„Žvilgio“ pergalė „Aguonėlėje 2019“

Gimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Žvilgis“ šiais mokslo metais nusprendė dalyvauti Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių, ansamblių, šokių studijų konkursiniame festivalyje „Aguonėlė 2019“, jame sėkmingai pasiekė finalą ir pateko tarp nugalėtojų.

Konkursas vyko trimis etapais. Pirmajame dėl patekimo į antrąjį turą dalyvavo rajono mokyklų šokėjai. Po jo, regioniniame ture Kretingoje, „Žvilgio“ jaunimo grupė iškovojo pirmąją vietą ir galimybę dalyvauti nacionaliniame ture. Jis vyko gruodžio 8 dieną Prienuose, kur susirinko visi geriausi vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių kolektyvai. Vydūniečių jaunimo grupė tarp tokios gausybės nuostabių ir stiprių kolektyvų užėmė antrąją vietą.

Šokėjai labai džiaugiasi, jog turėjo galimybę atstovauti savo mokyklai ir labai dėkoja savo vadovei Linai Linkei už pastangas ir sunkų darbą repeticijų metu.

Geistė Undraitytė, 2e

P. S. Gruodžio 3 dieną svetainės naujienose jau skelbta apie „Žvilgio“ laimėjimus Palangoje vykusiame „Lets go dance“ tarptautiniame festivalyje (žr.: Įspūdinga „Žvilgio“ diena).

Palikti komentarą