Ekologų veikla nuotoliniu būdu

Paskelbus karantiną mes, gimnazijos ekologai, nosies nenukabinome ir sugalvojome alternatyvų savo anksčiau planuotoms veikloms, kad toliau galėtume visi bendrauti, gilinti žinias apie aplinkinį pasaulį ir gamtą.

Kovo 29 dieną paskelbėme uždarą fotografijų konkursą „Bundantis pavasaris“. Konkursas truko visą balandžio mėnesį. Juo skatinome nepamiršti išeiti į lauką, pasigrožėti atgyjančia gamta ir patirtomis akimirkomis pasidalinti su kitais. Mokiniai įsitraukė labai aktyviai, todėl buvo smagu stebėti vienas kito užfiksuotas akimirkas. Vertintojų komisija, sudaryta iš penkių mokinių, nugalėtoja paskelbė Gabiją Montrimaitę (3h klasė). Jai atiteko pagrindinis prizas – pica į namus, o kiekvienas konkurso dalyvis gavo papildomą kaupiamąjį biologijos balą.

Šio konkurso metu, balandžio 22-ą, buvo minima Tarptautinė motinos Žemės diena. Jos išvakarėse paskelbėme vienos dienos konkursėlį, ir ta nuotrauka, kuri per dieną surinko daugiausia reakcijų, papuošė mūsų sveikinimą šios šventės proga. Tai buvo 1s klasės mokinės Gabijos Vanagaitės nuotrauka, autorė taip pat apdovanota pica.

O balandžio 26 dieną pasiūlėme ekologams namuose atlikti eksperimentą „Sėklų dygimo ir daigų augimo priklausomybės nuo šviesos intensyvumo tyrimas“ ir praktiškai išsiaiškinti, ar sėkloms dygti ir daigams augti reikalinga šviesa, ar ne. Šiuo metu laukiame tyrimo rezultatų.

Gegužės 2 dieną Rūta Mielytė (1s) pasidalijo savo video, kuriame užfiksavo, kaip maitinasi sraigės. Ši filmuota medžiaga daugumą sužavėjo ir kai kuriuos nustebino, praplėtė biologijos žinias.

Taigi mes, gimnazijos ekologai, tęsiame savo klubo veiklą ir labai linksmai leidžiame laiką toliau. Kiekvienam linkime sėkmės, geros nuotaikos ir primename, kad gamta veikia stebuklingai, o kartais vienas pasivaikščiojimas gali nulemti labai daug!

Vidmantė Marcinkevičiūtė, 2g klasė

Nuotrauka Gabijos Montrimaitės

Palikti komentarą