Kūrėme Kalėdų pasaką

Ir šiais mokslo metais Šilutės Vydūno gimnazijos mokiniai – „Kompiuterininkų klubo“ nariai – paskatinti mokytojos Tatjanos Balvočienės dalyvavo respublikiniame skaitmeninių piešinių konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“. Kasmet prieš šv. Kalėdas organizuojamo skaitmeninių piešinių konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ tikslas – ugdyti mokinių filologinę ir kompiuterinę kultūrą, skatinti fantazijas ir originalias idėjas, atrasti savitumą, išradingumą, atskleisti kūrybinius polinkius ir gebėjimus. Norime pasidžiaugti, kad vertinimo komisija puikiai įvertino kūrybiškus vydūniečių  darbus: IX–XII klasių grupėje piešinio kategorijoje Elzei Jauniūtei (1e klasė) atiteko 1-oji vieta, o Arnui Balčiui (4v klasė) – 4-oji vieta.

Visiems konkurse dalyvavusiems mūsų gimnazijos jauniesiems dailininkams bus įteikti konkurso dalyvių diplomai – juos gauna tik dalyviai, surinkę ne mažiau kaip 50% maksimalaus balų skaičiaus. Sausio mėnesio pradžioje buvome pakviesti į diplomų įteikimo šventę, kuri vyko Kaune Prezidento Valdo Adamkams bibliotekoje-muziejuje, bet dėl tolimo kelio ir nepalankių oro sąlygų į šventę nevykome, o diplomai ir dovanėlės konkurso laureatams bei dalyviams jau pasiekė gimnaziją ir bus įteikti mokiniams.

Konkursą organizuoja VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC, Kaunas). Daugiau informacijos apie konkursą „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ ir laureatus bei diplomantus rasite čia: https://itmc.lt/konkursas-kompiuterine-kaledu-pasaka/. Dėkojame konkurso organizatoriams už galimybę kiekvienais metais (gimnazija jau antrą dešimtmetį dalyvauja šiame konkurse) kūrybiškai pasitikti Kalėdų šventę.

Visus konkursui sukurtus vydūniečių piešinius galite pamatyti Šilutės Vydūno gimnazijos feisbuko paskyroje.

Informaciją pateikė mokytoja
Tatjana Balvočienė

Palikti komentarą