pozicijų.

2019-11-08

Rietavo XVIII-oji komandinė matematikos olimpiada mokytojo Kazio Šikšniaus taurei laimėti

I vieta vyresniųjų moksleivių grupėje (iš 19 komandų): Karolina Jucikaitė (4t klasė, mokytoja Asta Bendikienė), Irmantas Linkis (4s klasė, mokytoja Daiva Kėrienė), Vytenis Ropė (4t klasė, mokytoja Asta Bendikienė), Benas Taroza (4t klasė, mokytoja Asta Bendikienė), Gerda Būdvytytė (3r klasė, mokytoja Olga Dapševičienė)

III vieta jaunesniųjų moksleivių grupėje (iš 19 komandų): Kornelijus Arnašius (2g klasė, mokytoja Olga Dapševičienė), Gintaras Špečkauskas (2e klasė, mokytoja Asta Bendikienė), Emilija Braukylaitė (2e klasė, mokytoja Asta Bendikienė), Gabrielė Bernotaitė (1e klasė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje, mokytoja Daiva Kėrienė), Giedrius Eidukis (1s klasė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje, mokytoja Olga Dapševičienė).

Mokinius lydėjo mokytojai Edmundas Čiuželis ir Daiva Kėrienė.

2019-11-16 – 2019-11-25

„Delfi“ projektas „Duok žaibą žvaigždei“

 Šilutės Vydūno gimnazija laimėjo tris krepšinio kamuolius – pateko tarp 190 šalies mokyklų, kurios surinko ne mažiau kaip 300 balsų.

2019-11-20

Šilutės rajono mokinių literatūrinis žaidimas „Dar vieni metai, prabėgę kartu su knyga“

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vykusiame literatūriniame žaidime vydūniečių komanda užėmė pirmąją vietą. Komandos nariai – Gabija Vanagaitė (1s klasė), Paulina Laurinavičiūtė (2s klasė), Vidmantė Marcinkevičiūtė ir Ignas Želvys (2g klasė), Aistė Čeponytė (2k klasė), Vilius Orlauskas (4k klasė). Gimnazistus į žaidimą lydėjo mokytoja Jolita Švagždienė. 

2019-12-01
Tarptautinis šokių konkursas „Let’s go dance“

Jaunimo šokių kolektyvas „Žvilgis“ savo amžiaus grupėje iškovojo I-ąją vietą ir tarp 150 pasirodymų laimėjo „Grand prix“!
Merginų kolektyvas iškovojo III-ąją vietą.
Jaunimo ir jaunuolių kolektyvai laimėjo kelialapį į festivalį „Ballando Ballando“ Italijoje, kur turės galimybę atstovauti Lietuvai ir garsinti Šilutės ir savo mokyklos vardą. „Žvilgio“ vadovė Lina Linkė.

2019-12-08
Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių, ansamblių, šokių studijų konkursinis festivalis „Aguonėlė 2019“

Jaunimo šokių kolektyvas „Žvilgis“ iškovojo II vietą.

Konkursas vyko trimis etapais. Pirmajame dėl patekimo į antrąjį turą dalyvavo rajono mokyklų šokėjai. Po jo, regioniniame ture Kretingoje, „Žvilgio“ jaunimo grupė iškovojo pirmąją vietą ir galimybę dalyvauti nacionaliniame ture. Jis vyko Prienuose, kur susirinko visi geriausi vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių kolektyvai.

„Žvilgio“ vadovė Lina Linkė.

2019-12-11
Konkurso „Dainų dainelės 2020“ I etapas

Mūsų gimnazijos abiturientė Gintarė Muraulaitė (4t klasė) dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ I etape ir pateko į tolesnį šio konkurso etapą, t. y. zoninę apžiūrą. Solistę konkursui ruošė (ir teberuošia) muzikos mokytoja Gražina Matulienė. Gintarei akompanavo gimnazijos mokiniai: kanklininkių trio Aistė (2k klasė), Marija (2e klasė), Indrė (3r klasė), gitara – Irmantas Balčius (4t klasė). (vadovė – mokytoja Gražina Matulienė).

2019-12-17

Šilutės rajono 9-12 klasės mokinių informatikos olimpiada

II vieta – Benas Taroza (4t, mokytoja Tatjana Balvočienė);

III vieta – Justinas Ruslys (4t, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2020-01-08

Šilutės rajono 11 klasės mokinių anglų kalbos olimpiada

II vieta – Rapolas Martinkus (3v klasė, mokytoja Sigita Filičkina).

2020-01-10

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

I vieta – Giedrius Eidukis (1s klasė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje, mokytoja Dainora Laukevičienė), Rūta Degutytė (3r klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Benas Taroza (4t klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė);

II vieta – Gabija Vanagaitė (1s klasė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje, mokytoja Dainora Laukevičienė), Monika Montvidaitė (2s klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Emilija Braukylaitė (2e klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Gabija Genčiūtė (3r klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė);

III vieta –  Gabrielė Bernotaitė (1e klasė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje, mokytoja Daiva Montvidienė).

2020-01-17

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

I vieta – Emilė Kaziukonytė (3r klasė, mokytoja Olga Dapševičienė),  Linkis Irmantas (4s klasė, mokytoja Daiva Kėrienė);

II vieta – Gabija Vanagaitė (1s klasė, mokytoja Olga Dapševičienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Rokas Užpurvis (3h klasė, mokytoja Daiva Kėrienė), Benas Taroza (4t klasė, mokytoja Asta Bendikienė);

III vieta – Giedrius Eidukis (1s klasė, mokytoja Olga Dapševičienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Gabrielė Bernotaitė (1s klasė, mokytoja Daiva Kėrienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Armandas Vaičius (2g klasė, mokytoja Olga Dapševičienė), Karolina Jucikaitė (4t klasė, mokytoja Asta Bendikienė).

2020-01-21

Šilutės rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

I vieta – Ignas Želvys (2g klasė, mokytoja Vilma Zėčienė), Vitalija Barauskaitė (4s klasė, mokytoja Jolita Švagždienė).

2020-01-23

Šilutės rajono 9-10 klasės mokinių anglų kalbos konkursas

I vieta – Emilija Braukylaitė (2e klasė, mokytoja Sigita Filičkina);

III vieta – Edvinas Butkus (2k klasė, mokytoja Renata Baliasi).

2020-01-24

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

I vieta – Giedrius Eidukis (1s klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Lina Misevičiūtė (2s klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Emilė Kaziukonytė (3r klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė),  Gerda Šlažaitė (4t klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė);

II vieta – Erika Rumšaitė (3r klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė), Ugnė Petniūnaitė (4s klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė);

III vieta – Monika Montvidaitė (2s klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Izabelė Jūraitytė (4g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė).

2020-01-28

Šilutės rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

II vieta – Eglė Čekanauskaitė (2k klasė, mokytoja Jolita Švagždienė).

2020-01-30

Šilutės rajono 8 ir 11 klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiada

II vieta – Gerda Būdvytytė (3r klasė, mokytoja Virginija Kisielienė).

2020-01-31

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

I vieta – Giedrius Eidukis (1s klasė, mokytojas Jonas Jaunius, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Benas Taroza (4t klasė, mokytoja Neringa Pilipauskienė);

II vieta – Simas Srugys (4t klasė, mokytoja Neringa Pilipauskienė);

III vieta – Gabija Vanagaitė (1s klasė, mokytojas Jonas Jaunius, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje).

2020-02-12

Šilutės rajono 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada

I vieta – Alanas Strukčinskas (2e klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova);

II vieta – Vladislav Panov (3r klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova).

2020-02-25

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių istorijos olimpiada

I vieta –  Deivina Jašinauskaitė (3r klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius), Vitalija Barauskaitė (4s klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius);

II vieta –  Ieva Pečiulytė (1e klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Vidmantė Marcinkevičiūtė (2g klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė).

2020-02-28

Regioninė 11-12 klasių mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada

I vieta – Benas Taroza (4t klasė, mokytoja Virginija Kisielienė);

III vieta – Vytenis Ropė (4t klasė, mokytoja Virginija Kisielienė).

 

2018-2019 m. m.

2018-09-29 – 2018-10-04

Apdovanojimas Šventojo Jokūbo kelio piligrimams

Viltė Tamašauskaitė (3t klasė) ir Valentinas Ubartas (3g klasė) kartu su mokytoja Lilija Zdanevičienė lankėsi Strasbūre, Prancūzijoje. Ši kelionė – tai Europos Parlamento narės dr. Laimos Andrikienės dovana vydūniečiams, Šventojo Jokūbo kelio piligrimams.

2018-10

Akcinės bendrovės „Klaipėdos nafta“ surengtas konkursas „Independence: kodėl man svarbi energetinė laisvė“

 III vieta už vaizdo tinklaraštį  – UNESCO iniciatyvų klubo „Pasaulio pilietis“ nariai Benas Taroza (3t klasė), Vilius Orlauskas (3k klasė), Dovydas Macijauskas (3t klasė), Gabija Grigalytė (3k klasė), Gabrielė Budrikaitė (3k klasė), Alina Jonikaitytė (3k klasė), Roberta Girčiūtė (3k klasė) (vadovė – mokytoja Alicija Odinbergienė).

2018-10-11

 Koncertas „Skambėk su kvintetu“, vykęs Klaipėdos koncertų salėje 

Kasparui Nogniui (4k klasė, Šilutės meno mokyklos mokinys) buvo suteikta garbė koncertuoti kartu su Klaipėdos brass kvintetu. (groti šiame koncerte, be šilutiškio Kasparo, buvo pakviesta ir daugiau jaunųjų talentų – iš Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos, E. Balsio menų gimnazijos, J. Karoso muzikos mokyklos, Palangos S. Vainiūno ir Gargždų muzikos mokyklų, Kretingos meno mokyklos)

2018-10-24

Europos Sąjungos parlamento organizuojamo konkurso EUROSCOLA finalas (Klaipėda)

I vieta –  Eskytė Kamilė (4t klasė), Martinkus Dovydas (4t klasė), Misevičius Povilas (4t klasė), Petrauskaitė Mintautė (4k klasė), Petrošius Augustas (4k klasė), Raicevičius Kristupas (4t klasė), Skrodenytė Emilija (4t klasė), Skrodenytė Gintarė (3g klasė), Taroza Bentas (3t klasė), Vilniškytė Violeta (4t klasė). Komanda pelnė galimybę Europos Sąjungos lėšomis apsilankyti Europos Parlamente.

Mokytojas Saulius Zdanevičius.

2018-11
05-16

Tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo  konkursas „Bebras“ (I turas)

Į Lietuvos geriausių mokinių 50-tuką pateko Kristupas Raicevičius (4t klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė, pelnė 17 vietą).

Tarp 30 geriausiai Šilutės rajone pasirodžiusių moksleivių:

I vieta – Raicevičius Kristupas (4t klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė), Taroza Benas (3t klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė), Rumšaitė Erika (2k klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

II vieta – Macijauskas Dovydas (3t klasė, mokytojas Vidas Jaunius);

III vieta – Vrubliauskas Matas (4t klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė), Vaičius Armandas (1g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė)

2018-11-09

Rietavo XVII-oji komandinė matematikos olimpiada mokytojo Kazio Šikšniaus taurei laimėti

III vieta vyresniųjų moksleivių grupėje (iš 13 komandų): Irmantas Linkis (3s klasė), Benas Taroza (3t klasė), Dovydas Martinkus (4t klasė), Kristupas Raicevičius (4t klasė), Agnė Vanagaitė (4t klasė);

VI vieta jaunesniųjų moksleivių grupėje (iš 12 komandų): Kornelijus Arnašius (1g klasė, mokėsi Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje), Gintaras Špečkauskas (1e klasė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Gerda Būdvytytė (2g klasė), Erika Lukošiūnaitė (2s klasė), Rokas Užpurvis (2e klasė).

Mokytojai Edmundas Čiuželis, Daiva Kėrienė, Olga Dapševičienė ir Asta Bendikienė.

2018-11-17

Tarptautinis šokių festivalis–konkursas „Baltic Amber Suwalki 2018“

I vieta – gimnazijos liaudies šokių kolektyvui „Žvilgis“. Konkurse dalyvavo apie 80 šokių kolektyvų.

vadovė Alina Urbonienė.

2018-11-27 – 2018-12-01

14-oji UNESCO asocijuotų mokyklų Azijos–Europos klasės tinklo (ASEF-class net) narių konferencija Helsinkyje

Buvo apibendrinti 2017 metais tinklo mokyklų virtualioje erdvėje vykdyti projektai ir paskelbti nugalėtojai. Tarp paskelbtų nugalėtojų ir du projektai, kurių bendraautoriai ir dalyviai – Šilutės Vydūno gimnazijos moksleiviai. Abu jie apdovanoti Auksiniu prizu.

Projektas „Pasivaikščiokime gatvėmis“ („Let’s stroll in the streets“), kurio sumanytojos ir koordinatorės mokytojos Masinah Binti Sahid (SMK Jeram Selangor, Malaizija) ir Marytė Lukošaitienė (Šilutės Vydūno gimnazija). Projekte dalyvavo šie gimnazijos mokiniai: Gabrielė Juknevičiūtė (4k), Eglė Kairytė (4g), Saulena Juodviršytė (4g), Justas Jucius (4s), Liudas Kurklietis (4s), Aistė Laiškonytė (4g), Laurynas Mackevičius (4s), Mindaugas Urbonavičius (4g), Vaineta Malinauskaitė (4s) Lukas Strelnikovas (gimnazijos alumnas), Domantas Tubutis (gimnazijos alumnas), Goda Lukošiūtė (3s).

Projektas „Upės – gyvenimo eliksyras“ („Rivers-an elixire of life“). Jo dalyviai – Lukas Strelnikovas (gimnazijos alumnas), Domantas Tubutis (gimnazijos alumnas), Laura Visgirdaitė (gimnazijos alumnė), Tomas Balčytis (gimnazijos alumnas), Vytenis Papievis (gimnazijos alumnas), Milda Nausėdaitė (gimnazijos alumnė).

2018-12-07

Nacionalinis matematikos ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Daugiausia taškų surinko ir buvo apdovanoti padėkos raštais: Emilija Braukylaitė (1e klasė, mokytoja Asta Bendikienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje),  Armandas Vaičius (1g klasė, mokytoja Olga Dapševičienė, mokėsi Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje), Gintaras  Špečkauskas  (1e klasė, mokytoja Asta Bendikienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje).

2018-12-11

Šilutės rajono 9-12 klasės mokinių informatikos olimpiada

III vieta –Benas Taroza (3t, mokytoja Tatjana Balvočienė), Urtė Toliušytė (4t, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2019-01-08

Šilutės rajono 11 klasės mokinių anglų kalbos olimpiada

II vieta – Irmantas Linkis  (3s klasė, mokytoja Renata Baliasi).

2019-01-11

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

I vieta – Monika Montvidaitė (1s klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė, mokėsi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje);

II vieta – Benas Taroza (3t klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Akvilė Drachnerytė (4g klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė);

III vieta – Rūta Degutytė (2g klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Agnė Vanagaitė (4t klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė).

2019-01
11-12

Lietuvos rajonų čempionatas 

I vieta – Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių (jaunių) rinktinė: Nojus Gailiūnas (1g), Paulius Gudaitis (2e), Kristina Bataitytė (2g), Jorė Lapinskaitė (2g).

Jaunimo rinktinei puikiai atstovavo Beatričė Kalvaitytė (3t).

2019-01-18

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

I vieta – Monika Montvidaitė (1s klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė, mokėsi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje), Emilija Kaziukonytė (2g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Gerda Šlažaitė (3t klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Akvilė Drachnerytė (4g klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė), Goda Vladičkaitė (4g klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė);

II vieta – Lina Misevičiūtė (1s klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė, mokėsi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje), Paulius Gudaitis (2e klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Dovydas Macijauskas (3t klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė).

2019-01-18

Šilutės rajono jaunųjų filologų konkursas

Rokas Varanavičius (2e klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė) ir  Gabija Grimailaitė (3k klasė, mokytoja Laimutė Pakalniškienė) tapo laureatais ir buvo apdovanoti padėkos raštais.

2019-01-24

Šilutės rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

II vieta – Ignas Želvys (1g klasė, mokytoja Vilma Zėčienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos Rusnės progimnazijos skyriuje);

III vieta – Violeta Vilniškytė (4t klasė, mokytoja Laimutė Pakalniškienė).

2019-01-30

Pirmosios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados iš Klaipėdos regiono mokyklų antras turas

I vieta – Emilija Skrodenytė (4t, mokytoja Laimutė Pakalniškienė ir Šilutės meno mokyklos kanklių mokytoja Angelė Alšauskienė);

II vieta – Aistė Čeponytė (1s, mokytoja Jolita Švagždienė ir Šilutės meno mokyklos kanklių mokytoja Angelė Alšauskienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje).

2019-01-30

Šilutės rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

I vieta – Eglė Čekanauskaitė (1k, mokytoja Jolita Švagždienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje).

2019-01-31

Šilutės rajono 8 ir 11 klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiada

I vieta – Ugnė Petniūnaitė (3s klasė, mokytoja Virginija Kisielienė);

II vieta – Izabelė Jūraitytė (3g klasė, mokytoja Virginija Kisielienė).

2019-02-12

Šilutės rajono 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada

I vieta – Gintarė Skrodenytė (3g klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova);

II vieta – Dovydas Macijauskas (3t klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova).

2019-02-26

Šilutės rajono 8-12 klasių mokinių istorijos olimpiada

II vieta –  Jevgenis Miniotas (3s klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius);

III vieta – Rūta Degutytė (2g klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė), Skirmantė Gruzdytė (4t klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius).

2019-03-01

Šilutės rajono mokinių dailės olimpiada

I vieta 11-12 klasių grupėje −  Rimantė Kazlauskaitė, (3t klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė);

III vieta 8-10 klasių grupėje −  Raminta Kavoliūnaitė (1e klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Donata Kinčiūtė (1k klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje).

Už puikiai atliktus kūrybinius namų darbus apdovanotas Edvinas Butkus (1k klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje).

2019-03-05

Šilutės rajono 9-10 klasės mokinių anglų kalbos konkursas

II vieta – Urtė Skobaitė (1e klasė, mokytoja Reda Klimanskienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje);

III vieta – Paulius Ūselis (2g klasė, mokytoja Reda Klimanskienė).

2019-03-12

Šilutės rajono mokinių geografijos olimpiada

I vieta – Emilė Kaziukonytė (2g klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė), Benas Taroza (3t klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Augustas Petrošius (4k klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė);

II vieta – Austėja Bendikaitė (1s klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė, mokėsi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje), Rokas Ratkevičius (3t klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

III vieta – Gintarė Muraulaitė (3k klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė).

2019-03-23

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas

III vieta – Eglė Čekanauskaitė (1k klasė, mokytoja Jolita Švagždienė).

2019-04-27

Nacionalinė teisinių žinių olimpiada „Teisė kiekvienam“

II vieta – Benas Taroza (3t klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius).

2019-05-02

XI respublikinis konkursas moksleiviams „Jūrų keliais”

Vydūniečių komanda „Vydūniečiai“ antrokas Ričardas Stirbys ir trečiokai Matas Dobravolskis, Beatričė Kalvaitytė, Ainoras Klingeris, Matas Kungys, Neringa Pankauskaitė, Aistė Petrošiūtė, Domantas Stancikas (mokytojos Audronė Stasiulienė ir Lilija Zdanevičienė) buvo apdovanota specialiaisiais prizais už originaliausią prisistatymą ir puikų debiutą.

2019-05
03-04

Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada ir konkursas

Ugnė Petniūnaitė (3s klasė, mokytoja Virginiją Kisielienė) laimėjo Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsio B1 lygio diplomą.

2019-05-05

UAB „Hnit-baltic“ organizuotas konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai“ 

III vietą 11 klasės mokinių kategorijoje laimėjo Benas Taroza (3t klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė).

 

2017-2018 m. m.

2017-09-19

Vydūniečiai knygoje „Kas bus kas. Lietuvos ateitis“

Gimnazijos biblioteką pasiekė knyga „Kas bus kas. Lietuvos ateitis“. Ją gimnazijai padovanojo UAB „Šilutės agrotechnika“. Ji yra „skirta jauniesiems Lietuvos talentams suburti“. Didžiąją knygos dalį sudaro autentiškos apybraižos Lietuvos mokinių, laimėjusių įvairiose mokslo ir meno olimpiadose, konkursuose, tarptautinėse sporto varžybose. Leidinyje pristatomi ir trys vydūniečiai: tai Šilutės rajoną garsinę, dabar jau studentai, Oskaras Venckus, Martynas Šapalas ir abiturientas, 4e klasės mokinys, Lukas Arlauskas.

2017-10-21

Rankų lenkimo turnyras „Žemaitijos taurė-2017“

Ernestas Pėžas (2e klasė) pateko tarp nugalėtojų. Savo kategorijoje iki 60 kg jis turėjo 10 varžovų ir laimėjo dvi antrąsias vietas – ir dešine, ir kaire ranka. Ernestas jau turi 14 medalių ir daugybę diplomų.

2017-09

Šilutės rajono mokyklų ir gimnazijų kroso varžybos

II vieta – Paulius Gudaitis (1e klasė, mokytojas Kęstutis Šernius, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje, lanko Šilutės sporto mokyklą).

2017-10-23

Europos Sąjungos parlamento organizuojamo konkurso EUROSCOLA finalas (Klaipėda)

II vieta –  Martynas Vekteris (kapitonas, 4e klasė), Nerijus Kazakauskas (4s klasė), Lukas Arlauskas (4s klasė), Šarūnas Kostiuška (4k klasė), Emilija Lidžiūtė (4e klasė), Rita Gečaitė (4e klasė), Dovilė Martinkutė (4e klasė), Emilija Gečaitė (4e klasė), Gabija Barauskaitė  (4e klasė), Mintautė Petrauskaitė (3k).

Mokytojai Lilija Zdanevičienė ir Saulius Zdanevičius.
Iki pergalės ir kelionės į Strasbūrą trūko tik 0,6 taško.

2017-11
06-17

Tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo  konkursas „Bebras“ (I turas)

Į Lietuvos geriausių mokinių 50-tuką pateko Lukas Taroza (4e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė, surinko 151 tašką ir pelnė 44 vietą klasėje (12 kl.)) ir Domantas Kairaitis (4e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė, surinko 148 taškus ir pelnė 48 vietą klasėje (12 kl.)).

Tarp 30 geriausiai Šilutės rajone pasirodžiusių moksleivių – 44 vydūniečiai: 1 klasių – 8 mokiniai (dalyvavo 13 mok.), 2 klasių – 8 mokiniai (dalyvavo 9 mok.), 3 klasių – 19 mokinių (dalyvavo 22 mok.), 4 klasių – 9 mokiniai (dalyvavo 9 mok.) (mokytojos Tatjana Balvočienė ir Asta Bendikienė).

Į šio konkurso II etapą buvo atrinkti 6 geriausiai pasirodę vydūniečiai: Dovydas Martinkus (3t klasė, 125 taškai), Tomas Narevičius (4k klasė, 129 taškai), Eimantas Armonas (3g klasė, 132 taškai), Urtė Toliušytė (3g klasė, 138 taškai), Domantas Kairaitis (4e klasė, 148 taškai), Lukas Taroza (4e klasė, 151 taškai) (mokytoja Tatjana Balvočienė).

2017-11-10

Rietavo XVI-oji komandinė matematikos olimpiada mokytojo Kazio Šikšniaus taurei laimėti

IV vieta jaunesniųjų moksleivių grupėje (iš 12 komandų): Ema Repinaitė (1g klasė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Vitalija Barauskaitė (2k klasė), Irmantas Linkys (2k klasė), Benas Taroza (2s klasė), Vytenė Macijauskaitė (2e klasė);

IV vieta vyresniųjų moksleivių grupėje (iš 13 komandų): Goda Vladičkaitė (3g klasė), Urtė Toliušytė (3g klasė), Tomas Lelešius (4k klasė), Gintautas Šedys(4e klasė), Lukas Taroza (4e klasė).

Mokytojai Edmundas Čiuželis, Daiva Kėrienė, Olga Dapševičienė ir Asta Bendikienė.

2017-11-19

Rudens sezono tarptautinės Matematikos olimpiados KINGS finalas

Tarp 50 geriausiųjų 10 klasės mokinių Lietuvoje pateko:
12 vieta – Benas Taroza (2s klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis),
19 vieta – Gerda Šlažaitė (2e klasė, mokytoja Asta Bendikienė),
40 vieta – Viltė Tamašauskaitė (2e klasė, mokytoja Asta Bendikienė).

2017-11-20

Gimnazistas pakviestas į Lietuvos jaunių regbio rinktinę

Aušrius Armonavičius (3s klasė) iš savo trenerės Austėjos Minkevičiūtės sulaukė kvietimo išbandyti jėgas Lietuvos jaunių regbio R15 rinktinėje, kuri ruošiasi pavasarį vyksiančiam Europos čempionatui Lenkijoje.

2017-12-01

Vakarų Lietuvos gimnazijų mokinių virtualaus rašinio konkursas anglų kalba „Future challenges, big possibilities: youth can take action“

I vieta – Vitalija Barauskaitė (2k klasė, mokytoja Virginija Bartkuvienė);

Tomui Narevičiui (4k klasė, mokytoja Daiva Abišalienė) buvo įteiktas KPŠKC padėkos raštas už kūrybiškai  panaudotas  idiomas rašinyje.

2017-12-01

Nacionalinis matematikos ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Tarp šalies geriausių pateko 4 vydūniečiai: Indrė Montvydaitė (1g, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje),  Gabija Genčiūtė  (1e, mokėsi Šilutės raj. Vikyčių pagrindinėje mokykloje), Simas Srugys (2g klasė), Benas Taroza (2s klasė).

2017-12-08

Šilutės rajono 9-12 klasės mokinių informatikos olimpiada

II vieta – Tomas Narevičius  (4k, mokytoja Tatjana Balvočienė);

III vieta – Lukas Taroza (4e, mokytoja Tatjana Balvočienė), Gintautas Šedys (4e, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2018-01-10

Šilutės rajono 11 klasės mokinių anglų kalbos olimpiada

II vieta – Martynas Cvirka  (3t klasė, Virginija Bartkuvienė).

2018-01-12

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

I vieta – Rūta Degutytė (1g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė, mokėsi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje), Gerda Šlažaitė (2e klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Laura Balcerytė (3k klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė, klasė, Martynas Vekteris (4e, mokytoja Vida Vilčiauskienė);

II vieta – Vytenis Papievis (4k klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė);

III vieta – Karolina Jucikaitė (2k klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė).

2018-01-18

Šilutės rajono jaunųjų filologų konkursas

Lukas Arlauskas (4e klasė, mokytoja Jolita Švagždienė) tapo laureatu ir buvo apdovanotas padėkos raštu.

2018-01-18

Vydūnietė pateko į LRT projekto pusfinalį

Goda Vladičkaitė (3g klasė) pateko į LRT projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ pusfinalį, t. y. tarp 18 geriausiai pasirodžiusių mokinių (norą dalyvauti buvo pareiškę apie 350).

2018-01-19

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

I vieta – Benas Taroza (2s klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Rita Šikšniūtė (3t klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė);

II vieta – Emilija Lidžiūtė (4e klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė);

III vieta – Skirmantė Gruzdytė (3t klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė), Valentinas Silius (4s klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė).

2018-01-23

Šilutės rajono 9-10 klasės mokinių anglų kalbos konkursas

I vieta – Dovydas Macijauskas (2s klasė, mokytoja Virginija Bartkuvienė);

III vieta – Emilė Kaziukonytė (1g klasė, mokytoja Sigita Filičkina, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje).

2018-01-24

Šilutės rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

II vieta – Vitalija Barauskaitė (2k klasė, mokytoja Jolita Švagždienė);

II vieta – Milda Martinkutė (4k klasė, mokytoja Vilma Zėčienė);

III vieta – Rita Gečaitė (4e klasė, mokytoja Vilma Zėčienė).

2018-01-24

Šilutės rajono 10-11 klasės mokinių vokiečių kalbos olimpiada

I vieta – Ugnė Petniūnaitė (2g klasė, mokytoja Virginija Kisielienė);

II vieta – Mintautė Petrauskaitė (3k klasė, mokytoja Virginija Kisielienė).

2018-01-30

Šilutės rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

I vieta – Lukas Strelnikovas (4s klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė).

2018-02-02

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

I vieta – Viktoras Januška (3t klasė, mokytojas  Jonas Jaunius), Lukas Taroza (4e klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė);

II vieta – Benas Taroza (2s klasė, mokytojas  Jonas Jaunius), Lukas Arlauskas (3g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė).

2018-02-09

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

Daugiausiai olimpiadoje taškų surinkusieji Benas Taroza (2s klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis)  ir Dovydas Martinkus (3t klasė, mokytoja Daiva Kėrienė) apdovanoti padėkos raštais;

Daugiausia taškų savo amžiaus grupėje taip pat surinko Ignas Lukoševičius (4g klasė, mokytoja Asta Bendikienė).

2018-02-13

Šilutės rajono 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada

I vieta – Viktorija Šlėderytė (3g klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova).

2018-02-27

Šilutės rajono 8-12 klasių mokinių istorijos olimpiada

I vieta – Mintautė Petrauskaitė (3k klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius);

II vieta – Gerda Būdvytytė (1e klasė, mokytoja Saulius Zdanevičius, mokėsi Šilutės M. Jankaus pagrindinė mokykla), Gintarė Skrodenytė (2s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė), Vitalija Barauskaitė (2g klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė), Milda Martinkutė (4k klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius).;

III vieta – Eglė Petrošiūtė (4s klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius).

2018-02-28

Regioninė 11-12 klasių mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada

I vieta – Tomas Narevičius (4k klasė, mokytoja Virginija Kisielienė).

2018-02-28

Šilutės rajono mokinių dailės olimpiada

II vieta −  Justę Nastytę, (1e klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje);

III vieta − Lukas Gedvila (1e klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje).

2018-03-07

Šilutės rajono mokinių geografijos olimpiada

I vieta – Emilė Kaziukonytė (1g klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Benas Taroza (2s klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė), Augustas Petrošius (3k klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė), Tomas Balčytis (4s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

II vieta – Irmantas Linkis (2k klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė), Domantas Tubutis (4s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

III vieta – Rūta Degutytė (1g klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė, Šilutės M. Jankaus pagrindinė mokykla), Vytenis Papievis (4k klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė).

2018-03-15

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

Tarp 10 rajono stipriausių matematikų pateko 16 vydūniečių: 12 klasės – 5,  11 klasės – 6, 10 klasės – 4, 9 klasės – 1 mokinys.  Iš jų konkurse daugiausia taškų surinko Taroza Benas (2s klasė), Mockutė Kamilė (2k klasė), Raicevičius Kristupas (3t klasė), Martinkus Dovydas (3t klasė), Taroza Lukas (4e klasė), Papievis Vytenis (4k klasė).

Mokytojai Edmundas Čiuželis, Daiva Kėrienė, Olga Dapševičienė ir Asta Bendikienė.

2018-03

04-31

Konkursų „Olympis 2018 – Pavasario sesija“ 

Gabija  Genčiūtė (1e klasė) apdovanota anglų kalbos II laipsnio, lietuvių kalbos I laipsnio, matematikos II laipsnio, IT III laipsnio, chemijos II laipsnio, biologijos I laipsnio ir geografijos I laispnio diplomas. Ji apdovanota padėka už dalyvavimą istorijos olimpiadoje.

2018-04-13

Šilutės rajono mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“  (II etapas)

I vieta – Laura Balserytė (3k klasė), Simona Girskytė (3g klasė), Mintautė Petrauskytė (3k klasė), Urtė Toliušytė (3t klasė), Goda Vladičkaitė (3g klasė);

mokytoja Lilija Zdanevičienė.

2018-04-19

Lietuvos šimtmečiui skirta viktorina „Gamta.100.Lietuva“

III vieta  – Giedrius Necelis, Kornelijus Juška, Ugnė Normantaitė, Gerda Būdvytytė, Jonas Girčys (1e klasės komanda);

mokytojas Saulius Zdanevičius.

2018-04-24

Šilutės rajono mokinių pavasario kroso varžybos

II vieta – Agnė Barakauskaitė (3k klasė, mokytojas Romualdas Junutis);

II vieta – Paulius Gudaitis (1e klasė, mokytojas Kęstutis Šernius);

III vieta – Martynas Stanišauskas (3t klasė, mokytojas Kęstutis Šernius).

2018-04-24

2018 m. Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vaininkėlis“ regioninis etapas

II vieta – Dovilė Martinkutė (4e klasė);

Gabrielė Norvaišaitė (3g klasė) apdovanota padėkos raštu;

mokytoja Alina Judžentienė.

2018-05-09

Tauragės zonos mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“  (II etapas)

I vieta – Laura Balserytė (3k klasė), Simona Girskytė (3g klasė), Mintautė Petrauskytė (3k klasė), Urtė Toliušytė (3t klasė), Goda Vladičkaitė (3g klasė);

mokytoja Lilija Zdanevičienė.

Žinių ringas „Laiko mašina šimtmečio greitkeliu!“, skirtas Europos dienai

I vieta komandai „Gerai pasiruošę, į Europą susiruošę“ – Rūta Būdvytytė (4k klasė), Gabrielė Voverytė (4k klasė), Lukas Strelnikovas (4s klasė);

mokytoja Lilija Zdanevičienė.

Respublikinio projekto „Atrask ES Lietuvoje“ protų mūšis (regioninis etapas)

III vieta komandai  – Kamilė Eskytė (3s klasė), Dovydas Martinkus (3s klasė), Povilas Misevičius (3s klasė), Kristupas Raicevičius (3s klasė), Emilija Skrodenytė (3s klasė), Violeta Vilniškytė (3s klasė), Mintautė Petrauskaitė (3k klasė), Urtė Toliušytė (3g klasė);

mokytojas Saulius Zdanevičius.

2018-05-13

Nacionalinės teisinių žinių olimpiada (I ir II etapas)

I etape dalyvavo 14 Vydūno gimnazijos mokinių, į II etapą pateko: Ineta Trakšelytė (3s klasė), Vitalija Barauskaitė (2k klasė), Ineta Paulauskaitė (1e klasė), Kornelijus Juška (1e klasė);

mokytojas Saulius Zdanevičius.

2018-05-22

„Europos egzaminas 2018“ finalas

Martynas Vekteris (4e klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius) dalyvavo „Europos egzamino 2018“ finale.

2018-05

22-23

Šilutės rajono mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

Estafetė (mišri komanda) II vieta – Paulius Gudaitis (1e klasė), Ugnė Kromelytė (1k klasė), Ineta Trakšelytė (3s klasė), Jorė Lapinskaitė (1g klasė), Matas Verbučianskas (4s klasė), Liudas Kurklietis (3s klasė), Martynas Stanišauskas (3t klasė), Agnė Barakauskaitė (3s klasė);

Estafetė 4×100 m. (merginos) II vieta – Agnė Barakauskaitė (3s klasė), Beatričė Klavaitytė (2g klasė), Ineta Trakšelytė (3s klasė), Saulė Liatukaitė (3s klasė);

Estafetė 4×100 m. (vaikinai) II vieta – Matas Verbučianskas (4s klasė), Liudas Kurklietis (3s klasė), Ridas Petkevičius (3s klasė), Nerijus Kazakauskas (4s klasė);

100 m bėgime II vieta – Nerijus Kazakauskas (4s klasė);

1000 m bėgime III vieta – Liudas Kurklietis (3s klasė);

400 m bėgime III vieta – Ridas Petkevičius (3s klasė);

Rutulio stūmimo I vieta – Kristina Bataitytė (1g klasė);

mokytojas Romualdas Junutis;

Šuolio į tolį II vieta – Beatričė Klavaitytė (2g klasė);

mokytojas Kęstutis  Šernius.

2018-05-23

Šilutės rajono mokinių tinklinio varžybos

II vieta – merginų komanda: Ivanova Natalija (2g klasė), Jucikaitė Karolina (2k klasė), Jankauskaitė Goda (2e klasė), Skirbutytė Justina (2e klasė), Tamašauskaitė Viltė (2e klasė), Kalvaitytė Beatričė (2g klasė);

I vieta – vaikinų komanda: Budvytis Edvinas (2g klasė), Klingeris Ainoras (2g klasė), Kungys Matas (2g klasė), Stankus Gražvydas (2g klasė), Raila Kęstutis (2e klasė), Stancikas Domantas (2g klasė);

mokytojas Romualdas Junutis.

2018-06-10
„Dainų dainelės 2018“ laureatų koncertas

Padėkos raštais apdovanoti Irmantas Balčius (2s klasė), Ainis Dulaitis (2s klasė), Doviltas Kėrys  (2k klasė);

mokytoja Gražina Matulienė.

 2016-2017 m. m.

2015-2016 m. m.

2014-2015 m. m.

2013-2014 m. m.

2012-2013 m. m.

2011-2012 m. m.

2010-2011 m. m.

2009-2010 m. m.

2008-2009 m. m.