Matematikai nugalėjo komandinėje olimpiadoje

Lapkričio 8 dieną Rietave vykusi komandinė matematikos olimpiada mūsų gimnazijai buvo itin sėkminga: 9–10 klasių komanda laimėjo III vietą, o 11–12 klasių gimnazistai užėmė aukščiausią I vietą!

III vietos laimėtojai – tai antrokai Kornelijus Arnašius (2g), Gabrielė Bernotaitė (1e), Emilija Braukylaitė (2e), Giedrius Eidukis (1s), Gintaras Špečkauskas (2e).

I vietą iškovojo Gerda Būdvytytė (3r), Karolina Jucikaitė (4t), Irmantas Linkis (4s), Vytenis Ropė (4t), Benas Taroza (4t).

Komandas į olimpiadą lydėjo matematikos mokytojai Edmundas Čiuželis ir Daiva
Kėrienė.

Rietavo komandinė matematikos olimpiada mokytojo Kazio Šikšniaus taurei laimėti vyksta kiekvieną rudenį jau nuo 2002 metų. Į ją renkasi Žemaitijos regiono vidurinių mokyklų ir gimnazijų komandos, tarp kurių, žinoma, ir Šilutės Vydūno gimnazija! Šiemet jau aštuonioliktą kartą surengtoje olimpiadoje iš viso dalyvavo devyniolika komandų.

Šioje olimpiadoje, kaip jau įprasta, mokiniai ne tik sprendė neeilinius matematikos uždavinius, kuriuos parengė Vilniaus universiteto matematikos ir informatikos fakulteto prof. E. Stankus, doc. dr. A. Apynis, doc. dr. R. Kašuba, doc. dr. E.Mazėtis, dr. A.Novikas, dr. J.Šiurys ir U. Šiurienė. Jie taip pat turėjo galimybę klausytis doc. dr. R. Kašubos paskaitos, kuriai tikrai tiktų pavadinimas „Matematika iš kitokios / įdomios perspektyvos“. Mokytojai tuo metu klausė dėstytojų pranešimų.

Informacija Gerdos Būdvytytės

Palikti komentarą