Dalyvavome tarptautinėje konferencijoje

Kovo 3 d. Šilutės Vydūno gimnazijos ketvirtokai, „Kompiuterininkų klubo“ nariai Urtė Jonaitytė (4s kl.), Gustė Gečaitė (4s), Eva Petrėtytė (4v kl.) ir Paulius Pužas (4t kl.) kartu su informacinių technologijų mokytoja Tatjana Balvočienė dalyvavo XXII tarptautinėje konferencijoje „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“. Konferencija vyko Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje.

Vydūniečiai konferencijoje pristatė informacinių technologijų projektus. Gustė renginio dalyvius sudomino nuotaikingu pranešimu apie mokinių IT pamokose sukurtus filmukus (pranešimas „Filmukai sąmoningumo didinimo mėnesiui „Neklijuokime etikečių“), Paulius nagrinėjo dirbtinio intelekto kūrimo temą (pranešimas „Dirbtinis intelektas – pirmieji žingsniai“), Urtė atskleidė savo skaitmeninių paveikslų ir animacijos kūrimo žingsnius (pranešimas „Skaitmeninis menas po slapyvardžiu“), Eva pristatė IT pamokose mokinių sukurtus plakatus (pranešimas „Palinkėjimai abiturientams ir mokytojams“).

Taip pat išklausėme įvairaus amžiaus mokinių iš Lietuvos ir Latvijos mokyklų pranešimus apie sudėtingesnių, įdomesnių uždavinių sprendimo metodus, sukurtas kompiuterio programas, matematikos bei ekonomikos kūrybinius projektus ir parsivežėme daug įspūdžių.

Įdomu buvo pamatyti Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos bibliotekoje esančią didžiausią Lietuvos knygą, kurioje aprašomas vienas iš Šiaulių apylinkių piliakalnių – Salduvės piliakalnis.

Informaciją pateikė Eva Petrėtytė (4v klasė) ir mokytoja Tatjana Balvočienė

Palikti komentarą