Atstovavo Šilutės rajonui

3g klasės mokinė Gintarė Skrodenytė, kaip Šilutės atstovė, balandžio 4–6 dienomis dalyvavo XXVI rusų kalbos (gimtosios ir užsienio) olimpiadoje, kuri vyko Kaune, Aleksandro Puškino gimnazijoje.

Kiek anksčiau, vasario 12 dieną, vydūnietė užėmė I vietą rajone. Tuomet gimnazistei buvo pasiūlyta atstovauti savo miestui respublikinėje olimpiadoje. „Iš pradžių dvejojau, nes ruošimasis reikalauja nemažai laiko, pastangų ir gebėjimų. Tačiau buvau paskatinta savo mokytojos Zinaidos Vostrikovos, kuri man padėjo ruoštis“, – sako Gintarė.

Olimpiadoje teko išbandyti jėgas atliekant įvairias užduotis: kurti pasakojimą, raiškiai skaityti, kalbėti ir parodyti savo žinias apie Rusiją, jos kultūrą.

Po atliktų užduočių mokiniai mėgavosi profesionalų atliekamais rusų romansais, galėjo išbandyti savo jėgas proto mūšyje ir susipažinti su žymiomis Kauno vietomis.

Gintarė džiaugiasi savo nauja patirtimi: „Reikėjo nemažai pasiryžimo. Kaune susirinko stipriausi mokiniai, tad konkurencija – tikrai didelė. Buvo sunku, tačiau džiaugiuosi turiningai praleidusi laiką“.

Palikti komentarą