Susitiko projekto „Lyderių laikas 3“ komandų atstovai


Lapkričio 5 dieną gimnazijoje vyko projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinių komandų atstovų susitikimas. Šio bendro projekto nariai – tai Juknaičių ir Vilkyčių pagrindinės mokyklos bei Šilutės Vydūno gimnazija.

Vydūniečiams atstovavo gimnazijos kūrybinės komandos vadovė Tatjana Balvočienė ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Kęstutis Mockus. Iš Juknaičių pagrindinės mokyklos atvyko direktorė Violeta Šimelionienė ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Zita Pranevičienė bei Rasa Gailiuvienė, iš Vilkyčių – direktorė Inga Kirkickienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Jurgelevičiutė.

Susitikime siekta suderinti praktinių studijų dienų veiklas visose mokyklose. Kiekviena mokykla pristatė savo turimą patyriminio mokymosi organizavimo patirtį. Buvo diskutuota apie galimybę pasirinkti bendrą visoms mokykloms temą ir bendrą mokyklų mokinių mokslinę-praktinę konferenciją įvykdžius 2019–2020 m. m. projektą. Susitarta, kad praktinių studijų dienų veiklas mokyklose jungs tema „Mes iš Pamario krašto“, o konferencija vyks 2020 m. birželio mėnesį.

Kitas komandų atstovų susitikimas numatomas gruodžio mėnesį, tuomet bus derinami mokyklų 2020 metų veiklos planai dėl praktinių studijų dienų organizavimo.

Informaciją pateikė Tatjana Balvočienė, gimnazijos LL3 projekto kūrybinės komandos vadovė, metodinės tarybos pirmininkė

Palikti komentarą