Apibendrino projekto „Lyderių laikas 3“ patirtį

Birželio 26 dieną Kintuose vyko Šilutės rajono bendrojo ugdymo mokyklų lyderystės forumas „Drąsiai kitaip“. Renginį organizavo projekto „Lyderių laikas 3“ (LL3) Savivaldybės kūrybinė komanda. Mūsų gimnazijai atstovavo direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Mockus (Savivaldybės LL3 kūrybinės komandos narys), mokytojos Tatjana Balvočienė (mokyklos LL3 kūrybinės komandos vadovė), Sigita Filičkina, Alicija Odinbergienė, Audronė Stasiulienė ir trečios klasės mokinė Gabrielė Budrikaitė.

Pirmoje renginio dalyje Savivaldybės kūrybinės komandos konsultantės paskatino esamus ir būsimus projekto dalyvius toliau drąsiai tęsti pradėtas veiklas, gilintis į bendradarbiavimo ir kitaip organizuojamo mokymosi galimybes. Šiame projekte dalyvaujančios aštuonios rajono mokyklos papasakojo apie patirtį savo mokyklose. Mūsų gimnazijos patirtį pranešime „Mokymosi veiklų mozaika“ pristatė Tatjana Balvočienė. Ji papasakojo renginio dalyviams, kaip buvo organizuojamos patyriminio mokymosi dienos, t. y. „Pamokos kitaip“.

Antroje renginio dalyje, kuri vyko gamtoje, dalyviai pasirinko norimą temą iš kelių pasiūlytų ir kartu su kitų rajono mokyklų bendruomenių nariais aptarinėjo įvairias mokymosi organizavimo galimybes, dalyvavo praktinėse veiklose. Mūsų gimnazijos geografijos mokytoja Alicija ir mokinė Gabrielė jų temą pasirinkusiems dalyviams organizavo kelias praktinio geografijos mokymosi gamtoje veiklas, pasidalijo tokio mokymosi organizavimo subtilybėmis.

Projektas bus tęsiamas ir kitais mokslo metais – „Pamokas kitaip“ ateityje organizuosime bendradarbiaudami su Juknaičių ir Vilkyčių pagrindinėmis mokyklomis. O kol kas linkime visiems geros vasaros!

Informaciją pateikė kūrybinės komandos vadovė Tatjana Balvočienė

Palikti komentarą