Magiškos pirmokų krikštynos

Lapkričio 19 dieną antrokai surengė kiek kitokias pirmokų krikštynas, pirmąsias virtualiu būdu.

Antrų klasių gimnazistai, renginio sumanytojai ir vedėjai, pakvietė dalyvius į magijos mokyklą, pristatė šios mokyklos disciplinas, pavyzdžiui, ateities spėjimą, burtus, eliksyrų gamybą… „Kahoot!“ platformoje pirmokams buvo pateikta virtuali anketa. Be šios anketos, „krikštavaikiai“ turėjo ir daugiau progų pademonstruoti savo kūrybiškumą – pasidalijo pačių sukurtais filmukais magijos tema.

Kaip ir dera krikštynose, „krikštatėviai“ įvertino puikų pirmokų pasiruošimą, paskelbė juos visateisiais gimnazistais ir įteikė virtualius gimnazisto pasus (filmuota medžiaga atskleidė, kad tie pasai stebuklingu būdu jau sugulę spintelėse).

Šios krikštynos – tai didelė atsakomybė mokiniams ir visiškai nauja patirtis naudojant „Microsoft Teams“ tokiai didelei auditorijai, nes jungėsi net 135 dalyviai. Ir dar labai smagu dėl to, kad renginys nebuvo atidėliojamas „geresniems laikams“, kad, pasitelkus vaizduotę ir magiją, ieškota sprendimų čia ir dabar ir kad… magija suveikė. Krikštynos buvo magiškos!

Antrokai dėkoja mokytojoms Lilijai Zdanevičienei ir Audronei Stasiulienei už bendradarbiavimą ruošiant renginį, Linai Linkei – už pagalbą kuriant šokius.

P. S. Krikštynų įrašą ir visus pirmokų sukurtus filmukus galima rasti gimnazijos feisbuke.

Nuotraukoje – krikštynų plakatas.

Informacija Monikos Rumpytės, 2g

Palikti komentarą