Minėjome Kovo 11-ąją

Kovo 8-ą, prieš ilgąjį savaitgalį, Šilutės Vydūno gimnazijos bendruomenė minėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Pats įspūdingiausias šio minėjimo įvykis buvo profesoriaus Liudo Mažylio viešnagė. Atvykęs į Šilutę mokytojos Sandros Tamašauskienės kvietimu profesorius dalijosi su vyresniųjų klasių gimnazistais ir svečiais iš Pirmosios gimnazijos savo sukauptomis istorijos žiniomis, pristatė savo paieškų kelią iki tos lemtingosios akimirkos, kai Vokietijos diplomatiniame archyve buvo surastas originalus Vasario 16-osios Aktas lietuvių kalba. Pilnutėlė gimnazijos salė atidžiai klausėsi svečio, atsiliepė į jo kvietimą pasidalinti įžvalgomis, kur dabar galėtų būti Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalas.

Po susitikimo su profesoriumi Liudu Mažyliu gimnazijos PIKʼo iniciatyva vydūniečiai buvo pakviesti į šventinę asamblėją, po to rungėsi protų mūšyje „Ką žinau apie Lietuvos istoriją“, dalyvavo orientacinėse varžybose ,„Pažink istorinę Šilutę“, kiekviena klasė kūrė ir bendruomenei pristatė savo filmukus ar plakatus (žiūrėti gimnazijos feisbuke).

Palikti komentarą