Dalyvavome respublikinėje IT konferencijoje

Trys Šilutės Vydūno gimnazijos mokiniai ir informacinių technologijų mokytoja Tatjana Balvočienė nuotoliniu būdu dalyvavo tradicinėje respublikinėje mokinių informacinių technologijų konferencijoje MIK-15, vykusioje Klaipėdos universitete. Visi trys mokiniai konferencijoje skaitė pranešimus. Pasiruošti jiems padėjo mokytoja Tatjana Balvočienė.

Vasarė Banelytė (1s klasė) pristatė pranešimą „Mes iš Pamario krašto. Darnaus vystymosi tikslų siekimas“ – ji papasakojo apie praktinių studijų dienų veiklas ir pasiektus rezultatus, pademonstravo grupės gimnazistų sukurtus interaktyvius žaidimus, animuotus pasakojimus ir komiksus darnaus vystymosi tikslų siekimo tema.

Paulius Pužas (3t klasė) pristatė savo sukurtą kompiuterio programą, kurioje panaudotas dirbtinis intelektas. Paulius parodė, kaip visiems žinomą žaidimą „Gyvatėlė“ žaidžia pats kompiuteris – pradžioje visiškai „nesupranta“, ką turi daryti, o po keliolikos bandymų jau išmoksta sėkmingai žaisti. Pauliaus pranešimas pavadintas „Dirbtinis intelektas – pradiniai žingsniai“.

Gustė Gečaitė (3s klasė) pranešime „Filmukai sąmoningumo didinimo mėnesiui „Neklijuokime etikečių“ pristatė gimnazijos trečiokų, besimokančių elektroninės leidybos kurso, bendrą projektą, kuriame kiekvienas mokinys kūrė animacinį filmuką apie patyčias ir etikečių klijavimą. Iš viso sukurti 32 animaciniai filmukai, jie visą kovą, kuris paskelbtas sąmoningumo mėnesiu, buvo rodomi gimnazijos erdvėse – fojė, bibliotekoje.

Mokinių informacinių technologijų konferencija MIK-15 šiais metais organizuojama jau penkioliktą kartą. Dalis konferencijos pranešėjų atvyko į Klaipėdos universitetą, kiti, kaip ir vydūniečiai, prisijungė per ZOOM platformą. Konferenciją organizavo Klaipėdos miesto savivaldybės Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyrius, Klaipėdos rajono švietimo centras, Klaipėdos miesto informacinių technologijų mokytojai. Ačiū organizatoriams už įdomų ir prasmingą renginį.

Informacija mokytojos Tatjanos Balvočienės

Palikti komentarą