Prestižinė Mokytojų diena

Šilutės Vydūno gimnazijoje Mokytojų diena kasmet virsta ypatinga švente, nustebinančia mokinių išmone, kūrybingumu, originalumu, nuoširdžiomis pastangomis padaryti šią dieną išskirtinę.

Šiemet spalio 5-osios rytą į mokyklą atėjusius vydūniečius pasitiko gimnazistų grupė „Prieskonis“ ir solistė, „Dainų dainelės“ laureatė Gintarė Muraulaitė. O įžengus į aktų salę atsivėrė paslaptinga, akmens amžių simbolizuojanti erdvė, gaudžianti nuo paukščių balsų.

Susirinkusiems buvo pateiktas inscenizuotas pasakojimas apie jauno žmogaus pastangas įkurti ugnį, apie mokytojo įtaką ir mokymosi svarbą siekiant tapti genties vadu. Šis pasakojimas buvo įdomus, stilingas, prasmingas, o genties nariai, originaliai pasipuošę, puikiai atliko savo vaidmenis.

Paskui 1–3 klasių gimnazistai buvo pakviesti į pamokas (akmens amžiaus temomis), o tradiciniai mokytojai gurkšnodami kavą ilsėjosi ir klausėsi „Prieskonio“ atliekamų kūrinių. Ir kai atrodė, kad jau geriau būti negali, sužinojo, kad laukia dar viena staigmena – gimnazijon atvežtas Šilutės kamerinio dramos teatro spektaklis.

Šventės pabaigoje, kai visa bendruomenė vėl susirinko į aktų salę, paaiškėjo, kad genties vado sūnus jau išmoko įkurti ugnį ir gali perimti atsakingas vado pareigas, buvo pagerbtos jo pastangos, padėkota mokytojams ir sugrįžta į XXI amžiaus Šilutės Vydūno gimnaziją.

Palikti komentarą