Gimnazijoje – Lietuvos mokinių olimpiada

Gegužės 3–4 dienomis Šilutės Vydūno gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada ir konkursas.

Šioje olimpiadoje Vydūno gimnazijos 3s klasės mokinė Ugnė Petniūnaitė pelnė Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomą B1 lygio. Sveikiname Ugnę ir jos vokiečių kalbos mokytoją Virginiją Kisielienę.

Iš viso olimpiadoje dalyvavo 46 geriausi vokiečių kalbos besimokantys mokiniai iš visos Lietuvos, jie atliko A2, B1 ir B2 kalbos lygio užduotis.

Vydūniečiai tikisi, kad atvykusiems į Pamarį olimpiados ir konkurso dalyviams neteko nuobodžiauti. Pirmą viešnagės vakarą Šilutės kraštotyros draugijos folkloro ansamblis „Ramytė“ gimnazijos aktų salėje svečiams surengė vakaronę; antrą dieną jie buvo pakviesti į edukacines ekskursijas: „Dvi kultūros Rytų Prūsijos dvare“ (Šilutės Hugo Šojaus muziejus), „Etnografinė žvejo sodyba-muziejus“ (Kazimiero Banio sodyba Rusnėje), „Senoji Šilutė ir jos mecenatas“ (evangelikų liuteronų bažnyčia Šilutėje).

Vokiečių kalbos olimpiadą Lietuvoje kasmet rengia Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, bendradarbiaudamas su Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Goetheʼs institutu Lietuvoje. Šilutės Vydūno gimnazija šiemet prisiėmė pareigą rūpintis svečių priėmimu, darbo sąlygomis, laisvalaikiu.

Gimnazijos administracija dėkoja visiems vydūniečiams ir Šilutės bendruomenės nariams, kurie geranoriškai pasidalijo atsakomybe ir prisidėjo organizuojant šį renginį.

P. S. Goetheʼs institutas Lietuvoje vydūniečiams, svetingai priėmusiems šalies olimpiados dalyvius, padovanojo stalo žaidimą „Scrabble mit grossen Buchstaben“, kuris yra skirtas vokiečių kalbos A1 lygiui tobulinti ir įtvirtinti.

Plačiau: https://www.lmnsc.lt/naujiena/geriausi-lietuvos-vokieciu-kalbos-besimokantys-mokiniai-susitiko-siluteje/

Nuotraukoje – Ugnė ką tik atsiėmė nugalėtojai skirtus apdovanojimus

Palikti komentarą