Uogienių konkursas ir geros emocijos

Sakoma, kad pačios gražiausios šventės ir dovanos yra tos, kurias dovanoja mums artimi, brangūs žmonės ir kurias mes galime priimti nuoširdžiai, neįsitempę, neįsipareigoję…

Tokią šventę mums, Vydūno gimnazijos mokytojams ir personalui, paruošė kolegė Olga Dapševičienė. Kovo 7-osios rytą nustebino gražiai ant stalo mokytojų kambaryje surikiuoti net 12 stiklainėlių uogienių. Pasirodo, tai buvo užduotis – turėjome ragauti ir atspėti, iš kokių uogų šios uogienės, užpildyti pateiktą lapelį ir laukti, kas bus toliau… Atrodytų, kas čia sunkaus paragauti ir pasakyti, kokia uogienė. Taip atrodė tik iš pirmo žvilgsnio. Užduotis tikrai nebuvo labai lengva – ragavome, sukome galvas, spėliojome, nes buvo uogienių net iš arbūzų ir kitokių neįprastų uogų bei vaisių.Kolegė Olga susumavusi atsakymus kitą rytą skelbė nugalėtojus ir dovanojo nuostabias savo rankų darbo dovanas – nertus gyvūnėlius. Rezultatai ne vieną nustebino, privertė išgyventi smagias emocijas, kurios mokykloje kartais pamirštamos per darbus, kasdienę rutiną. Nugalėtojais tapo: 3 vieta – Reda Klimanskienė, Sigita Filičkina, Romualda Malinauskienė, Aušra Vaitkienė (6 teisingi atsakymai); 2-osios vietos laimėtojai – Zinaida Vostrikova, Linas Zdanevičius (teisingai atsakė 7), 1 vieta atiteko Vilmai Zėčienei (8 teisingi atsakymai).

Akivaizdu, kad gimtų šventė, reikia išties nedaug – nuostabios idėjos, noro nustebinti, nuoširdumo, pasiruošimo ir gebėjimo džiaugtis gyvenimu… Ačiū, mokytoja Olga, lauksime naujų konkursų.

Informaciją pateikė mokytoja V.Zėčienė

Palikti komentarą