Gimnazistai kūrė šventę savo mokytojams

Gimnazija, kaip ir kasmet, linksmai atšventė Mokytojo dieną. Šventinės nuotaikos kūrėjai (kaip ir kasmet:) buvo abiturientai.

Žinoma, būta ir rimtosios dalies – mokytojus sveikino gimnazijos direktorė Marina Stirbienė, Savivaldybės atstovai: Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjos pavaduotoja Jovita Jankauskienė ir administracijos direktorius Virgilijus Pozingis.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos švietimo ir kultūros skyriaus padėkos raštais buvo apdovanoti šie mokytojai:

Tatjana Balvočienė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė, už ilgametį nepriekaištingą darbą Šilutės Vydūno gimnazijoje, veiksmingą ugdymo sistemą, aukštus mokinių pasiekimus, pedagoginės veiklos sklaidą gimnazijoje, rajone ir respublikoje.

Zinaida Vostrikova, rusų kalbos mokytoja metodininkė, už ilgametį nepriekaištingą darbą Šilutės Vydūno gimnazijoje, veiksmingą ugdymo sistemą, aukštus mokinių pasiekimus.

Šilutės rajono savivaldybės mero padėkos raštu buvo apdovanota nominantė Metų mokytojo premijai gauti
Lilija Zdanevičienė, Šilutės Vydūno gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė, už kūrybingą pedagoginį darbą, bendruomeniškumo skatinimą ir puikius mokinių pasiekimus.

Palikti komentarą