„Vanduo žmones atskiria ir sujungia“

Būtent tokia koncepcija šiemet vyravo Šilutės Vydūno ir Vokietijos Vesterštėdės gimnazijų tarptautiniame mokinių mainų projekte.

Birželio 13–20 dienomis lietuvių ir vokiečių gimnazistai ir jų vadovai visą savo laiką, ištvermę ir žinias skyrė Lietuvos kraštui pažinti: edukacinėse ir praktinėse veiklose buvo pristatyta Nemuno delta Rusnėje, atodangos ir Akmenos upės vandens tyrimai Pagramantyje, Negyvoji kopa ir kormoranų kolonija Neringoje, Kuršių marių vandens biocheminis tyrimas Kintuose, paukščių žiedavimo stotis Ventės rage, augalų ir kraštovaizdžio įvairovė Aukštumalos pelkėje, Jūrų muziejus ir delfinariumas Klaipėdoje.

Mokiniai turėjo ne tik unikalią galimybę tobulinti anglų kalbos įgūdžius, įgyti praktikos dirbant grupėse, palyginti Lietuvos ir Vokietijos gamtą, kraštovaizdį, bet ir bendrauti bei bendradarbiauti su gimnazijos dailės, biologijos ir geografijos mokytojais integruotose projekto veiklose.

Nors Lietuvą ir Vokietiją skiria Baltijos ir Šiaurės jūros, džiaugiamės, kad šis projektas jungia mokinius ir mokytojus bendrai veiklai ir draugystei.

Nuoširdžiai kviečiame rudenį prie šio ilgamečio projekto jungtis 9–10 klasių gimnazistus!!!

Projekto vadovės Lilija Zdanevičienė ir Reda Klimanskienė

Palikti komentarą