Projektas „Šok į tėvų klumpes“

Gegužės 31 dieną Šilutės Vydūno gimnazijos 1–3 klasių mokiniai, kaip ir kiekvieną pavasarį, dalyvavo ugdymo karjerai inicijuotoje projektinėje veikloje „Šok į tėvų klumpes“.

Iš viso aplankyta 150 įstaigų, organizacijų, surinkta daug informacijos apie įvairaus profilio įstaigas ir profesijas. Gimnazistai susipažino su įvairiomis profesijomis, o galbūt net surado ir savąją.

Tikiuosi, kad tradicija tapusi iniciatyva stiprins glaudesnį mokyklos, tėvų, artimųjų bendradarbiavimą. Juk sėkmingas vaiko profesijos pasirinkimas yra ne tik mokinio, bet ir jį supančios aplinkos rūpestis, todėl ypač svarbu visų bendradarbiavimas, bendravimas, padedantis mokiniui formuoti savo motyvuotus gyvenimo bei profesinės veiklos tikslus ir jų realizavimo būdus. Mokiniui, priimančiam sprendimus, susijusius su profesijos pasirinkimu ir įsidarbinimu, svarbu pabūti savo tėvų, globėjų, artimųjų darbo aplinkoje ir susipažinti su profesine veikla, plėtoti savo karjeros kompetenciją ir stiprinti priimamus karjeros sprendimus.

UK koordinatorė Audronė Stasiulienė

Palikti komentarą