Rajoninėje konferencijoje „Drąsiai kitaip 4“

Birželio 21 dieną Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje vyko Šilutės rajono bendrojo ugdymo mokyklų bendradarbiaujančių komandų konferencija „Drąsiai kitaip 4“. Kaip matyti iš pavadinimo, šis renginys tradicinis, organizuojamas jau ketvirtą kartą.

Šilutės Vydūno gimnazijai atstovavo direktorė Marina Stirbienė, direktoriaus pavaduotoja Asta Bendikienė ir mokytoja Tatjana Balvočienė, koordinuojanti praktinių studijų dienų organizavimą gimnazijoje ir bendradarbiavimą su partnerėmis, Šilutės rajono Juknaičių ir Vilkyčių pagrindinėmis mokyklomis.

Pirmoje renginio dalyje dalyviai klausėsi įtraukiamosios paskaitos „Vienas lauke ne karys“ – ją skaitė Rūta Gudmonaitė, projekte „Lyderių laikas 3“ konsultavusi Šilutės savivaldybės kūrybinę komandą. Paskaitos metu dalyviai gavo užduotis ir galėjo komandose aptarti kartu organizuotas praktinių studijų veiklas, įvykusius pokyčius, nutarti, ką darys toliau, konstatuoti, ką galima būtų tobulinti ateityje.

Po paskaitos kiekviena komanda (ją sudarė dvi arba trys bendradarbiaujančios mokyklos) penkių minučių trukmės filmuku vaizdžiai pristatė savo praktinių studijų dienų veiklas. Apie Vydūno gimnazijos, Juknaičių ir Vilkyčių pagrindinių mokyklų praktinių studijų dienas, bendrą šių trijų mokyklų konferenciją pasakojo Tatjanos Balvočienės sukurtas filmukas „Mes iš Pamario krašto. Darnaus vystymosi tikslų siekimas“.

Antroji konferencijos dalis buvo edukacinė – apsilankyta Švėkšnos muziejuje, kurio darbuotoja Monika supažindino su Švėkšnos miestelio ir dvaro istorija, kartu su muziejininke apžiūrėtas ir Švėkšnos dvaro parkas, sužinota naujų įdomių faktų. Po to Švėkšnos bažnyčioje klebonas Julius Meškauskas nuotaikingai papasakojo Švėkšnos bažnyčios istoriją. Vėliau, įveikę beveik pusantro šimto laiptelių, visi pakilo iki bažnyčios bokšto laikrodžio.

Už šiltą priėmimą ir įdomias patirtis dėkojame Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos komandai ir linkime visiems geros vasaros!

Informacija mokytojos Tatjanos Balvočienės

Nuotrauka Gražinos Starkutienės

Palikti komentarą