Geri darbai – geri prisiminimai

Praėjusieji metai tolsta, įsisukome į naujų veiklų verpetą – juk artėja pirmo pusmečio pabaiga.

Tačiau dar prisiminkime gražų švenčių laukimo laikotarpį, kai su džiaugsmu darėme gerus darbus, galvojome apie kitus dalindamiesi, dovanodami, aukodami.

Mūsų gimnazijos bendruomenė surinktas lėšas aukojo Jūrų muziejaus akvariumo gyvūnams (ekologų klubo iniciatyva), paruošė dovanėlių Saugų vaikų globos namų auklėtiniams, „Ąžuoliuko“ vaikų lopšelio-darželio vaikams, pirko gimnazistų keptus saldumynus ir taip parėmė tarptautinių mainų su Valensijos mokykla projektą. Mokiniai ir darbuotojai atsiliepė ir į gimnazijos UNESCO iniciatyvų klubo kvietimą – pasidalijo drabužiais, žaislais, patalyne, kitais reikalingais daiktais su šešiomis sunkiau besiverčiančiomis Šilutės rajono šeimomis.

Gimnazijos bendruomenė prisidėjo ir prie Lietuvos Respublikos Prezidentės inicijuotos akcijos ,,Knygų Kalėdos‘‘ ir padovanojo savo bibliotekai 30 knygų. Dėkojame 1k, 1e klasėms, 1k klasės mokiniui Nikolui Baliasi, 2e klasės mokinei Agnei Griciūnaitei, 4k klasės mokiniui Tomui Narevičiui, mokytojoms Audronei Česnakevičienei, Vidai Vilčiauskienei, Daivai Kėrienei.

Ypač norime padėkoti vienam nepažįstamam geradariui, kuris, išgirdęs apie šią akciją, į biblioteką atnešė 10 naujų labai gerų knygų. Sužinojome tik jo pavardę – tai Nerijus Dotas, kuris buvo mums tikras Kalėdų stebuklas.

Socialinė pedagogė Jūratė Gusevienė, bibliotekos vedėja Gražina Mikutienė

Palikti komentarą