Gimnaziją pasiekė ilgai laukti „Eurostat“ konkurso rezultatai

Europiniame „Eurostat“ konkurso etape dalyvavo mokinių komandos iš 19 Europos Sąjungos valstybių, o į finalą pateko 66 komandos, tarp jų ir vydūniečių „Progredis“. Vertinimo komisijos, kurią sudarė statistikos, aplinkosaugos ir komunikacijos ekspertai, pateikti rezultatai skelbia: Vakarės Balandytės ir Dominykos Paičiūtės komanda „Progredis“ Europos Sąjungoje užėmė 7-ąją vietą!

Derėtų priminti, kad jau keletą metų iš eilės Šilutės Vydūno gimnazijos mokiniai dalyvauja ES statistikos tarnybos organizuojamame statistikos konkurse „Eurostat“. Šiais metais dalyvavo dvi vydūniečių komandos. Vyresniųjų komanda „Progredis“ (3t klasės mokinės Vakarė Balandytė ir Dominyka Paičiūtė) A kategorijoje (16–18m.) laimėjo 2-ąją vietą ir pateko ir europinį etapą (žiūrėti: http://vydunas.lt/pasiekimai-europos-statistikos-konkurse-2/).

Europiniame etape reikėjo sukurti filmuką duota aplinkosaugos tema. Merginos pasirinko medžių ir miškų naikinimo temą („Deforestation“). Kadangi konkurse vertinamas ne tik statistikos pateikimas, bet ir kūrybiškumas, gimnazistės į šią užduotį pažvelgė kiek neįprastai – sukūrė muzikinį (repo) vaizdo įrašą. Dainą įrašė ir sumontavo pačios. Miško vaizdus nufilmuoti dronu padėjo 2e klasės mokinys Domantas Mulskis.

Mokinės yra labai dėkingos mokytojai Alicijai Odinbergienei, kuri lydėjo, konsultavo ir palaikė visu kūrybos ir darbo laikotarpiu.

Konkursinį filmuką „Deforestation“ rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=mUEwZEYPmxA

Informacija Vakarės Balandytės ir Dominykos Paičiūtės

Palikti komentarą