Sėkmingas debiutas „Jūrų keliuose”

cof

Gegužės 2 dienos rytą Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje (LAJM) startavo jau vienuoliktasis respublikinis konkursas moksleiviams „Jūrų keliais”. Nors mūsų gimnazija šiame konkurse dalyvavo pirmą kartą, tačiau sulaukė išskirtinio įvertinimo.

Komisijos nuomone, vydūniečių komanda „Vydūniečiai“ pasirodė puikiai. Ji buvo apdovanota specialiaisiais prizais už originaliausią prisistatymą ir puikų debiutą.

Anot konkurso dalyvių, buvo sunku – patirta, ką reiškia komandinis darbas, kaip kiekviena užduotis priklauso nuo visos grupės pasiruošimo. Tačiau buvo ir nuostabu – daug teigiamų emocijų, adrenalino.

„Jūrų keliuose” rungėsi antrokas Ričardas Stirbys ir trečiokai Matas Dobravolskis, Beatričė Kalvaitytė, Ainoras Klingeris, Matas Kungys, Neringa Pankauskaitė, Aistė Petrošiūtė, Domantas Stancikas.

Komandą lydėjusios mokytojos Audronė Stasiulienė ir Lilija Zdanevičienė tikisi, kad gimnazija bus pakviesta pakovoti šiame konkurse ir kitais metais.

Konkurse pateiktose jūrinėse rungtyse savo jėgas išbandė 12 komandų, suvažiavusių iš įvairių šalies kampelių. Konkurso dalyviai atliko užduotis navigacijos treniruoklyje, baseine, gesino gaisrą, tempė virvę, taip pat turėjo įveikti signalinių jūrų vėliavų rebusą, suteikti pirmąją pagalbą.

Informacija mokytojos Audronės Stasiulienės

Palikti komentarą