Akcija„Darom 2023“

Sutikime, klimato kaita – akivaizdi, žemėje vyksta neigiami gyvosios gamtos pokyčiai.  Saugodami aplinką kiekvienas galime ir turime prisidėti prie ekologinės gerovės. Todėl mes, 2e klasės mokiniai -Benas Žaltauskas, Aurimas Šimelionis ir Irmantas Grikšelis – matėme didelę prasmę organizuoti veiklas, padėsiančias saugoti gamtą.

Šiais metais, palaikydami organizacijos „Mes DAROM“ siekį šviesti visuomenę ir burti bendruomenes aplinkai tausoti, nutarėme organizuoti akciją „DAROM“ ir kviesti gimnazijos bendruomenę švarinti Šilutės aplinką. Susipažinę su kita iniciatyva – pasauliniu judėjimu „River clean up“, nutarėme vadovautis šūkiu „Kartu už švaresnes Šyšos pakrantes!“

Šeštadienį, gegužės 20 dienos ryte,  drauge su 36 gimnazijos bendruomenės nariais – mokiniais, jų tėvais ir mokytojomis – rinkome šiukšles Šyšos upės pakrantėse ir aplinkiniuose miškeliuose. Gausiausiai dalyvavo 2k ir 2g klasių  mokiniai, o 2g vaikinai ir merginos buvo ir ištvermingiausi, sutvarkė daugiausiai teritorijų.

Kviečiame visus nuolat prisiminti, kad gamta – mūsų namai, kurie turi būti švarūs. Mažiau vartokime, mažinkime atliekų kiekius, šiukšles rūšiuokime ir priminkime apie tai kitiems.

Informaciją pateikė Benas Žaltauskas, 2e klasės mokinys

Palikti komentarą