Vydūno savaitės asamblėja

Penktadienį, kovo 23 dieną, Šilutės Vydūno gimnazijos bendruomenė susirinko į nekasdienišką asamblėją, kuri apibendrino Vydūno metams skirtą Vydūno savaitę.

Asamblėją papuošė ir svečiai – respublikinio mokinių rašinių konkurso „Namai yra vieta, kurioje auginamas gerumas“, skirto Vydūno 150-osioms gimimo metinėms, nugalėtojai.

Šventinį susitikimą pradėjo „Žvilgio“, gimnazijos šokių kolektyvo, merginos. Po šokio, pasveikinus visus su 150-uoju Vydūno gimtadieniu, buvo apžvelgti šiai iškiliai asmenybei skirtos savaitės renginiai, tradiciniai ir netradiciniai, padėkota rengėjams, prisimintos šiandien vis dar labai aktualiai skambančios Vydūno mintys.

Gimnazijos bendruomenei buvo pristatyti svečiai rašinių nugalėtojai, jiems įteikti apdovanojimai, paskaitytos jų rašinių ištraukos. Kaip jau įprasta asamblėjose, padėkos raštais ir diplomais buvo pagerbti ir vydūniečiai – įvairių konkursų, olimpiadų nugalėtojai.

Trečios klasės gimnazistė Gabrielė Vindžigelskytė pristatė 2s klasės mokinio Beno Tarozos sudarytą interaktyvų žemėlapį „Vydūno studijų ir darbo geografija“.

Gražumo šiai išskirtinei asamblėjai suteikė ir gausių plojimų sulaukė šokių kolektyvas „Žvilgis“ – merginų atliktas lietuvių liaudies šokis „Girnelės“, vaikinų „Noragas“, visų kartu sušoktas „Kūgiukas“ (vadovė Alina Urbonienė). Ir, žinoma, šių metų „Dainų dainelės“ trečiajame ture nugalėjusi daina „Rudens naktis“, merginų vokalinio ansamblio atlikta daina „Tu numegzk man, mama, kelią“ (mokytoja Gražina Matulienė).

Po asamblėjos svečiai drauge su gimnazijos teatro grupe išvyko į Kintų Vydūno kultūros centrą. Ši kelionė – tai dovana respublikinio mokinių rašinių konkurso „Namai yra vieta, kurioje auginamas gerumas“, nugalėtojams.

Palikti komentarą