Vėjūnė: „Tarp jausmų ir spalvos“

Gimnazijos trečiame aukšte eksponuojama 1k klasės mokinės Vėjūnės Leškytės tapybos darbų paroda „Tarp jausmų ir spalvos“.

Parodoje pristatoma vienuolika darbų. Anot autorės, visi jie švieži, sukurti 2018–2019 metais, dauguma – Šilutės meno mokykloje.

Meno mokykloje, dailės skyriuje, Vėjūnė mokosi jau ketverius metus. Būtent čia gimnazistė sako sužinojusi, ką mėgsta, kas geriausiai sekasi, pažinusi įdomių žmonių ir pati paaugusi kaip asmenybė. Labiausiai mėgstanti kurti laisvomis temomis, t.y. kai pati gali sugalvoti, ką pieš, kokią techniką pasirinks, kaip perteiks kilusią emociją.

Parodos autorė taip pristato savo kūrybą: „Mano kūriniai skiriasi nuo kitų, nes aš toks, galima sakyti, laisvas žmogus, vaizduoju, ką noriu vaizduoti, ir pasirenku, kaip tai daryti. Kartais savo kūriniais mėgstu provokuoti, bet geruoju būdu, t.y. mėgstu, kai žmonės diskutuoja apie mano darbus, pasako savo nuomonę (dažniausiai ji būna kitokia nei mano). Parodai atrinkau lengviau suprantamus ir nieko neužgaunančius darbus. Tegyvuoja taika ir ramybė!

Nesu labai drąsus žmogus gyvenime, todėl parodos organizavimas nebuvo mano idėja, ją surengti pasiūlė dailės mokytoja Daliutė Montvydienė. Malonu buvo išgirsti tokį siūlymą. Ačiū jai! Nuoširdžiai kviečiu apsilankyti mano parodėlėje“.

Palikti komentarą