Įsimintina kelionė į Briuselį

Prieš pat atostogas, spalio 23–25 dienomis, 4t klasės gimnazistas Benas Taroza dalyvavo pažintinėje kelionėje į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje.

Vyko, žinoma, ne vienas – kartu su Jaunimo Europos komanda, Europos egzamino, „Eurodebatų“ ir kitų konkursų nugalėtojais. Benas šią kelionę laimėjo pavasarį vykusioje Nacionalinėje teisinių žinių olimpiadoje (gimnazisto mokytojas Saulius Zdanevičius).

„Trys dienos intensyvių ir įdomių susitikimų su aukštais pareigūnais Europos Komisijoje, Europos Parlamente ir Taryboje apie viską nuo skaitmeninės rinkos iki kovos su dezinformacija, strateginės komunikacijos, žiedinės ekonomikos, žuvininkystės, sveikatos ir maisto saugos, konkurencijos politikos, Erasmus+, Brexit derybų ir net sporto“, – taip savo feisbuko paskyroje apie kelionės darbotvarkę rašo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, kuris kartu dalyvavo susitikimuose.

Apie savo darbą Briuselyje moksleiviams pasakojo eurokomisaras Vytenis Andriukaitis, „Brexit’o“ derybininkas Tristan Aureau, žaliosios ekonomikos direktorato vadovas Kęstutis Sadauskas, Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Briuselyje dirbanti Viktorija Urbonavičiūtė, Komisijos pareigūnai Dovilė Vaigauskaitė, Jurgita Žemaitytė, Giedrius Sudikas ir daug kitų.

Nuotraukoje vizito dalyviai kartu su Arnoldu Pranckevičiumi

Palikti komentarą