Pirmokų krikštynos

Lapkričio 15 dieną gimnazijos bendruomenė buvo pakviesta į tradicinį renginį – pirmokų krikštynas.

Antrų klasių gimnazistų surengta šventė šiemet vadinosi „Kažkas, kažkur, kažkaip“. Tačiau vos krikštynoms prasidėjus paaiškėjo, kad šis pavadinimas apgaulingas – iš tiesų antrokai buvo viską apgalvoję ir puikiai žinojo, kas, kur ir kaip turi vykti…

Plačiau apie šventę – Neringa Kuprytė, 2g klasės mokinė:

Krikštynų tema buvo skrydis epochomis.

Ryte pirmokus pasitiko stiuardesės ir palinkėjo sėkmingo skrydžio ir geros dienos. Po šių linkėjimų į klases susirinkę pirmokai davė gimnazisto priesaiką, žaidė įvairius žaidimus ir linksmai leido laiką.

Į vakaro šventės scenarijų antrokai įtraukė ir gimnazijos direktorę Mariną Stirbienę, pavaduotoją Vytautą Žemaitaitį, o kiekviena pirmokų klasė pristatė jai paskirtą epochą – būdingas tradicijas, drabužius, įvykius…

Po visų pasirodymų gimnazijos direktorė tarė sveikinimo žodį, pavaduotojas Vytautas įteikė pirmokams gimnazisto pažymėjimus ir Vydūno gimnazijos ženkliukus.

Krikštynas organizavo Austėja Bilevičiūtė, Emilija Ubartaitė, Neringa Kuprytė, Geistė Undraitytė, Guoda Paulikaitė, Mantautė Gavenytė, Neda Stulgaitė, Ugnė Kurlinkutė, Viltė Pranaitytė.

Organizatorės dėkoja visiems prisidėjusiems ir dalyvavusiems!

Palikti komentarą