Susitikimas su Andriumi Tapinu

Birželio 14-ąją į Šilutę atvyko ir su vydūniečiais susitiko projekto „Jungiam Lietuvą“ ambasadorius, žurnalistas, laidų vedėjas, rašytojas Andrius Tapinas.

Svečias prisiminė savo, kaip mokinio, patirtį, kalbėjosi su gimnazistais apie mokyklą, mokymąsi, skaitymą, pasitikėjimą ir drąsą, apie asmenybės savitumą – apie tai, kas, jo manymu, svarbiausia jaunam žmogui, ieškančiam savo vietos besikeičiančiame pasaulyje. Ypač pabrėžė asmeninės iniciatyvos ir savanorystės svarbą. Dalijosi asmenine patirtimi, įgyta ekspedicijoje „Misija Sibiras“.

Kaip jau anksčiau (gegužės 21 d.) rašyta gimnazijos naujienose, praėjusio mėnesio viduryje būrys mūsų mokinių kartu su PIKʼo vadove Lilija Zdanevičiene ir IT mokytoja Tatjana Balvočiene, direktoriaus pavaduotoju Kęstučiu Mockumi lankėsi Vilniuje. Ši kelionė buvo konkurso „Jungiam Lietuvą“ organizatorių dovana vydūniečiams.

Tąkart į Vilnių susirinkusios laimėtojų komandos ne tik dalyvavo edukacinėje ekskursijoje po Valdovų rūmus, bet ir varžėsi dar viename konkurse. Šilutės Vydūno gimnazijos komanda laimėjo diskusiją su Andriumi Tapinu. Birželio 14-ąją ši dovana ir pasiekė gimnaziją.

Ačiū.

Palikti komentarą