Kūrėme „Kompiuterinę Kalėdų pasaką“

2020 metais gimnazijos mokiniai, paraginti savo mokytojos Tatjanos Balvočienės, ir vėl nepraleido progos dalyvauti nacionaliniuose konkursuose – kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija“ (jį kasmet organizuoja Natalijos Kazakovos kompiuterininkų mokykla, Vilnius) ir skaitmeninių piešinių konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ (organizatorius „Informacijos technologijų mokymo centras“, Kaunas).

Šiųmečių konkursų dalyviai – tai Fausta Račaitė (1s), Urtė Jonaitytė (2s), Rokas Bočkus ( 2g), šių eilučių autorė Valentina Barauskaitė (3g), Gabrielė Kučinskaitė (4h).

Piešinio kategorijoje feisbuko žiūrovai patiktukais labiausiai palaikė Valentiną Barauskaitę – ji tarp IX-XII klasių laimėjo „Publikos balsą“ (https://itmc.lt/2020/12/23/sveikiname-konkurso-kompiuterine-kaledu-pasaka-nugaletojus/).

Buvo be galo įdomu kurti, įjungti mąstymą, dirbant kompiuteriu viename lape vaizdžiai perteikti savo idėjas ir darbą atlikti taip, kad jis atitiktų konkurso keliamus reikalavimus.

Šie nacionaliniai skaitmeninių piešinių ir atvirukų konkursai organizuojami kiekvienais metais artėjant šv. Kalėdoms – taip siekiama ugdyti mokinių gebėjimus dirbti kompiuterio programomis, atskleisti kūrybinius polinkius, skatinama svajoti ir perteikti savo fantazijas vaizdais, kurti originalius darbus ir išskirtinę žiemos švenčių nuotaiką, dalintis ja su kitais.

Konkurso „Žiemos fantazija“ organizatoriai mokiniams ir mokytojai jau atsiuntė padėkas. Kito konkurso diplomai turėtų atkeliauti per sausio mėnesį.

Nuotraukoje – „Publikos balsą“ laimėjęs piešinys.

Informacija Valentinos Barauskaitės

Palikti komentarą