Gimnazijos PIKʼas skina pergales

Šilutės Vydūno gimnazijos PIKʼo komandos narės Laura Balcerytė, Simona Girskytė, Mintautė Petrauskaitė, Goda Vladičkaitė, Urtė Toliušytė dalyvavo pilietinės iniciatyvos Šimtmečio konkurse „LT1918“ ir pateko į geriausių šalies komandų penketuką.

Tokie merginų pasiekti rezultatai Šilutės jaunimui padovanojo įdomų susitikimą – gegužės 11 dieną į gimnaziją atvyko šio projekto koordinatoriai, jaunimo ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyviai. Jie vedė interaktyvią pamoką „Šimtmečio tiltas“.

Projekto „LT1918“ sumanytojai kvietė šalies moksleivius patyrinėti praeitį, įvertinti atkurtos valstybės šimtmečio įvykius epochos herojų ir paprastų žmonių akimis.

Šilutės Vydūno gimnazijos pilietinių iniciatyvų klubas į šį kvietimą atsiliepė, nuveikė prasmingą darbą ir buvo įvertintas. Vydūniečių konkursinį darbą galite rasti: http://lt1918.lt/veiklos-ir-programos/

Gegužės 15 dieną PIKʼo komandos narės vyks į Vilnių – yra pakviestos į apdovanojimų ceremoniją.

P. S. Bet čia dar ne viskas. Gimnazijos PIKʼas laimėjo ir A. Tapino projektą „Kuriam Lietuvą“. Kaip informavo PIKʼo entuziastė mokytoja Lilija Zdanevičienė, penktadienį, gegužės 18 dieną, šio projekto dalyviai taip pat išvyksta į Vilnių. Grįžę žada pasidalinti įspūdžiais.

Nuotraukoje mokytoja Lilija su svečiais, projekto koordinatoriais.

Palikti komentarą