Informacinių technologijų pamoka Šilutės Fridricho Bajoraičio bibliotekoje

Vasario 28 d. abiturientams, kurie mokosi informacinių technologijų „Elektroninės leidybos“ kurso, IT pamoka vyko Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Bibliotekos Informacijos skyriaus vyresnysis bibliotekininkas Ovidijus Normantas mokiniams pristatė bibliotekos prenumeruojamos duomenų bazes, parodė, kaip naudotis įvairių duomenų bazių informacija. Pamokos metu buvo papasakota apie mokslinės, teisinės, pramoginės informacijos paieškos sistemas. Ne tik klausėmės bibliotekos darbuotojo paskaitos, bet ir praktiškai išbandėme įvairios informacijos paieškos, jos išsaugojimo ir kt. galimybes.

Mokinių nuomone, sužinoti dalykai tikrai pravers jų ateities studijoms. Taip pat tokia informacija būtų labai naudinga mokiniams, 2-oje ir 3-oje gimnazijos klasėse rengiantiems projektinius darbus, todėl ieškosime galimybių tokias pamokas F. Bajoraičio bibliotekoje organizuoti ir jaunesniųjų klasių gimnazistams.

Daugiau informacijos rasite Šilutės Fridricho Bajoraičio bibliotekos interneto svetainėje: https://www.silutevb.lt/2023/03/02/duomenu-baziu-pristatymas-silutes-vyduno-gimnazijos-abiturientams/

 

Informaciją pateikė mokytoja Tatjana Balvočienė

Palikti komentarą