PIKʼo veikla įvertinta Krašto apsaugos ministerijoje

Gimnazijos PIKʼas (pilietinės iniciatyvos klubas) atsiliepė į KAM paskelbtą kvietimą, parašė paraišką ir pretendavo saugoti 2017 metais Gedimino pilies bokšte plevėsavusią Lietuvos valstybinę vėliavą (be vydūniečių, paraiškas atsiuntė dar 24 mokyklos).

„Visos mokyklos, pretendavusios gauti vėliavą, yra labai aktyvios, buriančios stiprias bendruomenes, dalyvaujančios įvairiose pilietinėse, savanoriškose veiklose bei puoselėjančios istorines tradicijas ir jos visos yra vertos gauti ir saugoti Gedimino pilies bokšto valstybinę vėliavą“, – sakė komisijos pirmininkas, krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas. Todėl komisijai, sudarytai iš Švietimo ir mokslo, Krašto apsaugos ministerijų ir Lietuvos nacionalinio muziejaus atstovų, teko nelengva užduotis.

ŠILUTĖS VYDŪNO GIMNAZIJA pateko tarp šešių šalies mokyklų, kurias komisija nusprendė paskatinti ir padovanojo po edukacinę programą Lietuvos Vytauto Didžiojo karo muziejuje ir Lietuvos nacionaliniame muziejuje.

P. S. Nugalėtoja – Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija. Vėliava bus iškilmingai nuleista ir įteikta nugalėjusiai mokyklai Vėliavos dieną, sausio 1-ąją, Vilniuje, Katedros aikštėje.

Palikti komentarą