Orientacinės varžybos „Šilutė: tai, ko turbūt dar nepastebėjai“

Spalio 15 dieną 1–3 klasių gimnazistai, susiskirstę į 8 komandas, pasitikrino žinias apie savo gimtąjį miestą orientacinėse varžybose „Šilutė: tai, ko turbūt dar nepastebėjai“.

Varžybų dalyviai net tris valandas drąsiai žygiavo aplink Šilutę ir ieškojo užuominų, vedančių prie pagrindinių stotelių, kurios nukreipė juos taip norimo prizo link. Nors mokiniai ir grįžo visiškai šlapi, nes oro sąlygos buvo negailestingos, mokykloje jų laukė šiltos picos, arbata ir kiti užkandžiai. Pailsėję po kelionės, pavalgę ir apdovanoti prizais, žiūrėjo filmą „Togo“, kuris ne vienam suspaudė širdį. Džiaugiamės galintys pasakyti, kad penktadienį grupė vydūniečių praleido turiningai ir iš mokyklos išsinešė nemenką bagažą įspūdžių bei gerą nuotaiką.

Dėkojame mokytojams, kurie skyrė savo laiką ir nepatingėjo prisijungti prie mūsų: Jolitai Švagždienei, Vilmai Zėčienei ir Ramūnui Grikšui. Bet labiausiai esame dėkingi šio projekto vadovei Alicijai Odinbergienei, kuri padėjo renginiui išvysti dienos šviesą ir visą laiką vedė mus teisingu keliu.

Taip pat esame labai dėkingi mūsų nuostabiems rėmėjams: „Star picai“, „Kulinarams“, „TOTO picai“ bei „Egminai“, kurie pasirūpino, kad gimnazistai po tokių ilgų varžybų būtų sotūs ir laimingi; „Vagos“ knygynui, kuris suteikė dovanų mokytojams, ir „Fėjų burtams“, padovanojusiems mums saldžių prizų. Dėkojame jiems.

Šias orientacines varžybas organizavo penkių mokinių komanda: antrokai Viktoras Bendžius (2e), Matas Ragelis (2e), Aurintė Ražinskaitė (2k) ir trečiokės Ugnė Benkunskaitė (3v), Beatričė Stonytė (3g). Tai mūsų projektinis darbas.

Ugnė Benkunskaitė

Palikti komentarą