Pirmokai aplankė Vilnių

Gruodžio 22 d. mokyklos pirmokai (bei keli 2 kl. mokiniai) su mokytojomis Daliute Montvydiene, Dainora Laukevičiene, Neringa Pilipauskiene ir Audrone Česnakevičiene vyko į Vilnių.

Atvykę pirmiausia nusifotografavome  su daug dėmesio sulaukusia eglute. Nusifotografavę ir susiskirstę po 4-5 asm. išskubėjome dalyvauti orientacinėje ekskursijoje – žaidime po Vilniaus senamiestį ,, Karališkoji meilės istorija Renesanso Vilniuje“. Tai buvo tikrai įdomi patirtis, nes sužinojome daug naujų faktų apie Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istoriją. O aplankę visus 12 objektų ir su jais nusifotografavę  dar ir buvome apdovanoti saldžiais prizais.

Vėliau aplankėme Energetikos ir technikos muziejų, kuriame 1s klasė  turėjo progą patys pasigaminti fotoaparatą iš degtukų dėžutės ir netgi išsiryškinti nuotraukas kaip senais laikais, o 1g, 1k ir 1e gavo progą patys patyrinėti muziejų nuodugniai.

Tada patraukėme  apžiūrėti šventiškai pasipuošusį Vilnių ir jo senamiestį.  Kupini gerų emocijų išvažiavome namo, o kelionė neprailgo, nes planavome, kad būtų visai neblogai ir vėl susiruošti į kokią prasmingą ir smagią kelionę…

Informaciją pateikė Berta Guntarskytė, 1s

Palikti komentarą