Olimpiados, konkursai, sportinė veikla

2016-2017 m. m.

Šilutės Vydūno gimnazija pagal mikroklimatą, esantį mokykloje, patenka į geriausiai šalyje vertinamų mokyklų penketuką. Tokią išvadą padarė Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra, remdamasi mokyklų tiesioginėje interneto sistemoje www.iqesonline.lt atliktais tėvų ir mokinių apklausų rezultatais.

2016-09-27

Šilutės rajono mokyklų ir gimnazijų kroso varžybos

1000 m bėgime I vieta – Emilė Balodytė (4s klasė, mokytojas Romualdas Junutis, lanko Šilutės sporto mokyklą);

1000 m bėgime III vieta – Augustė Bizauskaitė (4s klasė, mokytojas Romualdas Junutis).

2016-10-12

Europos Sąjungos parlamento organizuojamo konkurso EUROSCOLA finalas (Klaipėda)

Vydūniečiai konkurse varžėsi pirmą kartą. Iki pergalės ir kelionės į Prancūziją trūko labai nedaug.

2016-11-07-11

Tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo  konkursas „Bebras“ (I turas)

Į Lietuvos geriausių mokinių 50-tuką pateko Ignas Kurlinkus (4s , mokytoja Tatjana Balvočienė). Jis surinko 148 taškus ir pelnė 25 vietą klasėje (12 kl.) bei 46 vietą grupėje (11-12 kl.).

Tarp 30 geriausiai Šilutės rajone pasirodžiusių moksleivių – 51 vydūnietis: 1 klasių – 9 mokiniai, 2 klasių – 18 mokinių, 3 klasių – 12 mokinių, 4 klasių – 12 mokinių (mokytojos Tatjana Balvočienė ir Asta Bendikienė).

Į šio konkurso II etapą organizatoriai atrinko 11 geriausiai pasirodžiusių vydūniečių: Tomą Diekantą (1e, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Beną Tarozą (1s, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Laurą Balcerytę (2e), Akvilę Drachnerytę (2k), Kristupą Raicevičių (2g), Eimantą Balčytį (3e), Gintarę Kaktaitę (4g), Povilą Kubilių (4g), Igną Kurlinkų (4s), Paulių Ratkevičių (4s), Virginijų Valančių (4k) (mokytojos Tatjana Balvočienė ir Asta Bendikienė).

2016-11-11

Rietavo XV-oji komandinė matematikos olimpiada mokytojo Kazio Šikšniaus taurei laimėti

III vieta: Irmantas Linkys (1k, mokėsi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje), Benas Taroza (1s, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Kristupas Raicevičius (2g), Goda Vladičkaitė (2k), Urtė Toliušytė (2s).

Mokytojai Edmundas Čiuželis, Daiva Kėrienė, Olga Dapševičienė ir Asta Bendikienė.

2016-11-23

Respublikinis integruotas užsienio kalbų konkursas „Per pasaulį daugiakalbiais batais“

V vieta – Vilius Orlauskas (1s klasė, mokytoja Sigita Filičkina, mokėsi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje) ir Jevgenis Miniotas (1s klasė, mokytoja Sigita Filičkina, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje).

2016-11-23

Respublikinė jaunųjų astronomų viktorina „Po žvaigždėtu dangum“

Iš gausaus būrio norinčiųjų dalyvauti viktorinoje šiemet buvo atrinkta tik 100 mokinių, tarp kurių pateko ir mokytojo Jono Jauniaus vadovaujami keturi vydūniečiai: Lukas Arlauskas (3e), Monika Jauniūtė (4k), Vladislava Skopaitė (3g) ir Gintautas Šedys (3e).

2016-12-02

Nacionalinis matematikos ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Tarp šalies geriausių pateko 7 vydūniečiai: Benas Taroza(1s, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Dovydas Martinkus (2s), Augustas Petrošius (2s), Viktoras Januška (2s), Kristupas Raicevičius (2g), Laura Balcerytė (2e), Goda Vladičkaitė (2k).

2016-12-12

Šilutės rajono 9-12 klasės mokinių informatikos olimpiada

I vieta – Lukas Taroza (3e, mokytoja Tatjana Balvočienė);

III vieta – Gintautas Šedys (3e, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2016-12-04-14

Kalėdinių ar naujamečių kompiuterinių atvirukų, animacijos ir darbastalio apipavidalinimo konkursas „Žiemos fantazija 2016“

I vieta 9–12 klasių mokinių atvirukų kategorijoje – Gerda Šlažaitė (1e, mokytoja Asta Bendikienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje).

2016-12-10-11

Nacionalinis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Vario garsai“

II vieta – Kasparas Nognius (2e, lanko Šilutės meno mokyklos Pučiamųjų instrumentų skyrių).

2017-01

Respublikinis piešinių ir video konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2016“

Konkurso dalyvių diplomai įteikti Vyteniui Papieviui (3k, mokytoja Tatjana Balvočienė) ir Justinui Rusliui (1e, mokytoja Asta Bendikienė, mokėsi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje), kurių kūrybiniai darbai pateko tarp darbų, surinkusių daugiau nei 50% maksimalaus balų skaičiaus.

2017-01-13

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

I vieta – Benas Taroza (1s klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Vytenis Papievis (3k klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė, mokėsi Šilutės raj. Kintų pagrindinėje mokykloje), Laura Regelskytė (4g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė);

II vieta – Lukas Arlauskas (3e klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė);

III vieta – Augustas Petrošius (2s klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Martynas Vekteris (3e klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė).

2017-01-13-14

Pėsčiųjų naktinis žygis „Klaipėdos sukilėlių kelias“ (Šilutė–Priekulė–Klaipėda–Šilutė)

Žygyje dalyvavo 44 II-IV klasių gimnazistai, kuriuos lydėjo gimnazijos mokytojai Lilija Zdanevičienė, Lolita Kučinskienė ir Saulius Zdanevičius. Visi žygio dalyviai buvo apdovanoti diplomais.

2017-01-18

Konkursas – festivalis „Ritin kalne smiltate“ (Juodkrantė)

III vieta (5-18 metų kategorijoje) – Ernesta Balnytė (mokytojas Andrius Sirtautas, Šilutės meno mokykla, 1 klasė; 4e klasė);

Specialiu Kuršių nerijos nacionalinio parko prizu įvertintas Monikos Jauniūtės (Šilutės meno mokykla, 1 klasė; 4k klasė) darbas.

2017-01-20

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

I vieta – Laura Regelskytė (4g klasė, mokytoja Laima Avižinienė);

Daugiausia taškų savo amžiaus grupėje surinko Viktoras Januška (2s klasė, mokytoja Agnė Rupeikienė).

2017-01-23

Šilutės rajono jaunųjų filologų konkursas

Lukas Arlauskas (3e klasė, mokytoja Jolita Švagždienė) tapo laureatu ir buvo apdovanotas padėkos raštu.

2017-01-24

Šilutės rajono 10-11 klasės mokinių vokiečių kalbos olimpiada

I vieta – Rita Gečaitė (3e klasė, mokytoja Virginija Kisielienė).

2017-01-25

Šilutės rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

II vieta – Vitalija Barauskaitė (1k klasė, mokytoja Jolita Švagždienė, mokėsi Šilutės raj. Katyčių pagrindinėje mokykloje);

III vieta – Emilija Skrodenytė (2s klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė).

2017-02-06

Šilutės rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

II vieta – Gabrielė Paužuolytė (4k klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė).

2017-02-03

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

I vieta – Lukas Arlauskas (3g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė);

II vieta – Benas Taroza (1s klasė, mokytojas  Jonas Jaunius, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje).

2017-02-10

Šilutės rajono mokinių dailės olimpiada

I vieta – Kristina Čižauskaitė (1g klasė, mokytoja Audronė Stasiulienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje); Monika Jauniūtė (Šilutės meno mokykla, 1 klasė; 4k klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė);

II vieta −  Karoliną Galinauskaitę, (Šilutės meno mokykla, 1 klasė);

III vieta − Lukas Gedvila (3k klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė);

Už originaliausius namų darbus padėkos raštu apdovanotos Ernesta Balnytė (Šilutės meno mokykla, 1 klasė; 4e klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė), Lidžiūtė Ugnė (4k klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė), Skirmantaitė Diana (4g klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė).

2017-02-10

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

I vieta – Viktor Vostrikov (4s klasė, mokytoja Olga Dapševičienė), Benas Taroza (1s klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje);

III vieta – Augustas Laužikas (4k klasė, mokytoja Daiva Kėrienė);

Daugiausia taškų savo amžiaus grupėje surinko Dovydas Martinkus (2s klasė, mokytoja Daiva Kėrienė), Urtė Toliušytė (2s klasė, mokytoja Daiva Kėrienė).

2017-02-21

Šilutės rajono 10-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada

I vieta – Milda Martinkutė (3k klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova).

2017-02-23

Šilutės rajono 8-12 klasių mokinių istorijos olimpiada

I vieta – Urtė Toliušytė (2s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė),  Augustas Laužikas (4k klasė,  mokytojas Saulius Zdanevičius);

II vieta – Dovydas Martinkus (2s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė), Lukas Arlauskas (3e klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius);

III vieta – Gintarė Skrodenytė (1s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė, mokėsi Šilutės raj. Gardamo pagrindinėje mokykloje), Emilė Balodytė (4s klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius).

2017-03-01

Šilutės rajono mokinių geografijos olimpiada

I vieta – Benas Taroza (1s klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Augustas Petrošius (2s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Tomas Balčytis (3s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Laura Regelskytė (4g klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė);

II vieta – Rokas Ratkevičius (1s klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Dovydas Martinkus (2s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Domantas Tubutis (3s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

III vieta – Gerda Šlažaitė (1e klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje), Vytenis Papievis (3k klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Domantas Paičius (4s klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė).

2017-03-15

Šilutės rajono mokinių tinklinio varžybos

II vieta – merginų komanda: Urtė Toliušytė (2s klasė), Drachnerytė Akvilė (2k klasė), Ivanova Natalija (1g klasė), Katalynaitė Karolina (2k klasė), Skirbutytė Justina (1e klasė), Šlažaitė Gerda (1e klasė), Tamašauskaitė Viltė (1e klasė);

II vieta – vaikinų komanda: Adomavičius Vilius (2k klasė), Kolpertas Tomas (2e klasė), Kungys Matas (1g klasė), Kurklietis Liudas (2k klasė), Pundinas Karolis (2k klasė), Raila Kęstutis (1e klasė), Stancikas Domantas (1g klasė);

mokytojas Romualdas Junutis.

2017-03-28

Šilutės rajono mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“  (II etapas)

I vieta – Laura Balserytė (2e klasė), Simona Girskytė (2k klasė), Mintautė Petrauskytė (2e klasė), Urtė Toliušytė (2s klasė), Goda Vladičkaitė (2k klasė);

mokytoja Lilija Zdanevičienė.

2017-03-29

JA TITAN verslo čempionatas

Gimnazijos komanda: Viktor Vostrikov (4s klasė), Tadas Avižinis (4s klasė), Domantas Paičius (4s klasė) pakviesti į čempionato finalą;

mokytoja Virginija Kisielienė.

2017-03-29

Šilutės miesto jaunučių krepšinio pirmenybės

I vieta – Lidžius Ignas (1s klasė), Linkis Irmantas (1k klasė), Mickus Domantas (1k klasė), Miniotas Jevgenij (1s klasė), Nausėda Naglis (1g klasė), Rimkus Dovydas (1k klasė), Rimkus Tautvydas (1k klasė), Ubartas Valentinas (1k klasė);

mokytojas Kęstutis  Šernius.

2017-04-01

XVI nacionalinio mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas

5 vieta (iš 60, surinko 141 tašką iš 190) – Laura Regelskytė (4g klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė);

4 vieta (iš 94, surinko 186 taškus iš 225) – Augustas Petrošius (2s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

8 vieta (iš 113, surinko 98,5 taško iš 126) – Benas Taroza (1s klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė, mokėsi Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje).

2017-04-20

Šilutės rajono mokinių pavasario kroso varžybos

I vieta – Emilė Balodytė (4s klasė, mokytojas Romualdas Junutis);

III vieta – Eglė Bendžiūtė (4k klasė, mokytojas Romualdas Junutis).

2017-04-20-21

XXIII-OJI Lietuvos mokinių dailės olimpiada

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomu, sidabro medaliu ir rėmėjų prizu  apdovanota Monika Jauniūtė (Šilutės meno mokykla, IV g klasė, mokytojas Andrius
Sirtautas, 4k klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė).

2017-04-21

Mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“ (III etapas, Tauragė)

I vieta – Laura Balserytė (2e klasė), Simona Girskytė (2k klasė), Mintautė Petrauskytė (2e klasė), Urtė Toliušytė (2s klasė), Goda Vladičkaitė (2k klasė);

mokytoja Lilija Zdanevičienė.

2017-04-27

JA TITAN verslo čempionato finalas

I vieta – gimnazijos komanda: Viktor Vostrikov (4s klasė), Tadas Avižinis (4s klasė), Domantas Paičius (4s klasė);

mokytoja Virginija Kisielienė.

2017-04-27-05-04

Šilutės rajono mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

Estafetė (mišri komanda) II vieta – Emilė Balodytė (4s klasė), Eglė Bendžiūtė (4k klasė), Ineta Trakšelytė (2e klasė), Agnė Budrikaitė (2e klasė), Ugnė Rupšytė (2s klasė), Tomas Kolpertas (2e klasė), Ridas Petkevičius (2e klasė), Liudas Kurklietis (2k klasė), Einoras Dedurkevičius (2g klasė), Ernestas Pėžas (1e klasė);

Estafetė 4×100 m. (merginos) II vieta – Emilė Balodytė (4s klasė), Beatričė Klavaitytė (1g klasė), Ineta Trakšelytė (2e klasė), Dovilė Tarasevičiūtė (1s klasė);

Estafetė 4×100 m. (vaikinai) III vieta – Benas Česnakevičius (4s klasė), Tomas Kolpertas (2e klasė), Ridas Petkevičius (2e klasė), Mantas Kačerauskas (1e klasė);

100 m bėgime III vieta – Ineta Trakšelytė (2e klasė);

400 m bėgime II vieta – Emilė Balodytė (4s klasė);

400 m bėgime II vieta – Ridas Petkevičius (2e klasė);

mokytojas Romualdas Junutis;

Šuolio į tolį II vieta – Beatričė Klavaitytė (1g klasė);

Rutulio stūmimo III vieta – Benas Česnakevičius (4s klasė);

mokytojas Kęstutis  Šernius.

2017-04-28

Mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“ (IV etapas, Panevėžys)

V vieta – Laura Balserytė (2e klasė), Simona Girskytė (2k klasė), Mintautė Petrauskytė (2e klasė), Urtė Toliušytė (2s klasė), Goda Vladičkaitė (2k klasė);

mokytoja Lilija Zdanevičienė.

2017-05-17

Europos egzaminas (II etapas)

Lukas Arlauskas (3g klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius) pateko į finalinį etapą, kuriame rungsis 25 geriausiai Lietuvoje II etapo „Europos egzaminą“ išlaikę moksleiviai.

 

2015-2016 m. m.

2015-09

Europos jaunimo (iki 18 metų) krepšinio čempionatas

Gvidas Galinauskas (3g klasė, mokytojas Kęstutis Šernius) pateko į Lietuvos jaunių rinktinės sudėtį ir kartu su kitais šios rinktinės krepšininkais čempionate iškovojo bronzą.

2015-09-05-06

Lietuvos kartingų čempionatas

Paskutiniame šio čempionato etape DD2 klasėje (nuo 15 iki 32 metų) Karolis Jovaiša (2s klasė) – jauniausias lenktynininkas savo klasėje – užėmė pirmąją vietą ir laimėjo kelialapį į Portugaliją, į pasaulio kartingų čempionatą.

2015-09-24

Šilutės rajono mokyklų rudens kroso varžybos

I vieta – Emilė Balodytė (3s klasė, mokytojas Romualdas Junutis);

II vieta – Ugnė Rupšytė (1s klasė, mokytojas Kęstutis  Šernius);

III vieta – Martynas Stanišauskas (1g klasė, mokytojas Romualdas Junutis);

IV vieta – Marius Gintalas (1g klasė, mokytojas Romualdas Junutis).

2015-09

Šilutės pirmosios gimnazijos edukacinis projektas „Mėnuo su Čiurlioniu“

Ekslibrisų konkurso laureatėmis tapo Gabrielė Jauniūtė (4g), Ieva Butkutė (3e), Elzė Šveikauskaitė (2s)  ir Monika Jauniūtė (3k);

Mokytoja Daliutė Montvydienė.

2015-10-03-04

LJA organizuojama verslumo ir inovacijų stovykla

Vydūniečiai Gabrielė Paužuolytė (3k), Greta Jurgutytė (3s), Emilija Vanagaitė (3s), Domantas Paičius (3s) ir Mantas Benkunskas (3s), dirbdami komandose kartu su kitų mokyklų atstovais,  išsiskyrė iniciatyvumu, kūrybingumu, sulaukė daug dėmesio („Iš kokios jūs mokyklos?!“) ir puikių vertinimų.

Mokytoja Virginija Kisielienė.

2015-11-09-10

Tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo  konkursas „Bebras“ (I turas)

Į Lietuvos geriausių mokinių 50-tuką pateko Martynas Šapalas, 4g (160 taškų – 42 vieta, mokytoja Tatjana Balvočienė), tarp 30 geriausiai Šilutės rajone pasirodžiusių moksleivių – 72 vydūniečiai: 1 klasių – 26 mokiniai, 2 klasių – 11 mokinių, 3 klasių – 20 mokinių, 4 klasių – 15 mokinių (mokytojos Tatjana Balvočienė ir Asta Bendikienė).

2015-11-13

Rietavo Žemaitijos zonos komandinė matematikos olimpiada

III vieta: Žygimantas Kungelis (4g), Šapalas Martynas (4g), Laužikas Augustas (3k), Regelskytė Laura (3g), Viktor Vostrikov (3s).

Mokytojai Edmundas Čiuželis, Daiva Kėrienė, Olga Dapševičienė ir Asta Bendikienė.

2015-11-27

Užsienio kalbų konkursas „Daugiakalbiais batais per pasaulį“

Vydūnietės 1k klasės gimnazistės Akvilė Drachnerytė, Skirmantė Gruzdytė ir Gabrielė Juknevičiūtė puikiai pasirodė ir buvo pripažintos originaliausia konkurso komanda (konkurse dalyvavo 12 komandų).

Mokytoja Sigita Filičkina.

2015-12-11

Plakato „Mes prieš korupciją“ konkursas

9-12 klasių grupėje I vieta – Rūta Milašiūtė (4k klasė);

9-12 klasių grupėje III vieta – Goda Paulavičiutė  (4k klasė);

mokytojos Tatjana Balvočienė ir Audronė Stasiulienė.

2015-12-08-14

Pasaulio kartingų čempionatas ROTAX MAX GRAND FINALS 2015.

Karolis Jovaiša (2s klasė) dalyvavo Portugalijoje vykusiame pasaulio kartingų čempionate, kur treniruotėse užėmė I vietą, varžydamasis su 71 varžovu.

2015-12-15

Šilutės rajono 9-12 klasės mokinių informatikos olimpiada

I vieta – Martynas Šapalas (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

II vieta – Aurimas Šernas (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

III vieta – Žygimantas Kungelis (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė), Matas Šilinskas (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2016-01

Respublikinis piešinių ir video konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2015“

II vieta – Julija Gaidelytė (4e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

Ugnės Lidžiūtės (3k klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė) kūrybinis darbas pateko tarp darbų, surinkusių daugiau nei 50% maksimalaus balų skaičiaus.

2016-01-07

Šilutės rajono jaunųjų filologų konkursas

Lukas Arlauskas (2g klasė, mokytoja Laimutė Pakalniškienė) tapo laureatu ir buvo apdovanotas padėkos raštu.

2016-01-12

2016 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoninė atranka (II turas)

Gimnazijos vaikinų vokalinis kvartetas – Pijus Oras (3g), Povilas Kubilius (3g), Rolandas Gudaitis (4e), Kasparas Nognius (1e) pateko tarp penkių geriausiai pasirodžiusių dalyvių. Kvartetas pakviestas tęsti konkursą zoninėje atrankoje, kuri vyks sausio 21 dieną Kretingoje.

Mokytoja Gražina Matulienė.

2016-01-13

Šilutės rajono 11 klasės mokinių anglų kalbos olimpiada

II vieta – Rugilė Endzinaitė (3k klasė, mokytoja Lolita Kučinskienė), Aurimas Ripas (3e klasė, mokytoja Lolita Kučinskienė).

2016-01-15

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

I vieta – Laura Regelskytė (3g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Tomas Montvydas (4g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė);

II vieta – Goda Vladičkaitė (1k klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė), Lukas Arlauskas (2g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė).

2016-01-20

Šilutės rajono 11 klasės vokiečių kalbos olimpiada

I vieta – Augustė Nausėdaitė (3s klasė, mokytoja Virginija Kisielienė);

III vieta – Greta Jurgutytė (3s klasė, mokytoja Virginija Kisielienė).

2016-01-21

Šilutės rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

II vietą – Emilija Skrodenytė (1s klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė), Laura Regelskytė (3g klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė)

III vietą – Rūta Ramanauskaitė (4k klasė, mokytoja Laimutė Pakalniškienė).

2016-01-22

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

I vieta – Lukas Arlauskas (2g klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Laura Regelskytė (3g klasė, mokytoja Laima Avižinienė), Martynas Šapalas (4g klasė, mokytoja Laima Avižinienė);

II vieta – Tomas Montvydas (4g klasė, mokytoja Laima Avižinienė);

III vieta – Žygimantas Kungelis (4g klasė, mokytoja Laima Avižinienė).

2016-01-31

Tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo  konkursas „Bebras“ (II turas)

Iš 24709 Lietuvos mokinių, dalyvavusių IT konkurso I ture, buvo atrinkti geriausiai pasirodę dalyvauti šio konkurso II ture, tarp kurių pateko 19 Vydūno gimnazistų: 1 klasių – 7 (Dovydas Martinkus, Ignas Golubovskis, Urtė Toliušytė, Laura Balcerytė, Goda Vladičkaitė, Akvilė Drachnerytė, Emilija Skrodenytė), 2 klasių – 3 (Lukas Taroza, Emilija Lidžiūtė, Tomas Narevičius), 3 klasių – 7 (Laura Regelskytė, Paulius Ratkevičius, Tadas Avižinis, Vytautas Januška, Virginijus Valančius, Donatas Kasnauskas, Viktorija Rimkutė), 4 klasių – 2 (Martynas Šapalas, Tomas Montvydas) (mokytojos Tatjana Balvočienė ir Asta Bendikienė).

Akvilė Drachnerytė (1k klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė) ir Lukas Taroza  (2e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė) buvo apdovanoti padėkos raštais.

2016-02-01

Šilutės rajono mokyklų anglų kalbos konkursas 9-10 klasių mokiniams

I vieta – Marius Gintalas (1g klasė mokytoja Sigita Filičkina);

II vieta – Dovilė Martinkutė (2s klasė,  mokytoja Daiva Abišalienė).

2016-02-03

Rajono miesto ir kaimo vietovių mokyklų stalo teniso varžybos

I vieta – Tomas Kolpertas (1e klasė), Karolis Pundinas (1e klasė), Kristupas Raicevičius (1g klasė);

mokytojas Kęstutis Šernius.

2016-02-04

2016 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoninė atranka (III turas)

Gimnazijos vaikinų vokalinis kvartetas – Pijus Oras (3g), Povilas Kubilius (3g), Rolandas Gudaitis (4e), Kasparas Nognius (1e) – buvo atrinktas dalyvauti baigiamojoje konkurso „Dainų dainelė“ laureatų šventėje, tradiciškai rengiamoje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame koncertuoja per 300 jaunųjų dainininkų.

Mokytoja Gražina Matulienė.

2016-02-05

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

I vieta – Tomas Montvydas (4g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Martynas Šapalas (4g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis);

II vieta – Žygimantas Kungelis (4g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Laura Regelskytė (3g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė).

2016-02-10

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

I vieta –  Martynas Šapalas  (4g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis);

II vieta – Žygimantas Kungelis (4g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis), Augustas Laužikas (3k klasė, mokytoja Daiva Kėrienė);

III vieta – Matas Šilinskas (4g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis).

2016-02-11

Šilutės rajono 8-12 klasių mokinių istorijos olimpiada

I vieta – Urtė Toliušytė (1s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė), Lukas Arlauskas (2g klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius), Gabrielė Volodskaitė (4e klasė,  mokytojas Saulius Zdanevičius);

II vieta – Dovilė Martinkutė (2s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė), Emilija Vanagaitė (3s klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius);

III vieta – Dovydas Martinkus (1s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė).

2016-02-25-26

Tarptautinis kalbų konkursas „Kalbų kengūra 2016″

Auksinės kengūros diplomas (lietuvių k.)  – Lukas Arlauskas (2g klasė, mokytoja Jolita Švagždienė);

Auksinės kengūros diplomas (anglų k.) – Lukas Arlauskas (2g klasė, mokytoja Renata Baliasi).

2016-02-24

Regioninė 11-12 klasių mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada

II vieta – Viktor Vostrikov (3s klasė, mokytoja Virginija Kisielienė).

2016-02-26

Dr. Juozo Petro Kazicko programavimo ir IT taikymo konkursas (Žemaitijos regionas)

III vieta  – Martynas Šapalas (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2016-02-23

Šilutės rajono mokinių rusų kalbos olimpiada

I vieta – Marius Stulginskas (2g klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova);

II vieta – Viktorija Šlėderytė (1g klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova);

III vieta – Emilija Šikšniūtė (3k klasė, mokytoja Galina Raicevičienė), Milda Martinkutė (2e klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova).

2016-03-01

Šilutės rajono mokinių dailės olimpiada

I vieta – Monika Jauniūtė (3k klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė);

II vieta − Lukas Gedvila (2e klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė), Gabrielė Jauniūtė (4g klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė);

III vieta − Kotryna Lidžiūtė (3s klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė);

Už originaliausius namų darbus padėkos raštu apdovanota Laura Regelskytė (3s klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė).

2016-03-02

Šilutės rajono mokinių geografijos olimpiada

I vieta – Augustas Petrošius (1s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Laura Regelskytė (3g klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė), Jonas Vitkauskas (4k klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

II vieta – Dovydas Martinkus (1s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Tomas Balčytis (2k klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė), Domantas Paičius (3s klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė).

2016-03-17

Šilutės rajono mokinių tinklinio varžybos

II vieta – merginų komanda: Drąsida Bagdonaitė (2k klasė), Guoda Jonušaitė (2g klasė), Aistė Laukevičiūtė (2e klasė), Ema Matukevičiūtė (2e klasė), Milda Nausėdaitė (2e klasė), Roberta Rimkutė (2e klasė), Urtė Toliušytė (1s klasė), Viktorija Venckutė (2e klasė);

II vieta – vaikinų komanda: Eimantas Balčytis (2k klasė), Kęstutis Dulkys (2k klasė), Eduardas Eiza (2e klasė), Vilius Katauskas (2e klasė), Ernestas Norgilas (2e klasė), Karolis Pundinas (1k klasė), Marius Stulginskas (2g klasė), Martynas Vekteris (2g klasė);

mokytojas Romualdas Junutis.

2016-03-18

Šilutės rajono mokinių geografijos konkursas „Mano gaublys 2016“

I vieta – Jonas Vitkauskas (4k klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Tomas Balčytis (2k klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė), Domantas Paičius (3s klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė).

2016-03-19

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

Tarp 50 Lietuvos stipriausių 12 klasės matematikų ir mūsų abiturientas Martynas Šapalas (4g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis), kuris užėmė 15 vietą.

2016-03-19

Dr. Juozo Petro Kazicko moksleivių kompiuterininkų baigiamasis forumas. Programavimo konkursas

III vieta  – Martynas Šapalas (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė), aplenkė daugiau nei šimtą varžovų.

2016-03

Šilutės rajono mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“  (II etapas)

I vieta – Laura Balserytė (1e klasė), Simona Girskytė (1k klasė), Mintautė Petrauskytė (1e klasė), Urtė Toliušytė (1s klasė), Goda Vladičkaitė (1k klasė);

mokytoja Lilija Zdanevičienė.

2016-03

Šilutės rajono jaunimo rankų lenkimo čempionatas

Edvinas Bendžius (4) laimėjo abi I vietas (dešine ir kaire ranka) svorio kategorijoje iki 75 kilogramų. Lukas Lelėnas (4) užėmė II vietą dešine ir III vietą kaire ranka svorio kategorijoje iki 75 kilogramų.

2016-04-02

XVI nacionalinio mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas

5 vieta (iš 73) – Laura Regelskytė (3g klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė);

8 vieta (iš 117) – Augustas Petrošius (1s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

10 vieta (iš 99) – Tomas Balčytis (2k klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė).

 2016-04-20

Lietuvos mokinių internetinis integruotas matematikos, informatikos, chemijos, biologijos, fizikos ir ekonomikos konkursas „Išmanioji diena 2016“

Į Lietuvos dešimtuką 9-10 klasių grupėje (iš 1239 dalyvių) pateko Lukas Arlauskas (2g) – bendra 8 vieta (mokytojos: Olga Dapševičienė, Tatjana Balvočienė, Dainora Laukevičienė, Audronė Česnakevičienė, Danutė Sirtautienė, Virginija Kisielienė), ekonomikos 5 vieta (mokytoja Virginija Kisielienė), biologijos 6 vieta (mokytoja Audronė Česnakevičienė); Matas Bendikas (1s) – matematikos 8 vieta (mokytoja Daiva Kėrienė); Dovilė Martinkutė (2s) ­– informatikos 10 vieta (mokytoja Asta Bendikienė).

11–12 klasių grupėje (iš 669 dalyvių) į Lietuvos dešimtuką pateko abiturientai Martynas Šapalas – bendra 5 vieta (mokytojai: Edmundas Čiuželis, Tatjana Balvočienė, Laimutė Avižinienė, Edmundas Regelskis, Virginija Kisielienė) , matematikos 3 vieta (mokytojas Edmundas Čiuželis), fizikos 9 vieta (mokytojas Edmundas Regelskis) ir Dominyka Ščervianinaitė – chemijos 6 vieta (mokytoja Laima Avižinienė).

2016-04-21

Šilutės rajono mokinių pavasario kroso varžybos

I vieta – Emilė Balodytė (3s klasė, mokytojas Romualdas Junutis);

III vieta – Martynas Stanišauskas (1g klasė, mokytojas Romualdas Junutis);

2016-04-23

Lietuvos nacionalinis rankų lenkimo čempionatas

 II vieta – Lukas Galovčenka (3k klasė, mokytojas Romualdas Junutis, lanko Šilutės sporto mokyklą).

2016-04-29

Mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“ (III etapas)

Gimnazijos komanda (Laura Balserytė (1e klasė), Simona Girskytė (1k klasė), Mintautė Petrauskytė (1e klasė), Urtė Toliušytė (1s klasė), Goda Vladičkaitė (1k klasė)) buvo apdovanota padėkos raštu;

mokytoja Lilija Zdanevičienė.

2016-05-02

Šilutės rajono mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

Estafetė (mišri komanda) II vieta – Emilė Balodytė (3s klasė), Eglė Bendžiūtė (3k klasė), Roberta Rimkutė (2e klasė), Greta Šertvytytė (2e klasė), Tomas Aleksandravičius (4k klasė), Benas Česnakevičius (3s klasė), Martynas Stanišauskas (1g klasė), Pijus Raudys (2k klasė);

Estafetė 4×100 m. (vaikinai) III vieta – Artūras Grygelis (4k klasė), Nerijus Kazakauskas (2k klasė), Dovydas Maciukevičius (4k klasė), Ernestas Ruslys (3g klasė);

100 m bėgime II vieta – Paulina Gedvilaitė (3g klasė);

100 m bėgime II vieta – Ernestas Ruslys (3g klasė);

100 m bėgime III vieta – Artūras Grygelis (4k klasė);

400 m bėgime I vieta – Emilė Balodytė (3s klasė);

Šuolio į tolį I vieta – Dovydas Maciukevičius (4k klasė);

mokytojas Romualdas Junutis.

2016-05-13

JA TITAN verslo čempionato finalas

I vieta – gimnazijos komanda „Anserex“ (3s klasės gimnazistai Viktor Vostrikov, Mantas Benkunskas, Marius Kekys ir Tadas Avižinis). Čempionatas tęsėsi nuo sausio iki balandžio mėnesio. Iš 264 Lietuvos komandų į finalą pateko tik 8 geriausios. Vydūniečiai savo aktyvią veiklą pradėjo dar rudenį, kur spalio 3–4 dienomis dalyvavo verslumo stovykloje Šventojoje. „Anserex“ buvo įkūrusi ir MMB (mokomąją mokinių bendrovę), su kuria balandžio 13–15 dienomis dalyvavo tarptautinėje bendrovių mugėje Kaune (kuravo mokytoja Virginija Kisielienė).

2016-05-23

Šalies moksleivių plakatų konkurso „Vanduo: vartok ir saugok!“ (rajono etapas)

III vieta – Liudas Kurklietis (1k klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė).

2016-05-24

Šilutės rajono gimnazistų sporto žaidynės

Krepšinis I vieta – merginų komanda: Milda Martinkutė (2e klasė), Goda Švabaitė (2g klasė),  Greta Tunylatė (2g klasė), Daugvilė Vaičiulytė (3k klasė);

Krepšinis I vieta – vaikinų komanda: Gvidas Galinauskas (4g klasė), Artūras Grygelis (4k klasė), Adomas Vitkauskas (3s klasė).

Tinklinis II vieta – merginų komanda: Eglė Bendžiūtė (3k klasė), Paulina Gedvilaitė (3g klasė), Brigita Navardauskaitė (3k klasė), Gabrielė Paužuolytė (3k klasė), Daugvilė Vaičiulytė (3k klasė).

Lengvoji atletika bendra III vieta:

100 m merginu grupėje: II vieta – Paulina Gedvilaitė (3g klasė);

100 m merginu grupėje: III vieta – Gabrielė Paužuolytė (3k klasė);

100 m vaikinų grupėje: II vieta – Dovydas Maciukevičius (4k klasė);

100 m vaikinų grupėje: III vieta – Artūras Grygelis (4k klasė);

400 m mergaičių grupėje II vieta – Emilei Balotytei (3s).

Estafetiniame 4×100 m bėgime II vieta – komanda: Paulina Gedvilaitė (3g klasė), Gabrielė Paužuolytė (3k  klasė), Dovydas Maciukevičius (4k klasė), Artūras Grygelis (4k klasė);

Futbolas II vieta – vaikinų komanda: Martynas Adomaitis (4s klasė), Antanas Čėsna (4s klasė), Tomas Kolpertas (1e klasė), Arvydas Miklovis (4g klasė), Domantas Paičius (3s klasė), Martynas Vekteris (2g klasė).

Suskaičiavus visus rezultatus, paaiškėjo, kad Vydūno gimnazistai užėmė II vietą.

mokytojai  Romualdas Junutis ir Kęstutis Šernius.

2016-06-04-05

Baltijos šalių „Rotax Max Baltic Challenge Baltic sea cup“ kartingų čempionato II-III etapas

Karolis Jovaiša (2s klasė) vieno etapo pusfinalyje iškovojo V vietą,  finale (po fotofinišo)  – V vietą, o kito etapo pusfinalyje užėmė V vietą, finale – IV  vietą.

2016-06-29-30

Lietuvos jaunimo (iki 22 m.) lengvosios atletikos pirmenybės

5000 m bėgime III vieta – Emilė Balodytė (3s klasė, mokytojas Romualdas Junutis, lanko Šilutės sporto mokyklą).

2014-2015 m. m.

2014-09-24

Šilutės rajono mokyklų rudens kroso varžybos

I vieta – Greta Šertvytytė (1e klasė);

IV vieta – Drąsida Bagdonaitė (1k klasė);

mokytojas Romualdas Junutis.

2014-10-10

Šilutės rajono vaikų rudens ir jaunučių lenvosios atletikos taurės varžybos

400 m bėgime II vieta – Aistė Laukevičiūtė (1e klasė);

400 m bėgime III vieta – Matas Verbučianskas (1e klasė);

800 m bėgime I vieta – Greta Šertvytytė (1e klasė);

Šuolio į tolį III vieta – Gvidas Čekanskas (1g klasė).

mokytojas Romualdas Junutis.

2014-10-12

Lietuvos jaunučių dziudo žaidynių finalinės varžybos

I vieta – Arnas Šikšnius (1k klasė).

2014-10-20

Dziudo imtynių turnyras

II vieta – Arnas Šikšnius (1k klasė).

2014-10

Nacionalinė moksleivių skatinimo programa „Lietuvos maximalistai“

Pagrindinė stipendija kūrybos ir meno kategorijoje – Lukas Arlauskas (1g klasė);

Skatinamoji stipendija pažangumo kategorijoje – Martynas Šapalas (3g klasė).

2014-11-10

Tarptautinis dziudo turnyras, skirtas treneriui A. Žulonui atminti

II vieta – Mantas Juknius (3g klasė).

2014-11-14

Rietavo Žemaitijos zonos komandinė matematikos olimpiada

I vieta: Kačerauskaitė Agnė (2k), Laužikas Augustas (2g), Regelskytė Laura (2s), Šedys Gintautas (1s), Vidutytė Dominyka (1g);

II vieta: Bičkauskas Laurynas (4e), Čiužauskas Rapolas (4g), Kungelis Žygimantas (3g), Ranauskas Mindaugas (4e), Šapalas Martynas (3g);

mokytojai Daiva Kėrienė, Edmundas Čiuželis, Olga Dapševičienė ir Asta Bendikienė.

2014-11-21

Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Eimantas Balčytis (1k klasė, mokytojai Daiva Kėrienė, Vida Vilčiauskienė, Dainora Laukevičienė, Danutė Sirtautienė) apdovanotas LR švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio padėkos raštu už geriausiai atliktas nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis iš Šilutės Vydūno gimnazijos I klasės mokinių.

Augustas Laužikas (2g klasė, mokytojos Daiva Kėrienė, Audronė Česnakevičienė, Dainora Laukevičienė, Danutė Sirtautienė) apdovanotas LR švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio padėkos raštu už geriausiai atliktas nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis iš Šilutės Vydūno gimnazijos II klasės mokinių.

2014-11-24

Informacinių technologijų piešinių konkursas „Rudens nuotykis 2014“

II vieta – Diana Skirmantaitė (2k klasė, mokytoja Asta Bendikienė);

III vieta – Viktorija Rimkutė (2k klasė, mokytoja Asta Bendikienė).

2014-11-26

VI tarptautinis konkursas „Muzikuojame dviese“

II vieta – Laura Birbalaitė (3s)  ir Gabrielė Paužuolytė (2s).

2014-11-29

Tarptautinis informatikos ir informacinių technologijų konkursas „Bebras“

Į Lietuvos geriausių mokinių 50-tuką pateko:

39 vieta – Vytautas Januška (2s klasė, mokytoja Asta Bendikienė);

39 vieta – Ignas Kurlinkus (2g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

3 vieta – Lukas Bočkus (4e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

32 vieta – Laurynas Bičkauskas (4e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2014-11-29

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų projektas „Tavo žvilgsnis“

Lukas Arlauskas (1g klasė) už didelės apimties vertimą iš anglų kalbos buvo apdovanotas kelione į Varšuvą, į Koperniko mokslo centrą.

2014-12-06

XXVI Lietuvos mokinių fizikos čempionatas

II vieta – Lukas Arlauskas (1g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė).

2014-12-07

Lankstinuko „Korupcijos virusui – STOP! konkursas

I vieta – Dominyka Ščervianinaitė (3s klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

II vieta – Eglė Jakaitė (2e klasė, mokytoja Asta Bendikienė).

2014-12-31

Šilutės rajono 9-12 klasės mokinių informatikos olimpiada

I vieta – Martynas Šapalas (3g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

II vieta – Laurynas Bičkauskas (4e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

III vieta – Titas Ragelis (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2014-12-31

Rašinių konkursas „Žvelgiu į Lietuvą“

II vieta – Lukas Arlauskas (1g klasė, mokytoja Aurelija Žymančienė).

2015-01-07

Šilutės rajono mokyklų tinklinio varžybos

II vieta – Aistė Laukevičiūtė (1e klasė), Drąsida Bagdonaitė (1k klasė), Paulina Gedvilaitė (2e klasė), Augustė Bizauskaitė (2g klasė), Urtė Milkintaitė (2g klasė), Gabrielė Paužuolytė (2g klasė), Beatričė Pundžiūtė (2g klasė);

II vieta – Mantas Balčiauskas (1k klasė), Eduardas Eiza (1e klasė), Nerijus Kazakauskas (1k klasė), Valdas Pekūnas (1k klasė), Pijus Raudys (1k klasė), Justas Savickas (1k klasė), Martynas Vekteris (1k klasė), Domantas Paičius (2g klasė);

mokytojas Romualdas Junutis.

2015-01-09

Respublikinis piešinių ir video konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2014“

V vieta – Monika Jauniūtė (2e klasė, mokytoja Asta Bendikienė);

Viktoro Vostrikovo (2e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė) kūrybinis darbas pateko tarp darbų, surinkusių ne mažiau 70% maksimalaus balų skaičiaus.

2015-01-14

Šilutės rajono 10-11 klasės mokinių anglų kalbos olimpiada

I vietą – Neringa Mikutytė (3g klasė, mokytoja Sigita Filičkina);

II vieta – Gabija Norgėlaitė (2s klasė, mokytoja Renata Baliasi), Rugilė Endzinaitė (2g klasė, mokytoja Lolita Kučinskienė), Tomas Valintėlis (3g klasė, mokytoja Sigita Filičkina);

III vieta – Emilija Vanagaitė (2g klasė, mokytoja Lolita Kučinskienė).

2015-01-16

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

I vieta – Laura Regelskytė (2s klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Martynas Šapalas (3g klasė, mokytoja Laima Avižinienė);

II vieta – Lukas Arlauskas (1g klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė).

2015-01-22

Šilutės rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

II vieta – Viktor Vostrikov (2e klasė, mokytojas Algirdas Navickas).

2015-01-23

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

I vieta – Lukas Arlauskas (1g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė),  Laura Regelskytė (2s klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Tomas Montvydas (3g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė);

II vieta – Martynas Vekteris (1g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Rugilė Endzinaitė (2g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Dovydas Maciukevičius (3k klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė).

III vieta – Geistė Tubutytė (4e klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė).

2015-01-24

Tarptautinio informatikos ir informacinių technologijų konkurso „Bebras“ II turas

I vieta – Žygimantas Kungelis (3g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

II vieta – Laurynas Bičkauskas (4e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

III vieta -Šapalas Martynas (3g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2015-01-27

Šilutės rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

I vieta – Laura Regelskytė (2s klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė), Justinas Martinkus (4e klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė).

2015-01-29

Šilutės miesto jaunučių krepšinio pirmenybės

I vieta – Gvidas Čekanskas, Marius Stulginskas, Martynas Vekteris (1g klasės mokiniai); Erikas Mikužis, Martynas Pranauskas, Rokas Vaščyla, Matas Verbučianskas (1e klasės mokiniai); Mantas Balčiauskas, Nerijus Kazakauskas, Pijus Raudys (1k klasės mokiniai);

mokytojas Kęstutis Šernius.

2015-01-30

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio zoninės krepšinio varžybos

II vieta – Gvidas Čekanskas, Marius Stulginskas, Martynas Vekteris (1g klasės mokiniai); Erikas Mikužis, Martynas Pranauskas, Rokas Vaščyla (1e klasės mokiniai); Mantas Balčiauskas, Justas Savickas (1k klasės mokiniai);

Mokytojas Kęstutis Šernius.

2015-01

Šilutės rajono jaunųjų filologų konkursas

Laureatas Lukas Arlauskas (1g klasė, mokytoja Aurelija Žymančienė).

2015-02-06

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

I vieta – Laura Regelskytė (2s klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė), Martynas Šapalas (3g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Laurynas Bičkauskas (4e klasė, mokytojas Edmundas Regelskis);

II vieta – Tomas Montvydas (3g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis);

III vieta – Lukas Arlauskas (1g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė), Martynas Vekteris (1g klasė, mokytojas Danutė Sirtautienė), Žygimantas Kungelis (3g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis).

2015-02-10

Šilutės rajono 11 klasės vokiečių kalbos olimpiada

I vieta – Gabrielė Valodskaitė (3e klasė, mokytoja Virginija Kisielienė);

II vieta – Julija Skopaitė (3e klasė, mokytoja Virginija Kisielienė).

2015-02-11

Šilutės rajono mokinių rusų kalbos olimpiada

I vieta – Gintarė Bieliauskaitė (3g klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova);

II vieta – Emilija Šikšniūtė (2k klasė, mokytoja Galina Raicevičienė), Milda Martinkutė (1e klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova);

III vieta – Donata Statkutė (3s klasė, mokytoja Galina Raicevičienė), Marius Stulginskas (1g klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova), Kornelija Tunaitytė (3k klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova).

2015-02-13

Šilutės rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

I vieta – Žygimantas Kungelis (3g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis), Laurynas Bičkauskas (4e klasė, mokytoja Daiva Kėrienė);

II vieta – Augustas Laužikas (2g klasė, mokytoja Daiva Kėrienė), Martynas Šapalas  (3g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis), Rapolas Čiužauskas (4g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis), Mindaugas Ranauskas (4e klasė, mokytoja Daiva Kėrienė);

III vieta – Viktor Vostrikov (2e klasė, mokytoja Olga Dapševičienė).

2015-02-23

Šilutės rajono mokinių technologijų  olimpiada

II vieta – Tomas Montvydas (3g klasė, mokytojas Ignas Mikalauskas).

2015-02-24

Šilutės rajono 8-12 klasių mokinių istorijos olimpiada

I vieta – Augustė Norgėlaitė (4e klasė mokytoja mokytojas Saulius Zdanevičius), Gabrielė Volodskaitė (3e klasė,  mokytojas Saulius Zdanevičius);

II vieta – Lukas Arlauskas (1g klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius), Augustas Laužikas (2g klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė);

III vieta – Dovilė Martinkutė (1s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė).

2015-02-26

Šilutės rajono mokinių dailės olimpiada

I vieta – Gabrielė Jauniūtė (3g klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė), Emilija Balodytė (2s klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė).

2015 m. vasario 23 – kovo 20

Vakarų Lietuvos gimnazijų moksleivių rašinio konkurso „Emigracija – ar tai laimės paieškos?“ anglų kalba

Laura Regelskytė (2s klasė, mokytoja Renata Baliasi) ir Dovydas Mažonas (4e klasė, mokytoja Virginija Bartkuvienė) apdovanoti padėkomis, o Dovydui įteikta ir dovana.

2015-03-03

Šilutės rajono mokinių geografijos olimpiada

I vieta – Tomas Balčytis (1k klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė), Augustas Laužikas (2g klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė);

II vieta – Laura Regelskytė (2s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Jonas Vitkauskas (3k klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

III vieta – Milda Banaitytė (4e klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė).

2015-03-07

XX-asis respublikinis profesoriaus K. Baršausko fizikos konkursas

III vieta – Martynas Šapalas (3g klasė, mokytojas  Edmundas Regelskis).

2015-03-13

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams

Laura Regelskytė (2s klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė) iš 56 Lietuvos mokinių, labiausiai apsiskaičiusių ir geriausiai mokančių gimtąją kalbą, buvo 11-a.

2015-03-20-23

Lietuvos mokinių respublikinės informatikos olimpiados baigiamasis etapas

VII vieta – Martynas Šapalas (3g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2015-03-25

Lietuvos mokinių internetinis integruotas matematikos, informatikos, chemijos, biologijos, fizikos ir ekonomikos konkursas „Išmanioji diena“

Į baigiamąjį renginį pakviesti 8 mokiniai, kurie pateko į Lietuvos trisdešimtukus ir penketukus:

Laura Regelskytė (2s klasė, mokytojos: Olga Dapševičienė, Asta Bendikienė, Dainora Laukevičienė, Audronė Česnakevičienė, Danutė Sirtautienė, Virginija Kisielienė) – 5 bendra vieta,

Viktor Vostrikov (2e klasė, mokytojos: Olga Dapševičienė, Tatjana Balvočienė, Dainora Laukevičienė, Audronė Česnakevičienė, Danutė Sirtautienė, Virginija Kisielienė) – 16 bendra vieta,

Tomas Narevičius (1g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė) – informatikos 1 vieta.

Iš 11-12 klasių pakviesti penki gimnazistai:

Martynas Šapalas (3g klasė, mokytojai: Edmundas Čiuželis, Tatjana Balvočienė, Laimutė Avižinienė, Edmundas Regelskis, Virginija Kisielienė) – bendra 6 vieta ir chemijos 2 vieta,

Tomas Montvydas (3g klasė, mokytojai: Edmundas Čiuželis, Tatjana Balvočienė, Laimutė Avižinienė, Audronė Česnakevičienė, Edmundas Regelskis, Virginija Kisielienė) – bendra 11 vieta,

Laurynas Bičkauskas (4e klasė, mokytojai: Daiva Kėrienė, Tatjana Balvočienė, Laimutė Avižinienė, Edmundas Regelskis) – bendra 25 vieta,

Lukas Bočkus (4e klasė, mokytojai: Daiva Kėrienė, Tatjana Balvočienė, Edmundas Regelskis, Virginija Kisielienė) – bendra 30 vieta,

Mindaugas Ranauskas (4e klasė, mokytojai: Daiva Kėrienė, Tatjana Balvočienė, Edmundas Regelskis) – fizikos 2 vieta.

2015-03-26-28

Tarptautinis pianistų duetų konkursas „Brolis ir sesuo“

II vieta D kategorijoje – Laura Birbalaitė (3s)  ir Gabrielė Paužuolytė (2s).

2015-04-01

XV nacionalinio mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas

5 vieta (iš 110) – Laura Regelskytė (2s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė).

2015-04-01-02

64-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada

Žygimantas Kungelis (3g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis) apdovanotas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pagyrimo raštu.

2015-04-09-11

63-ioji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada

Martynas Šapalas (3g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis) apdovanotas Švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštu už gerą teorinių ir eksperimentinių užduočių atlikimą.

2015-04-22

Moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ regioninis turas

II vieta – Tomas Montvydas (3g klasė, mokytojas Ignas Mikalauskas).

2015-04-24-26

47-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas

III vieta – Lukas Arlauskas (1g klasė, mokytoja Aurelija Žymančienė).

2015-04-25-26

Japoniškos animacijos, japoniškų komiksų (manga) konkursas

II vieta – Aistė Jauniūtė (1g klasė).

2015-04-28

Šilutės rajono mokinių kroso varžybos

I vieta – Paulina Gedvilaitė (2e klasė, mokytojas Romualdas Junutis);

IV vieta – Aistė Laukevičiūtė (1e klasė, mokytojas Romualdas Junutis).

2015-04

Šilutės rajono mokinių piešinių paroda „Dvarų istorijos“, skirta Hugo Šojaus 170-osioms gimimo metinėms

Parodoje eksponuojami ir Šilutės Vydūno gimnazijos mokinių darbai: Emilės Balodytės (2s klasė),  Monikos Jauniūtės (2e), Aistės Laukevičiūtės (1e), Luko Gedvilos (1e). Mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir knygomis.

Mokytojos Audronė Stasiulienė ir Daliutė Montvydienė.

2015-05

Šilutės rajono mokinių sporto žaidynės

Estafetė 4×100 m. (merginos) III vieta – Drąsida Bagdonaitė (1k klasė), Emilė Balodytė (2s klasė), Eglė Bendžiūtė (2s klasė), Paulina Gedvilaitė (2e klasė);

Estafetė 4×100 m. (vaikinai) III vieta – Rimvydas Anukas (1k klasė), Eimantas Balčytis (1k klasė), Dovydas Maciukevičius (3k klasė), Matas Verbučianskas (1e klasė);

100 m bėgime I vieta – Paulina Gedvilaitė (2e klasė);

400 m bėgime II vieta – Ernestas Ruslys (2k klasė)

400 m bėgime III vieta – Rimvydas Anukas (1k klasė);

1000 m bėgime II vieta – Emilė Balodytė (2s klasė);

1000 m bėgime II vieta – Drąsida Bagdonaitė (1k klasė);

Šuolio į tolį II vieta – Dovydas Maciukevičius (3k klasė);

Šuolio į tolį III vieta –Eglė Bendžiūtė (2s klasė);

mokytojas Romualdas Junutis.

2015-05

Klaipėdos apskrities 5-12 klasių mokinių piešinių konkursas ,,Gimtojo krašto istorinis palikimas“

Laureatėmis tapo Diana Skirmantaitė (2k klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė) ir Orestė Overlingaitė (2s klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė).

2015-05-01

VII-asis Kauno „Žalgirio“ gatvės krepšinio turnyras

III vieta – Laurynas Stonkus (3g klasė), Artūras Grigelis (3k klasė), Gvidas Galinauskas (3g klasė).

Mokytojas Kęstutis Šernius.

2015-05-21-24

Kandidatų į Lietuvos jaunių rinktinę stovykla

Pakviesti Laurynas Stonkus (3g klasė), Artūras Grigelis (3k klasė), Gvidas Galinauskas (3g klasė). Gvidas Galinauskas pateko į Lietuvos jaunių rinktinės sudėtį.

Mokytojas Kęstutis Šernius.

2013-2014 m. m.

2013-09-12

Moksleivių jaunių žaidynių dziudo (Žemaitijos zonos) varžybos

II vieta – Mantas Juknius (2e klasė).

2013-09-27

V-oji Lietuvos gamtos mokslų olimpiada

Martynas Šapalas (2k klasė) iškovojo sidabro medalį ir buvo pakviestas į galutinę atranką dalyvauti X-ojoje tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Indijoje.

2013-10-12

Galutinė atranka dalyvauti X-ojoje tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje (International Junior Science Olympiad) Indijoje

Martynas Šapalas (2k klasė) galutinėje atrankoje užėmė IV vietą. Į X-ąją tarptautinę jaunių gamtos mokslų olimpiadą išvyko I-III vietas iškovoję mokiniai.

2013-11-12

Tarptautinis informatikos ir informacinių technologijų konkursas „Bebras“

Į Lietuvos geriausių mokinių 50-tuką pateko:

13 vieta – Martynas Šapalas (2k klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

42 vieta – Ignas Kurlinkus (1g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

46 vieta – Gabrielė Jauniūtė (2s klasė, mokytoja Asta Bendikienė).

2013-11

Šilutės miesto 9-10 klasių mokinių krepšinio varžybos (projektas „Žinok–nevartok–sportuok“)

I vieta – Edmundas Balsys (1e klasė), Gvidas Galinauskas (2k klasė), Artūras Grygelis (2k klasė), Tadas Kararinas (1k klasė), Dovydas Maciukevičius (2e klasė), Matas Saročka (1e klasė), Laurynas Stonkus (2k klasė), Adomas Vitkauskas (1e klasė).

mokytojai Romualdas Junutis ir Kęstutis Šernius.

2013-12-03

Konkursas „Pamario talentai 5“

Pagrindiniu prizu, kurio vertė 600 Lt, buvo apdovanota mūsų gimnazijos pirmokų grupė „On the air“ (lyderis Pijus Oras): Lukas Mažonas (būgnai), Povilas Kubilius (gitara), Pijus Oras (bosinė gitara), Karolina Lukošiūtė (klavišiniai instrumentai), Jovaras Damanskis (saksofonas) ir vokalistė Greta Konaverskytė.
Parduotuvės „Šilūnė“ prizu, kurio vertė 300 Lt, buvo apdovanota merginų grupė „Berri“ (Beatričė Pundžiūtė (1g klasė), Rūta Šerpytytė (4s klasė) ir Rimantė Stankutė).

2013-12-07

XXV Lietuvos mokinių fizikos čempionatas

III vieta – Martynas Šapalas (2k klasė, mokytojas Edmundas Regelskis).

2013-12-13

Rajoninė mokinių informatikos olimpiada

I vieta – Laurynas Bičkauskas (3e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė),

III vieta – Lukas Bočkus (3e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2013-12-18

Nacionalinis konkursas  „Geriausias interneto turinys vaikams“

Oskaro Venckaus (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė) „Linksmi ir pamokantys Oskaro filmukai“ vienoje iš kategorijų laimėjo I vietą.

2013-12

Šilutės rajono mokyklų mokinių giros kėlimo varžybos

III vieta – Simonas Bataitis (2e klasė).

mokytojai Romualdas Junutis ir Kęstutis Šernius.

2013 m. rugsėjis – 2014 m. sausis

Šilutės rajono mokyklų mokinių krepšinio varžybos

I vieta – Edmundas Balsys (1e klasė), Tadas Kararinas (2k klasė), Laurynas Knyšius (1g klasė), Matas Saročka (2e klasė), Rytis Šidlauskas (1s klasė), Justas Šlečkus (1e klasė),  Adomas Vitkauskas (2e klasė).

mokytojai Romualdas Junutis ir Kęstutis Šernius.

2014-01-03

Respublikinis piešinių ir video konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2013“

I vieta – Oskaras Venckus (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2014-01-08

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ Šilutės rajono atrankos turas

Į zoninį etapą pateko gimnazijos merginų vokalinis ansamblis ir solistė Kornelija Bagočiūtė.

mokytoja Gražina Matulienė.

2014-01-10

Rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

I vieta – Laura Regelskytė (1s klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Martynas Šapalas (2g klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Paulius Mikužis (4g klasė, mokytoja Laima Avižinienė);

II vieta – Laurynas Stonkus (2k klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Emilija Užpurvytė (4k klasė, mokytoja Laima Avižinienė);

III vieta – Viktor Vostrikov (1e klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Tomas Montvydas (2k klasė, mokytoja Dainora Laukevičienė), Darius Šepaitis (3g klasė, mokytoja Laima Avižinienė), Oskaras Venckus (4g klasė, mokytoja Laima Avižinienė).

2014-01-16

Rajono jaunųjų filologų konkursas

Laureatas Oskaras Venckus (4g klasė, mokytoja Laimutė Pakalniškienė).

2014-01-17

Rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

I vieta – Laura Regelskytė (1s klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Tomas Montvydas (2k klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Oskaras Venckus (4g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė);

II vieta – Karolina Reikertaitė (2e klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Paulius Mikužis (4g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė).

2014-01-22

Rajono 10-11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

II vieta – Agnė Buinickaitė (3k klasė, mokytojos Renata Baliasi ir Lolita Kučinskienė).

2014-01-23

Šilutės rajono mokyklų mokinių stalo teniso varžybos

I vieta – Audrius Bagdonavičius (1g klasė), Ignas Kurlinkus (1g klasė), Tomas Paičius (1g klasė), Justinas Petrošius (1g klasė).

mokytojai Romualdas Junutis ir Kęstutis Šernius.

2014-01-24

Rajono 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

I vieta – Martynas Šapalas (2k klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Laurynas Bičkauskas (3e klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Oskaras Venckus (4g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė);

II vieta – Tomas Montvydas (2k klasė, mokytojas Edmundas Regelskis);

III vieta – Viktor Vostrikov (1e klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė), Laurynas Stonkus (2k klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Emilija Užpurvytė (4k klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė).

2014-01-26

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio stalo teniso zoninės varžybos

I vieta – Audrius Bagdonavičius (1g klasė), Ignas Kurlinkus (1g klasė), Justinas Petrošius (1g klasė).

mokytojai Romualdas Junutis ir Kęstutis Šernius.

2014-01-29

Rajono 11 klasės vokiečių kalbos olimpiada

I vieta – Lukas Montvilas (3e klasė, mokytoja Virginija Kisielienė);

III vieta – Diana Pociūtė (3k klasė, mokytoja Virginija Kisielienė).

2014-01-31

Klaipėdos regiono mokinių piešinių konkursas „Sveiks, svieteli margs“ (skirtas K. Donelaičio metams paminėti)

9-10 klasių grupėje nugalėtoja tapo Gabrielė Jauniūtė (2s klasė), laureatėmis  9-10 klasių grupėje – Agnė Degutytė (2s klasė), 11-12 klasių grupėje – Dainora Vingytė (4g klasė).

mokytoja Daliutė Montvydienė.

2014-02-02

2014 metų Lietuvos dainų šventės „Čia – mūsų namai“ chorų atranka

Gimnazijos mišrus  jaunimo choras pakviestas dalyvauti Dainų šventėje Vilniuje.

vadovė Gražina Matulienė.

2014-02-04

Rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

I vieta – Dovydas Mažonas (3e klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė);

II vieta – Viktor Vostrikov (1e klasė, mokytojas Algirdas Navickas).

2014-02-07

Rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

I vieta – Žygimantas Kungelis (2e klasė, mokytoja Daiva Kėrienė), Oskaras Venckus (4g klasė, mokytoja Daiva Kėrienė);

II vieta –  Laurynas Bičkauskas (3e klasė, mokytoja Daiva Kėrienė);

III vieta – Viktor Vostrikov (1e klasė, mokytoja Olga Dapševičienė), Martynas Šapalas (2g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis), Lukas Bočkus (3e klasė, mokytoja Daiva Kėrienė).

2014-02-11

Rajono 8-12 klasių mokinių istorijos olimpiada

I vieta – Augustė Norgėlaitė (3e klasė mokytoja mokytojas Saulius Zdanevičius), Eimantas Šaulitis (4g klasė,  mokytojas Saulius Zdanevičius);

II vieta – Viktor Vostrikov (1e klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė);

III vieta – Laura Regelskytė (1s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė), Deimantė Mačiežaitė (2e klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius).

2014-02-13

Vaikų fotografijų konkursas „Gyvoji gamta“

I vietą kategorijoje „Laukiniai paukščiai“ laimėjo Oskaro Venckaus (4g klasė) fotografija „Bukutis“.

2014-02-13

Rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

I vieta – Laura Regelskytė (1s klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė);

III vieta – Justinas Martinkus (3e klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė).

2014-02-22

2014 metų Lietuvos dainų šventės „Čia – mūsų namai“ šokių dienos atranka

Gimnazijos liaudiškų šokių kolektyvo „Žvilgis“ jaunimo grupė ir jungtinė Vydūno gimnazijos ir kintiškių merginų grupė pakviestos dalyvauti Dainų šventėje Vilniuje.

vadovė Asta Gužauskienė.

2014-02-22

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas

Dovydas Mažonas (3e klasė) ir jį konkursui paruošusi mokytoja Sandra Tamašauskienė apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą konkurse.

2014-02-24

Rajono mokinių dailės olimpiada

Monika Jauniūtė (1g klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė) ir Dainora Vingytė (4g klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė) apdovanotos padėkomis už geriausiai atliktus olimpiados namų darbus.

2014-02-28

Rajono mokinių rusų kalbos olimpiada

I vieta – Viktor Vostrikov (1e klasė, mokytoja Galina Raicevičienė), Gintarė Bieliauskaitė (2e klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova), Arnoldas Strukčinskas (3e klasė, mokytoja Galina Raicevičienė);

II vieta – Kornelija Tunaitytė (2e klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova), Tomas Dromantas (3e klasė, mokytoja Galina Raicevičienė);

III vieta – Dovydas Mažonas (3e klasė, mokytoja Galina Raicevičienė).

2014-02-28

Rajono mokinių technologijų  olimpiada

I vieta – Tomas Montvydas (2k klasė, mokytojas Ignas Mikalauskas).

2014-03-01

K. Baršausko fizikos čempionatas

III vieta – Martynas Šapalas (2k klasė, mokytojas Edmundas Regelskis).

2014-03-04

Rajono mokinių geografijos  olimpiada

I vieta – Laura Regelskytė (1s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Martynas Šapalas (2k klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

II vieta – Eimantas Šaulitis (4k klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

III vieta – Oskaras Venckus (4g klasė, mokytoja Alicija Odinbergienė).

2014-03-13

Šilutės miesto mokyklų tinklinio varžybos

II vieta – Eglė Eidukytė (1g klasė), Paulina Gedvilaitė (1g klasė), Justina Mikuckytė (1g klasė), Urtė Milkintaitė (1g klasė), Gabrielė Paužuolytė (1g klasė), Beatričė Pundžiūtė (1g klasė), Gustė Statulevičiūtė (1g klasė);

II vieta – Andrius Bagdonavičius (1g klasė), Benas Česnakevičius (1e klasė), Ignas Kurlinkus (1g klasė), Justinas Petrošius (1g klasė), Vilius Samuolis (1g klasė), Matas Saročkas (1e klasė), Justas Šlečkus (1g klasė), Adomas Vitkauskas (1e klasė).

mokytojas Romualdas Junutis.

2014-03-19

2014 m. pavasario sezono žaidimas „Europrotai“

Nugalėtoja tapo mūsų gimnazijos komanda „Eurowin 4ever“: Eimantas Šaulitis (4k), Martynas Šapalas (2k),  Gražvydas Kucevičius (4s), Paulius Mikužis (4s), Ugnė Linkytė (4k), Rimantė Domarkaitė (4k). Ji buvo apdovanota pagrindiniu Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje įsteigtu prizu – spalvingais„Europrotų“ skėčiais.

2014-03-20

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

30 vieta – Laurynas Bičkauskas (3e klasė, mokytoja Daiva Kėrienė);

49 vieta – Mindaugas Ranauskas (3e klasė, mokytoja Daiva Kėrienė).

Šie du mokiniai yra tarp 50 stipriausių matematikų Lietuvoje, jie buvo apdovanoti „Kengūros“ specialiaisiais prizais.

2014-04-04

Tarptautinis fortepijoninių ansamblių konkursas

Mūsų gimnazistės Laura Birbalaitė (2k) ir Gabrielė Paužuolytė (1g) šiame konkurse laimėjo II vietą (iš viso dalyvavo 30 ansamblių iš Latvijos, Rusijos ir Lietuvos).

2014-04-05

XIV nacionalinio mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas

10 vieta (iš 132) – Laura Regelskytė (1s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

16 vieta (iš 173) – Eimantas Šaulitis (4g klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

23 vieta (iš 108) – Martynas Šapalas (2k klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė).

2014-04-09

Moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ regioninis turas

I laipsnio diplomu įvertintas gimnazistės Ievos Kuzaitės (3e klasė, mokytoja Alina Judžentienė) išsiuvinėtas delmonas. Jis išsiųstas į Panevėžyje vykstantį respublikinį turą.

2014-04-10

Respublikinė 62-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada

III vieta – Martynas Šapalas (2k klasė, mokytojas Edmundas Regelskis).

2014-04-12

Netradicinė daugiakalbystės olimpiada „Aš kalbu, tu kalbi – mes bendraujame!“

Agnė Kačerauskaitė (1k), Neringa Mikutytė (2e) ir Agnė Buinickaitė (3k) laimėjo socialinės reklamos kūrimo užduotį. Agnė Buinickaitė buvo apdovanota už sklandų ir taisyklingą anglų kalbos vartojimą.

mokytoja Lolita Kučinskienė.

2014-04-14

63-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada

Oskaras Venckus (4g klasė, mokytoja Daiva Kėrienė) apdovanotas LR švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio padėkos raštu už sėkmingą pasirodymą šioje olimpiadoje.

2014-05-07

Rajono mokinių lengvosios atletikos varžybos

100 m. bėgime III vieta – Greta Srugytė (4e klasė);

100 m. bėgime II vieta – Ernestas Ruslys (1k klasė);

Šuolio į tolį II vieta – Paulina Gedvilaitė (1e klasė);

Šuolio į tolį III vieta – Dovydas Maciukevičius (2e klasė);

mokytojai Romualdas Junutis ir Kęstutis Šernius.

2014-05

08-09 d.

Šilutės rajono mokinių sporto žaidynės

Estafetė 4×100 m. (merginos) II vieta – Iveta Gečaitė (3g klasė), Paulina Gedvilaitė (1e klasė), Greta Srugytė (4e klasė), Gustė Statulevičiutė (1g klasė);

Estafetė 4×100 m. (vaikinai) III vieta – Robertas Jankauskis (1e klasė), Lukas Mažonas (1e klasė), Arvydas Miklovis (2k klasė), Ernestas Ruslys (1k klasė);

Estafetė 4×100 m. (mišri) II vieta – Paulina Gedvilaitė (1e klasė), Arnas Macikas (1k klasė), Ernestas Ruslys (1k klasė), Greta Srugytė (4e klasė);

Virvės traukimas I vieta – Simonas Bataitis (2s klasė), Vytautas Gartkauskas (4s klasė), Rokas Jankauskas (4k klasė), Nojus Liepis (4s klasė), Lukas Montvilas (3g klasė), Arūnas Popa (4g klasė), Lukas Skurdelis (3g klasė);

Smiginis IV vieta – Agnė Saunoriūtė (3s klasė), Greta Srugytė (4e klasė);

Tenisas I vieta – Edvinas Precas (3k klasė);

Tenisas II vieta – Martyna Bernotaitė (4k klasė);

Tinklinis IV vieta – Fausta Bagdonaitė (3k klasė), Lukas Domanskis (4g klasė), Svaja Fabijanavičiūtė (3k klasė), Benas Višinskas (4g klasė);

Krepšinis 3×3 (merginos) III vieta – Fausta Bagdonaitė (3k klasė), Gabrielė Paužuolytė (1g klasė), Agnė Saunoriūtė (3s klasė);

Krepšinis 3×3 (vaikinai) IV vieta – Gvidas Galinauskas (2k klasė), Artūras Grygelis (2k klasė), Laurynas Stonkus (2k klasė), Adomas Vitkauskas (1e klasė);

Futbolas 7×7 II vieta – Lukas Kūkšta (3e klasė), Arnas Macikas (1k klasė), Artūras Melenberg (4e klasė), Dalius Mockus (4k klasė), Lukas Montvilas (3g klasė), Andrius Pakalniškis (2g klasė), Edgaras Silius (3k klasė), Mantvydas Žadeikis (4e klasė);

mokytojai Romualdas Junutis ir Kęstutis Šernius.

2014-05-22

Respublikinė moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“  paroda

Ievos Kuzaitės (3e klasė) išsiuvinėtas delmonas buvo įvertintas III vieta.  (Iš viso Ieva išsiuvinėjo 18 delmonų ir jais papuošė gimnazijos šokėjas.) Jos mokytoja Alina Judžentienė apdovanota Šilutės rajono savivaldybės mero Š. Laužiko padėka už labai gerą mokinės parengimą respublikos konkursui.

2014-05-23

Europos egzaminas (finalinis etapas)

Augustė Norgėlaitė (3e klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius) užėmė 2-3 vietą ir laimėjo pažintinę kelionę į Europos Sąjungos (ES) institucijas sau ir savo mokytojui (į finalinį etapą pateko 25 geriausiai Lietuvoje „Europos egzaminą“ išlaikę moksleiviai).

2014-05-28

Lietuvos laukinės gamtos fotografijų konkursas „Gintarinis žaltys 2013“

Oskaro Venckaus (4g klasė) fotografija „Rudens rūpesčiai“ buvo išskirta nominacijoje „Makropasaulis“. Šiemet išleistame fotografijų albume „Lietuvos laukinės gamtos fotografija 2013“ yra įdėtas ne tik šis konkurse nominuotas gimnazisto darbas, bet ir dar dvi jo fotografijos. (Vertinimo komisijai buvo pateikta daugiau nei 2 000 darbų, į konkurso finalą atrinkti 227 darbai.)

2014-05-31

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos konkursas „Donelaitika: kompiuterinės grafikos interpretacijos“

Viktor Vostrikov (1e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė) išrinktas laureatu jaunesniųjų klasių (8–10) grupėje;

Kotryna Lidžiūtė (1e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė) buvo įvertinta nominacija „Istorinės įžvalgos“;

Paulius Mikužis (4s klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė) užėmė II vietą vyresniųjų klasių (11–12) grupėje.

2014-06

05-11 d.

Tarptautinis futbolo festivalis Olandijoje

Šilutės miesto jaunimo futbolo rinktinė FK „Šilutė“ šiame festivalyje atstovaus savo šalį ir miestą. Jos sudėtyje žaidžia ir mūsų gimnazistai:

Titas Ragelis (3g klasė)

Edgaras Silius (3k klasė)

Arvydas Miklovis (2k klasė)

Andrius Pakalniškis (2g klasė)

2014-06-05

Elektronikos platintojų asociacijos projektas „Aš rūšiuoju elektroniką! O tu?“

Šilutės Vydūno gimnazija apdovanota padėka už aktyvų ir kūrybišką mokinių dalyvavimą projekte „Aš rūšiuoju elektroniką! O tu?“. Padėka už aktyvų dalyvavimą projekte apdovanotas ir mūsų gimnazistas Simonas Skabeikis (2e klasė).

2012-2013 m. m.

2012-11

Šalies vaikų ir jaunimo fotografijų paroda „Žemės spalvos“, skirta tarptautinei akcijai „Išvalykime pasaulį“

(organizatoriai: ŠMM ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras)

III laipsnio diplomas – Oskaras Venckus (3g klasė, mokytoja Audronė Stasiulienė).

2012-11

Šalies mokinių kelionių ir foto maratonas „Lietuvos gamtos pažintiniai takai“

I vieta – Oskaras Venckus (3g klasė, mokytojos Audronė Česnakevičienė, Audronė Stasiulienė, Tatjana Balvočienė).

2012-11

Informacinių technologijų konkursas „Bebras“

Lietuvos geriausių mokinių 50-tukas:

Tomas Kontrimas (4g klasė, 24 vieta);

Martynas Šapalas (1g klasė, 12 vieta).

2012-12

Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“

(organizatoriai: VDU informatikos fakultetas ir ŠMM atstovaujama ITC)

Diplomas už dalyvavimą – Oskaras Venckus (3g klasė).

2012-12-14

Rajoninė informatikos olimpiada

I vieta – Tomas Kontrimas (4g klasė, mokytojas Jonas Jonikaitis),

III vieta Andrius Bilinevičius (4g klasė, Jonas Jonikaitis).

2013-01-11

Rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

I vieta – Martynas Šapalas (1g klasė, mokytoja Agnė Jančauskaitė), MartynasVenckus (2g klasė, mokytoja Agnė Jančauskaitė), Oskaras Venckus (3g klasė, mokytoja Laima Avižinienė);

II vieta – Ugnė Linkytė (3g klasė, mokytoja Laima Avižinienė), Martynas Drakšas (4g klasė, mokytoja Laima Avižinienė);

III vieta – Paulius Mikužis (3g klasė, mokytoja Laima Avižinienė).

2013-01-16

Rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

I vieta – Rapolas Čiužauskas (2g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis), Oskaras Venckus (3g klasė, mokytoja Daiva Kėrienė), Tomas Kontrimas (4g klasė, mokytoja Olga Dapševičienė);

II vieta – Mantas Šapalas (1g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis), Rūta Paplauskaitė (4 g klasė, mokytoja Daiva Kėrienė).

2013-01-18

Rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

I vieta – Martynas Šapalas (1g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Oskaras Venckus (3g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė);

II vieta – Matas Šilinskas (1g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Martynas Drakšas (4g klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė);

III vieta – Audrius Žvirblis (2g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Paulius Mikužis (3g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Rimantė Komskytė (4g klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė).

2013-01-31

Rajono 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

I vieta – Martynas Šapalas (1k klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Oskaras Venckus (3g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Tomas Kontrimas (4g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis);

II vieta – Laurynas Bičkauskas (2e klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė), Ugnė Linkytė (3s klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė), Eimantas Šaulitis   (3g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė), Domantas Judeikis (4g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis);

III vieta – Osvaldas Jonaitis (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Darius Šepaitis (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis).

2013-01-31

Rajono 11 klasės mokinių anglų kalbos olimpiada

II vieta – Ugnius Škadauskas (3g klasė, mokytojaVirginija Bartkuvienė);

III vieta – Ugnė Lingytė (3s klasė, mokytoja Virginija Bartkuvienė).

2013-01-31

Rajono vokiečių kalbos olimpiada

II vieta – Gabrielė Valodskaitė (1k klasė, mokytoja Jūratė Gusevienė);

III vieta – Rūta Šerpytytė (3s klasė, mokytoja Jūratė Gusevienė).

2013-02-01

Rajono jaunųjų filologų konkursas

Laureatai – Justinas Martinkus (2e klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė), Oskaras Venckus (3g klasė, mokytoja Laimutė Pakalniškienė).

2013-02-01

Rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

II vieta – Dovydas Mažonas (2g klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė);

III vieta – Emilija Užpurvytė (3k klasė, mokytojas Algirdas Navickas).

2013-02-07

Rajono ekonomikos olimpiada.

I vieta – Tomas Kontrimas (4g klasė),

II vieta – Rūta Paplauskaitė (4g klasė),

III vieta – Domantas Judeikis (4 g klasė).

Mokytoja – Virginija Kisielienė.

2013-02-12

Rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

I vieta – Morta Norkutė (4s klasė, mokytoja Vilma Zėčienė);

II vieta – Justinas Martinkus (2e klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė);

III vieta – Ugnė Linkytė (3g klasė, Mokytojas Algirdas Navickas).

2013-01-13

Rajono 8-12 klasių mokinių istorijos olimpiada

I vieta – Augustė Norgėlaitė (2g klasė), Eimantas Šaulitis (3g klasė), Laurynas Griciūnas (4k klasė);

III vieta – Gabrielė Valodskaitė (1k klasė), Martynas Šapalas (1 k klasė), Ugnius Škadauskas (3e klasė), Rūta Girdvainytė (4k klasė).

Mokytojai – Lilija ir Saulius Zdanevičiai.

2013-02-18

Rajoninė dailės olimpiada „Būti savimi, išlikti, augti“

I vieta – Dainora Vingytė (3g klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė).

2013-02-21

Rajono mokinių rusų kalbos olimpiada

I vieta – Gintarė Bieliauskaitė (1e klasė), Arnoldas Strukčinskas (2s klasė), Arimantė Momėnaitė (3s klasė);

II vieta – Emilija Užpurvytė (3g klasė);

III vieta – Donata Statkutė (1g klasė), Justinas Martinkus (2e klasė).

Mokytoja Zinaida Vostrikova.

2013-03-05

Rajono mokinių geografijos  olimpiada

I vieta – Martynas Šapalas (1k klasė), Eimantas Šaulitis (3k klasė), Antanas Vanagas (4s klasė);

II vieta – Augustė Užpelkytė (4s klasė),  Oskaras Venckus (3g klasė);

III vieta – Gabrielė Valodskaitė (1k klasė), Kristina Nausėdaitė (2s klasė).

2013-03

Rajono krepšinio jaunučių pirmenybės

I vieta – Laurynas Stonkus (1k klasė), Linas Sabaitis (1k klasė), Artūras Grigelis (1k klasė), Gvidas Galinauskas (1k klasė), Jonas Kaulickas (1g klasė), Stasys Endzelis (2e klasė), Martynas Venckus (2s klasė).

Mokytojai: Kęstutis Šernius ir Romualdas Junutis.

2013-03-16

46-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada

Pagyrimo raštas už gerą užduočių atlikimą – Oskaras Venckus (3g klasė).

Mokytoja – Audronė Česnakevičienė.

2013-04-06

45-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas

I laipsnio diplomas už geriausią prozą – Oskaras Venckus (3g klasė).

Mokytoja Laimutė Pakalniškienė.

Kopija iš 100_0547

2013-04-18

Rajoninė aerobikos fiesta „Pavasario žiedai-2013“

Padėkos raštas – Vaida Budnikaitė (3e klasė), Aušrinė Jatkonytė (3k klasė), Ingrida Voverytė (3e klasė), Aistė Mauliūtė (3e klasė), Viktorija Kovaliovaitė (3k klasė), Evelina Šlyžiūtė (3e klasė), Ugnė Alminauskaitė (3k klasė), Viktorija Bastakytė (3e klasė), Šarūnė Danilevičiūtė (3k klasė), Rūta Šerpytytė (3g klasė).

Mpkytoja Asta Gužauskienė.

2013-04-19

Rajoninis šokių festivalis „Šokim trypkim 2013“

Padėka už puikų pasirodymą – merginų grupė: Agnė Degutytė (1s klasė), Julija Gaidelytė (1e klasė), Vaida Kaunaitė (1g klasė), Algimanta Kirvelevičiūtė (1e klasė), Ieva Kuzaitė (2e klasė), Roberta Navardauskaitė (1e klasė), Greta Ruzveltaitė (1g klasė), Erika Tažaitė (1g klasė), Aušrinė Vaitkutė (1s klasė); jaunimo grupė: Aistė Mauliūtė ir Dovydas Mažonas, Augustė Šlajūtė ir Rokas Jankauskas, Giedrė Grygelytė ir Jonas Kaulickas, Reda Kuzmarskytė ir Viktoras Kulbokas, Diana Lučinskaitė ir Aleksas Gužauskas, Neringa Bagdonaitė ir Ramūnas Petkelis, Joana Baguckaitė ir Donatas Jarutis, Ema Mišeikytė ir Domantas Judeikis.

Mokytoja: Asta Gužauskienė.

2013-04-19Žvilgis1

2013-04

Šilutės miesto mokyklų virvės traukimo varžybos

III vieta – Simonas Bataitis (1s klasė), Rokas Jankauskas (3g klasė), Deividas Iršas (3k klasė), Laimis Kasiliauskas (3g klasė), Rokas Guobys (3k klasė), Viktoras Kulbokas (3e klasė), Nokus Liepis (3k klasė), Arūnas Popa (3s klasė), Aleksas Gužauskas (3e klasė).

Mokytojas: Romualdas Junutis.

2013-04-26

Respublikinė aerobikos ir šokių fiesta – 2013

Žiūrovų simpatijų nominacija: Vaida Budnikaitė (3e klasė), Aušrinė Jatkonytė (3k klasė), Ingrida Voverytė (3e klasė), Aistė Mauliūtė (3e klasė), Viktorija Kovaliovaitė (3k klasė), Evelina Šlyžiūtė (3e klasė).

Mokytoja: Asta Gužauskienė.

2013-04-26aerobika

2013-04-26

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio vaikinų krepšinio 5×5 zoninės varžybos

I vieta – Gvidas Galinauskas (1k klasė), Artūras Grygelis (1k klasė), Jonas Kaulickas (1g klasė), Linas Sabaitis (1k klasė), Laurynas Stonkus (1k klasė), Stasys Endzelis (2e klasė), Martynas Venckus (2s klasė), Dovydas Maciukevičius (1e klasė), Justas Ruškys (1e klasė).

Mokytojas: Kęstutis Šernius.

2013-04-26krepšininkai

2011-2012 m. m.

2011-11

Rajono mokinių lengvosios atletikos taurės varžybos

I vieta – Svaja Fabijanavičiūtė (1g klasė);

Šolio į tolį I vieta – Fausta Bagdonaitė (1s klasė);

100 m bėgime – I vieta, 400 m bėgime – II vieta – Iveta Gečaitė (1e klasė);

100 m bėgime – III vieta, 400 m bėgime – III vieta – Neringa Maskaliovaitė (1e klasė);

mokytojai Romualdas Junutis ir Kęstutis Šernius.

2011-12-16

Rajoninė mokinių informatikos olimpiada

III vieta – Živilė Vidutytė (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2011-12

Šalies jaunimo turistinių žygių ir fotomaratono „Lietuvos saugomos teritorijos“

III vieta – Oskaras Venckus (2g klasė).

2011-12

Respublikinis piešinių ir video konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2011“

VDU Informatikos fakulteto nominacijų nugalėtojas – Jonas Roščinas (2e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

Vaizdo darbų kategorijos I vietos nugalėtojas – Oskaras Venckus (2g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

„Microsoft Lietuva“ vaizdo darbų kategorijos II vietos nugalėtojas – Oskaras Venckus (2g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė); IV vietos nugalėtojas – Jonas Roščinas (2e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2012-01-10

Šilutės rajono vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė-2012“

Laureatai – Vaikinų vokalinis kvartetas: Robertas Stirbys (4s klasė), Erikas Lorenčas (4k klasė), Martynas Kubickas (3k klasė), Daumantas Matulis (3s klasė). Mokytoja – Gražina Matulienė.

2012-01-13

Rajoninė 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

I vieta – Paulius Mikužis (2g klasė, mokytoja Sonata Juciutė);

II vieta – Darius Šepaitis (1g klasė, mokytoja Sonata Juciutė), Ugnė Linkytė (2s klasė, mokytoja Sonata Juciutė), Karolina Dambrauskaitė ir Eimantas Ramonas (4g klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė), Ieva Rudžionytė (4e klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė);

III vieta – Tomas Kontrimas (3g klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė).

2012-01-20

Rajoninė 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

I vieta – Oskaras Venckus (2g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Martynas Drakšas (3e klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė);

II vieta – Mindaugas Ranauskas (1s klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė);

III vieta – Rimantė Komskytė (3s klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė).

2012-01-27

Rajono jaunųjų filologų konkursas

II vieta – Oskaras Venckus (2g klasė, mokytoja Laimutė Pakalniškienė).

2012-01-27

Rajoninė 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

I vieta – Oskaras Venckus (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Tomas Kontrimas (3g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis);

II vieta – Osvaldas Jonaitis (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Audrius Žvirblis (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis); Eimantas Šaulitis (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Andrius Bilinevičius (3g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Domantas Judeikis (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis);

III vieta – Darius Šepaitis (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Paulius Mikužis (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Justė Bagdonaitė (2s klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė), Motiejus Jančauskas (3g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis).

Padėkos raštai – Edvinas Rapolavičius, Marius Tautvydas, Andrius Barzdys (4g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė).

2012-02-08

Rajoninė mokinių lietuvių kalbos olimpiada

I vieta – Paulius Mikužis (2g klasė, mokytoja Laimutė Pakalniškienė), Morta Norkutė (3s klasė, mokytoja Vilma Zėčienė);

II vieta – Simas Trijonis (4k klasė, mokytoja Vilma Zėčienė).

2012-02-10

Rajoninė 8-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada

I vieta – Arnoldas Stručinskas (1s klasė),

II vieta – Arimantė Momėnaitė (2s klasė). Mokytoja – Zinaida Vostrikova.

2012–02-11

Rajono mokinių dailės olimpiada

II vieta – Marija Stonytė (4g klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė),

III vieta – Agnė Girulytė (3e klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė),

Padėkos raštas už originalų piešinį dailės olimpiados tema „Sparnai. Nuo vėjo malūnų iki…“ – Evelina Bogučiūnaitė (2s klasė, mokytoja Audronė Stasiulienė).

2012-02-14

Rajoninė 9-12 klasių mokinių istorijos olimpiada

I vieta – Rūta Girdvainytė (3g klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė), Eimantas Šaulitis (2g klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius);

II vieta – Augustė Užpelkytė (3s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė);

III vieta – Karolina Toleikytė (1g klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė), Ugnius Škadauskas (2e klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius).

2012-02-15

Rajoninė 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

I vieta – Rūta Paplauskaitė (3s klasė, mokytoja Daiva Kėrienė), Živilė Vidutytė (4g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis);

II vieta – Mindaugas Ranauskas (1s klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis), Rapolas Čižauskas (1s klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis) Oskaras Venckus (2g klasė, mokytoja Daiva Kėrienė);

III vieta – Laurynas Bičkauskas (1e klasė, mokytoja Olga Dapševičienė), Ugnė Linkytė (2s klasė, mokytoja Olga Dapševičienė).

2012-02-19

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tinklinio zoninės varžybos

III vieta – Karolina Gaidajutė (1k klasė), Evelina Šimkutė (1k klasė), Svaja Fabijanavičiūtė (1g klasė), Deimantė Skiudulaitė (1g klasė), Agnė Saunoriūtė (1s klasė), Fausta Bagdonaitė (1s klasė). Mokytojai – Kęstutis Šernius ir Romualdas Junutis.

2012-02-28

Rajoninė mokinių vokiečių kalbos olimpiada

I vieta – Kamilė Vaitkutė (3s klasė, mokytoja Virginija Kisielienė).

2012-02-29

Rajoninė mokinių technologijų olimpiada

I vieta – Karolis Navardauskas (3g klasė), Motiejus Vincas Jančauskas (3g klasė), mokytojas Ignas Mikalauskas.

Padėkos raštai už originalią idėją ir darbo estetiką – Dovilė Baužaitė (3e klasė), Agnė Girulytė (3e klasė), Indrė Skirmantaitė (3k klasė).

2012-03-13

Rajoninė 9-12 klasių mokinių geografijos olimpiada

I vieta – Oskaras Venckus (2g klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė), Antanas Vanagas (3s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Marius Tautvydas (4g klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė),

II vieta – Martynas Venckus (1s klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė), Augustė Užpelkytė (3s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė),

III vieta – Ugnė Linkytė (2s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Linas Puskunigis (3s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė).

2012-03-15

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

Diplomas patekusiam į geriausiųjų 50-tuką – Laimonui Ratkevičiui (4g klasė).

Diplomas patekusiam į geriausjųjų rajono 10-tuką – Tomui Kontrimui (3g klasė).

Mokytojas Edmundas Čiuželis.

2012-03-24

Respublikinė lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams

IV vieta 9-10 kl. – Paulius Mikužis (2g klasė). Mokytoja – Laimutė Pakalniškienė.

2012-03-24

Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada

III vieta – Kamilei Vaitkutei (2g klasė). Mokytoja – Virginija Kisielienė.

2012-04-12

XXIII Lietuvos mokinių fizikos čempionatas 11-ųjų klasių grupėje

II vieta – Tomas Kontrimas (3g klasė), mokytojas Edmundas Regelskis.

2012-04-12

44 Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas

Padėkos raštai – Oskarui Venckui (2g klasė) ir lietuvių kalbos mokytojai Laimutei Pakalniškienei.

2012-04-13

VDU multimedijos ir kompiuterinio meno konkursas „žalios Virtualybės 12“

I vieta Skaitmeninės meninės fotografijos ir fotomanipuliacijos kategorijoje – Oskarui Venckui (2g klasė). Mokytoja – Tatjana Balvočienė.

Diplomas už nuotaikingiausią kūrinį – Oskarui Venckui (2g klasė). Mokytoja – Tatjana Balvočienė.

2012-04-28

Respublikinės aitvarų varžybos Zapyškyje „Aitvarai dangui ir žemei 2012“

II vieta – Tomas Kontrimas (3g klasė),

III vieta – Titas Ragelis (2g klasė).

Mokytojas Ignas Mikalauskas.

2012-05-12

XXVI Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados radijo bangomis valdomų aviamodelių finalinės varžybos F-3-J modelių klasėje

II vieta – gimnazijos komandai: Vytautui Šarlauskui (2e klasė), Barzdžiui Andriui (4g klasė), Evaldui Briedžiui (4e klasė). Mokytojas – Ignas Mikalauskas.

2012-05

Rajono mokinių lengvosios atletikos varžybos

I vieta – Andriui Barzdžiui (4g klasė),

III vieta – Dominykui Šiaudvyčiui (4e klasė).

Mokytojai – Kęstutis Šernius ir Romualdas Junutis.

2012-05

Lietuvos Junior Achievement respublikinis verslo idėjų konkursas „Mano verslo idėja“

I vieta – Simas Trijonis (4k klasė), Justinas Ripas (4k klasė), Dominykas Šiaudvytis (4e klasė).

Lietuvos Junior Achievement respublikinis VEMP verslo čempionatas

I vieta – komanda „Firmus“: Dainius Berčiūnas (4s klasė), Marius Rauktys (3g klasė).

Lietuvos Junior Achievement respublikinis VEMP konkursas

I vieta -komanda „Lorus“: Andrius Barzdys (4g klasė), Edvardas Tutlys (3s klasė), Greta Urbonavičiūtė (3s klasė).

Lietuvos Junior Achievement respublikinis verslo konkursas

III vieta – komanda „Limata“: Tadas Eidukis (3g klasė), Martynas Siaurusevičius (3g klasė), Linas Puskunigis (3s klasė).

Lietuvos Junior Achievement respublikinis MMB (mokinių mokomųjų bendrovių) konkursas

Geriausios bendrovės nominacija už socialiai atsakingo verslo idėja – MMB „Nuožmusis gandras“: Domantas Judeikis (3g), Tomas Kontrimas (3g), Ignas Andriekus (3g), Rūta Paulauskaitė (3s), Linas Puskunigis (3s), Paulius Jasas (3g), Donatas Jarutis (3e).

Mokytoja Virginija Kisielienė.

UAB „Arginta“ ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) moksleivių video konkursas „ARTech“

II vieta – Oskaras Venckus (2g klasė). Mokytoja Tatjana Balvočienė.

2012-05

Tarptautinis online (internetinis) lietuvių kalbos konkursas „Gintaro kelias 2011-2012“

III vieta – Eimantas Laugžemys (4g klasė). Mokytoja Laimutė Pakalniškienė.

Tarptautinis online (internetinis) fizikos konkursas „ETALON 2011-2012“

7 vieta – Laimonas Ratkevičius (4g klasė), Edvinas Rapolavičius (4g klasė),

10 vieta – Marius Tautvydas (4g klasė). Mokytoja Danutė Sirtautienė.

2010-2011 m. m.

RAJONO OLIMPIADOS

Informacinės technologijos

III vieta: Aurimas Sadauskas (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė)

Chemija

II vieta: Paulius Mikužis (1g klasė, mokytoja Sonata Juciutė)
I vieta: Tomas Kontrimas (2g klasė, mokytoja Sonata Juciutė)
III vieta: Martynas Drakšas (2e klasė, mokytoja Sonata Juciutė)
III vieta: Petkelis Ramūnas (2e klasė, mokytoja Sonata Juciutė)
I vieta: Dambrauskaitė Karolina (3g klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė)
I vieta: Janušauskaitė Gerda (3s klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė)
II vieta: Rudžionytė Ieva (3e klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė)
I vieta: Jančauskaitė Augustė (4g klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė)

Fizika

II vieta: Eimantas Šaulitis (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
III vieta: Oskaras Venckus (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
I vieta: Tomas Kontrimas (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
II vieta: Domantas Judeikis (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
III vieta: Martynas Drakšas (2e klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė)
I vieta: Edvinas Rapolavičius (3g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė)
III vieta: Marius Tautvydas (3g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė)

Geografija

I vieta: Ugnė Linkytė (1s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)
II vieta: Oskaras Venckus (1g klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė)
I vieta: Antanas Vanagas (2e klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)
II vieta: Augustė Užpelkytė (2k klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)
II vieta: Gabija Ežerinskytė (3e klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)
III vieta: Marius Tautvydas (3g klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė)

Biologija

I vieta: Oskaras Venckus (1g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė)
III vieta: Paulius Mikužis (1g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė)
II vieta: Martynas Drakšas (2e klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė)
III vieta: Tomas Kontrimas (3g klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė)
I vieta: Augustė Jančauskaitė (4g klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė)
II vieta: Saulius Sūdžius (4s klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė)

Anglų kalba

II vieta: Rūta Šerpytytė (1g klasė, mokytoja Virginija Bartkuvienė)
I vieta: Rūta Paplauskaitė (2g klasė, mokytoja Sigita Filičkina)
I vieta: Karolina Kaminskaitė (3e klasė, mokytoja Sigita Filičkina)
II vieta: Aušra Kirjanovaitė (3k, mokytoja Daiva Abišalienė)

Rusų kalba

I vieta: Oskaras Venckus (1g klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova)
II vieta: Arimantė Momėnaitė (1s klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova)

Vokiečių kalba

I vieta: Kamilė Vaitkutė (2k klasė, mokytoja Virginija Kisielienė)
III vieta: Mingailė Apanasievič (3s klasė, mokytoja Jūratė Gusevienė)

Istorija

I vieta: Eimantas Šaulitis (1g klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius)
I vieta: Simas Trijonis (3k klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius)
II vieta: Augustė Užpelkytė (2s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė)
II vieta: Karolina Kaminskaitė (3e klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius)
III vieta: Ignas Špogis (4v klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius)

Dailė

II vieta: Marija Stonytė (3g klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė)

Technologijos

I vieta: Ernestas Leonavičius, Karolis Vaičiulis (3e klasė, mokytojas Ignas Mikalauskas)

Lietuvių kalba

Olimpiada

I vieta: Simas Trijonis (3k klasė, mokytoja Vilma Zėčienė)
II vieta: Ugnė Linkytė (1s klasė, mokytojas Algirdas Navickas)

Meninio skaitymo konkursas

III vieta: Saulius Sūdžius (4v klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė)

RAJONO SPORTO VARŽYBOS

Krepšinis

3 x 3 (bern.)

II vieta: Šarūnas Briedis, 4e; Žilvinas Česnulis, Tautvydas Domeikis, Paulius Gečas, Paulius Paulauskas, 4g; Mantas Lukošiūnas, Deividas Macaitis, 4s

Virvės traukimas

III vieta: Šarūnas Briedis, 4e; Šarūnas Dargis, Žilvinas Sudeikis, 4k; Domas Inta, Armandas Majus, 4g; Tomas Li-cin-chai, Tomas Šeršen, 3k

Kroso varžybos

1000 m distancija

III vieta: Eugenija Čiumakovaitė, 3k klasė

Rutulio stūmimas

I vieta: Šarūnas Briedis, 4e klasė

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Krosas

II vieta: Eugenija Čiumakovaitė, 3k klasė

II vieta: Andrius Rauktys, 3s klasė

Bėgimas 400 metrų

I vieta: Andrius Barzdys, 3g klasė

Bėgimas 100 m

II vieta: Greta Budrikaitė, 1s klasė

II vieta: Naglis Pielikis, 4k klasė

Merginų estafetė 4×100 m

III vieta: Kornelija Bagočiūtė, 1s; Greta Budrikaitė, 1s; Paulina Martinavičiūtė, 4k; Greta Srugytė, 1s

Vaikinų estafetė 4×100

II vieta: Andrius Barzdys, 3g; Naglis Pielikis, 4k; Dominykas Šiaudvytis, 3e;

Kostas Vilčiauskas, 4s

 ŠALIES OLIMPIADOS IR KONKURSAI

59-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada

IV vieta: Tomas Kontrimas (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)

K. Baršausko fizikos čempionatas

5 vieta: Tomas Kontrimas (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
8 vieta: Oskaras Venckus (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
12 vieta: Eimantas Šaulitis (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
17 vieta: Andrius Barzdys ( 3 klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
23 vieta: Domantas Judeikis (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
28 vieta: Martynas Drakšas (2e klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
29 vieta: Audrius Gudavičius (4g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)

Respublikinė 11 klasių anglų kalbos olimpiada

III vieta: Karolina Kaminskaitė (3e klasė, mokytoja Sigita Filičkina)

Rietavo Žemaitijos zonos komandinė matematikos olimpiada

III vieta: Auišrinė Jatkonytė, 1k; Paulius Mikužis, 1g; Tomas Kontrimas, 2g; Rūta Paplauskaitė, 2g; Ramūnas Pukelis, 2e (mokytojai Daiva Kėrienė, Edmundas Čiuželis)

Respublikinio geografinio rašinio konkursas  „Mano atrasta Lietuva“

III vieta: Augustė Užpelkytė (2s klasė, mokytojos Marytė Lukošaitienė, Aurelija Žymančienė)

Respublikinis kalėdinių piešinių konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“

I vieta video darbų kategorijoje: Oskaras Venckus (1g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė)

Respublikinis VEMP

IV vieta verslo čempionate: Eimantas Drachneris, 3s ir Andrius Kūkšta, 3e (mokytoja Virginija Kisielienė)

II vieta verslo konkurse: Eimantas Drachneris, 3s ir Andrius Kūkšta, 3e (mokytoja Virginija Kisielienė)

TARPTAUTINIAI KONKURSAI

Informacinių technologijų konkursas „Bebras“

12 vieta: Tomas Kontrimas, 2g klasė
28 vieta: Oskaras Venckus, 1g klasė
32 vieta: Domantas Judeikis, 2g klasė
32 vieta: Antanas Vanagas, 2e klasė
39 vieta: Martynas Siaurusevičius, 2 klasė
40 vieta: Viktorija Jautakytė, 2 klasė
47 vieta: Paulius Jasas, 2 klasė
50 vieta: Živilė Vidutytė, 3 klasė
Internetinis lietuvių kalbos konkursas  „Gintaro kelias“

9 vieta: Eimantas Laugžemys, 3g klasė

Matematikos konkursas „Kengūra“

24 vieta: Laimonas Ratkevičius, 3g klasė

47 vieta: Matas Dijokas, 3k klasė

Šie du mokiniai yra tarp 50 stipriausių matematikų Lietuvoje, jie buvo apdovanoti „Kengūros“ specialiaisiais prizais.

  2009-2010 m. m.

2009-09-14-21

IV Vidurio Europos šalių geografijos olimpiada CERIGEO Lenkijoje

Sidabro medalis asmeninėje įskaitoje: Mantas Kasnauskas (4e klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)

2009-12-04

Regioninė mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada

II vieta: Mantas Kasnauskas (4g, mokytoja Virginija Kisielienė)

2009-12-11

Rajoninė mokinių informatikos olimpiada

I vieta: Evaldas Čiakas (4e, mokytoja Tatjana Balvočienė);

III vieta: Mindaugas Venckus (4e, mokytoja Tatjana Balvočienė)

2009-12-14

Rajono mokinių viktorina ir piešinių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos laisvės kovas Šilutės rajone?“

III vieta piešinių konkurse: Gintarė Sveikataitė (4s, mokytoja Daliutė Montvydienė)

2010-01-13

Rajoninė mokinių matematikos olimpiada

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta Tomas Kontrimas(1g, mokytoja Olga Dapševičienė) Ieva Rudžionytė (2t, mokytojas Edmundas Čiuželis)Živilė Vidutytė (2e, mokytoja Daiva Kėrienė)   Nerijus Mažieda(4k, mokytoja Asta Bendikienė)
II vieta Rūta Paplauskaitė (1g, mokytoja Olga Dapševičienė)   Augustė Jančauskaitė(3g, mokytoja Daiva Kėrienė)  
III vieta Martynas Drakšas (1e, mokytojas Edmundas Čiuželis)     Evaldas Čiakas (4e, mokytoja Daiva Kėrienė)

2010-01-15

Rajoninė mokinių biologijos olimpiada

I vieta: Martynas Drakšas (1g, mokytoja Vida Vilčiauskienė), Dovilė Jančauskaitė (4g, mokytoja Audronė Česnakevičienė);

II vieta: Rimantė Komskytė (1e, mokytoja Vida Vilčiauskienė), Marius Tautvydas (2g, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Augustė Ona Jančauskaitė (3g, mokytoja Vida Vilčiauskienė);

III vieta: Vytenis Ruzgas (4g, mokytoja Audronė Česnakevičienė).

2010-01-20

Rajoninė mokinių lietuvių kalbos olimpiada

II vieta: Simas Trijonis (2t, mokytoja Vilma Zėčienė), Karina Grigalytė (3k, mokytojas Algirdas Navickas);

III vieta; Marius Škadauskas (4g, mokytoja Laimutė Pakalniškienė).

2010-01-22

Rajoninė mokinių chemijos olimpiada

I vieta: Tomas Kontrimas (1g, mokytoja Albina Regelskienė), Edvinas Rapolavičius (2g, mokytoja Laimutė Avižinienė), Dovilė Jančauskaitė (4g, mokytoja Albina Regelskienė);

II vieta: Domantas Judeikis (1g, mokytoja Albina Regelskienė), Živilė Vidutytė (2g, mokytoja Laimutė Avižinienė), Augustė Ona Jančauskaitė (3g, mokytoja Laimutė Avižinienė), Erikas Laugžemys (4g, mokytoja Albina Regelskienė);

III vieta: Mingailė Apanasievič (2g, mokytoja Laimutė Avižinienė), Gintarė Dambrauskaitė (4g, mokytoja Albina Regelskienė), Tomas Budnikas (4g, mokytoja Albina Regelskienė).

2010-01-29

Rajoninė mokinių fizikos olimpiada

I vieta: Martynas Drakšas (1g, mokytoja Danutė Sirtautienė), Eimantas Laugžemys (2g, mokytoja Danutė Sirtautienė), Evaldas Čiakas (4g, mokytojas Edmundas Regelskis);

II vieta: Rūta Paplauskaitė (1g, mokytojas Edmundas Regelskis), Nerijus Mažieda (4g, mokytoja Danutė Sirtautienė);

III vieta: Tomas Kontrimas (1g, mokytojas Edmundas Regelskis), Mindaugas Venckus (4g, mokytojas Edmundas Regelskis).

2010-02-19

Rajoninis mokinių meninio skaitymo konkursas

I vieta – Eglė Papievytė (3e, mokytoja Sandra Tamašauskienė).

2010-02-20

Rajono mokinių technologijų olimpiada

I vieta – Inga Raubaitė (3k , mokytoja Alina Judžentienė);

II vieta – Ernestas Leonavičius (2k, mokytojas Ignas Mikalauskas), Karolis Vaičiulis (2k, mokytojas Ignas Mikalauskas);

III vieta – Edvinas Rapolavičius (2t, mokytojas Ignas Mikalauskas).

2010-02-25

Rajono mokinių istorijos olimpiada

I vieta – Simas Trijonis (2t, mokytojas Saulius Zdanevičius), Greta Žėkaitė (4e, mokytojas saulius Zdanevičius);

III vieta – Karolina Dambrauskaitė (2e, mokytoja Liilija Zdanevičienė).

 

2010-02-26

Rajoninė mokinių vokiečių kalbos olimpiada

I vieta – Kamilė Vaitkutė (1k, mokytoja Virginija Kisielienė);

III vieta – Mantas Venckus (3s, mokytoja Virginija Kisielienė).

2010-02-27

KTU Dr. J.P.Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumas

Dalyvavo Evaldas Čiakas ir Martynas Venckus.

Sukurtų programų konkurse Evaldas Čiakas (4e, mokytoja Tatjana Balvočienė) laimėjo I vietą.

2010-03-03

Rajoninė mokinių rusų kalbos olimpiada

I vieta – Justina Drachnerytė (1e, mokytoja Nijolė Pociūtė), Leonidas Deimantas (2t, mokytoja Zinaida Vostrikova);

II vieta – Emilija Kašėtaitė (3k, mokytoja Zinaida Vostrikova).

2010-03-09

Rajoninė mokinių geografijos olimpiada

I vieta:  Augustė Užpelkytė (1s, mokytoja Alicija Odinbergienė), Marius Tautvydas (2k, mokytoja Alicija Odinbergienė), Mantas Kasnauskas (4g, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

II vieta: Antanas Vanagas (1e, mokytoja Marytė Lukošaitienė).

2010-03-18

Respublikinė biologijos olimpiada

Dalyvavo Dovilė Jančauskaitė (4e, mokytoja Audronė Česnakevičienė).

2010-03-25

Respublikinė chemijos olimpiada

Dalyvauja Dovilė Jančauskaitė (4e, mokytoja Albina Regelskienė).

2010-04

Respublikinis rašinių konkursas „Tūkstantis žvilgsnių į Lietuvą“

IV vieta: Eimantas Laugžemys (2e klasė, mokytoja Laimutė Pakalniškienė)

2010-05-7-8

XXII Lietuvos mokinių geografijos olimpiada Veisiejuose, Lazdijų raj.

Aukso medalis, I laipsnio diplomas: Mantas Kasnauskas (4e klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)

2010-07-29 – 08-04

VIII pasaulinė geografijos olimpiada Taivane

Absoliučioje įskaitoje Lietuvos komanda užėmė IV vietą; Mantas Kasnauskas (mokytoja Marytė Lukošaitienė) – šios komandos narys. Asmeninėje įskaitoje Mantas surinko daug taškų, parodė puikų rezultatą ir tik per plauką liko už bronzos medalio ribos.

2008-2009 m. m.

2008 metai, rugpjūtis

VII pasaulinė geografijos olimpiada Tunise

Bronzos medalis asmeninėje įskaitoje: Mantas Kasnauskas (2e klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)

2008-11-20

Rajono mokinių konkursas „Mūsų krašto šviesuoliai

I vieta: Justina Šarlauskaitė (2k);

II vieta: Ignas Žvirblis (3s);

III vieta: Karina Grigalytė (2g), Gabrielė Pilipavičiūtė (2k).

2008-11-24

Rajono mokinių antikorupcinis piešinių konkursas „Būk sąžiningas“

I vieta: Uršulė Toleikytė (2s);

II vieta: Greta Šiuparytė (2s).

2008-12-13

Rajono mokinių informatikos olimpiada

I vieta: Evaldas Čiakas (3e);

II vieta: Edvinas Šarkus (4g).

2009-01-10

Rajono mokinių fizikos olimpiada

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta Marius Tautvydas (1g) Augustė Jančauskaitė (2g) Mindaugas Venckus (3g) Kęstutis Šiaulys (4g)
II vieta Simas Trijonis (1g) Uršulė Toleikytė (2g) Dovilė Jančauskaitė (3g) Edvinas Šarkus (4g)
III vieta     Nerijus Mažieda (3g) Eglė Nausėdaitė (4g)

2009-01-17

Rajono mokinių biologijos olimpiada

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta       Jolanta Šlajūtė (4g)
II vieta Marius Tautvydas (1g)   Dovilė Jančauskaitė (3g)  
III vieta   Uršulė Toleikytė (2g)   Mindaugas kirjanovas (4t)

2009-01-24

Rajono mokinių chemijos olimpiada

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta Mingailė Apanasievič (1g) Augustė Jančauskaitė (2g) Dovilė Jančauskaitė (3g) Jolanta Šlaiūtė (4g)
II vieta Eimantas Laugžemys (1g)   Tomas Budnikas (3g)  
III vieta Karolina Dambrauskaitė (1g) Uršulė Toleikytė (2g) Erikas Laugžemys (3g)  

2009-01-31

Rajono mokinių matematikos olimpiada

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta Živilė Vidutytė (1g)   Nerijus Mažieda (3g) Kęstutis Šiaulys (4g)
II vieta Marius Tautvydas (1g)Edvinas Rapolavičius (1g)   Evaldas Čiakas (3e) Karolis Liulys (4g)
III vieta     Tomas Budnikas (3g)  

2009-02-14

Rajono mokinių rusų kalbos olimpiada

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta        
II vieta   Emilija Kašėtaitė (2t) Alina Krutikovaitė (3k)  
III vieta Leonidas Deimantas (1t)   Nerijus Mažieda (3k)  

2009-02-21

Rajono mokinių dailės olimpiada „Lietuvos tūkstantmečio kelias. Kuo mes įdomūs“

Vieta 9-10 klasių grupė 11-12 klasių grupė
I vieta    
II vieta   Liucija Domkutė (4e)
III vieta Agnė Avižinytė (1k)  

2009-02-26

Rajono mokinių istorijos olimpiada 

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta Simas Trijonis (1t) Domantas Kutka (2g) Mantas Kasnauskas (3g)  
II vieta       Liucija Domkutė (4e)
III vieta Karolina Dambrauskaitė (1e)      

2009-02-28

Regioninė mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada

III vieta: Paulius Trijonis (4t)

2009-03-05

Rajono mokinių geografijos olimpiada

Vieta 11 klasė 12 klasė
I vieta Mantas Kasnauskas (3g)  
II vieta   Emilija Šilaitė (4g)
III vieta Toma Mockutė (3g)  

2009-03-07

Rajono mokinių anglų kalbos olimpiada

I vieta: Valentinas Žemgulys (3g)

2009-03-07

Rajono mokinių vokiečių kalbos olimpiada

III vieta: Mantas Venckus (3e)

2009-03-16

Matematikos konkursas „Eruditus”

II vieta Lietuvoje: Giedrius Valaitis (3k)

2009-03-21

IX respublikinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas

III vieta tarp 11-12 klasių: Mantas Kasnauskas (3e klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)

2009-03-31

Rajono mokinių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomene?“

II vieta: Matas Toliušis (4e)

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos konkursas „Donelaitika: kompiuterinės grafikos interpretacijos“.